(fed)
łks łódź,łks na żywo,łks gks jastrzębie na żywo,łks gks jastrzębie live,łks gks jastrzębie online,łks gks jastrzębie stream Krzysztof Szymczak
ŁKS GKS JASTRZĘBIE na żywo. W sobotę, 20 października, zespół ŁKS Łódź podejmuje na al. Unii drużynę GKS 1962 Jastrzębie. Czy łodzianom uda się zdobyć trzy punkty w tym spotkaniu? Czy ŁKS wywalczy sobie wyższą pozycję w tabeli? O tym przekonamy się już niedługo! Śledźcie z nami mecz ŁKS - GKS Jastrzębie na żywo! Pierwszy gwizdek już o godz. 15!

ŁKS GKS JASTRZĘBIE NA ŻYWO

Relacja na żywo. Wciśnij F5 by odświeżyć stronę!

ŁKS Łódź

2

GKS Jastrzębie

0

Koniec meczu! Po dość wyrównanym spotkaniu, łodzianie zwyciężają 2:0! Dziękujemy Państwu za śledzenie naszej relacji live i zapraszamy na kolejne mecze.
90+3' Nieudana próba strzału na bramkę ŁKS.
90+2' Zawodnicy GKS za wszelką próbują zdobyć bramkę, udaje się jednak wyprowadzić piłkę łodzianom.
90+1' Kostyrka obsłużony przez Łuczaka marnuje szansę i traci piłkę.
90' Sędzia dolicza trzy minuty do drugiej połowy.
89' Nieudane dośrodkowanie w pole karne ŁKS. Od bramki Kołba.
88' Zmiana w ŁKS. Schodzi Dani Ramirez. Za niego wchodzi Kostyrka.
87' Radionow mocno strzela, jednak obrońca GKS odbija piłkę.
86' Kolejna zmiana w GKS. Schodzi Adamek, w jego miejsce Semeniuk.
85' Pyrdoł w polu karnym zatrzymany przez obrońców.
82'**GOOOOOOL!!! Maksymilian Rozwandowicz pokonał bramkarza gości! 81'**Bogusz faulowany w polu karnym. Jedenastka dla ŁKS!
80' Piątek w pole karne do Radionowa. Napastnik ŁKS był jednak na spalonym.
79' Widać, że jednobramkowa przewaga nie satysfakcjonuje łodzian. Chcą zdobyć więcej goli.
78' Kolejna zmiana w ŁKS. Schodzi Sobociński. W jego miejsce Kamil Juraszek.
77' Tront strzelał na bramkę ŁKS, jednak niecelnie.
75' Schodzi z boiska Ali, w jego miejsce wchodzi Gancarczyk.
75' Ramirez zagrywa przed bramkę do Pyrdoła, ten jednak został zablokowany.
74' Widejko dośrodkowuje w pole karne, jednak Radionowowi nie udało się umieścić piłki w siatce.
72' Schodzi z boiska Kujawa. W jego miejsce Radionow.
72'**Ali strzela z dystansu, trafia w słupek. Dobitka Żaka nieskuteczna71' GKS dośrodkowuje w pole karne ŁKS, znów interweniuje Sobociński. 68' Zmiana w GKS. Wchodzi Żak za Jaroszka. 66' Dobra akcja zapoczątkowana przez Ramireza, jednak Bogusz traci piłkę. 64' Żółta kartka dla Kulawiaka za faul na jednym z łodzian. 63' Próba dośrodkowania w pole karne ŁKS, jednak Sobociński jest na posterunku. 62' Rzut rożny dla GKS. Widejko wybija jednak piłkę. 59'**GOOOOL! dla ŁKS. Kapitalne uderzenie głową Rafała Kujawy!
58' Łuczak strzelał na bramkę GKS, broni Drazik.
55' Faulowany Łuczak.
54' Piątek mocnym uderzeniem posyła piłkę w stronę bramki GKS, jednak Drazik wybija futbolówkę.
53' Sobociński próbował skonstruować akcję pod polem karnym GKS, jednak Kulawik wybija piłkę na aut.
50' Kontra GKS Jastrzębie zatrzymana przez łódzkich obrońców.
49' Aut dla drużyny gości.
48' Pyrdoł próbował zagrywać pod polem karnym GKS, jednak obrońcy przejmują piłkę.
47' Strzał Łuczaka na bramkę GKS, jednak niecelny.
46' Zaczynamy drugą połowę!

Koniec pierwszej połowy. Zapraszamy po przerwie!

45' Ramirez w pole karne, tam był Bogusz, jednak pewnie interweniuje bramkarz gości.
44' Teraz to goście zaczęli grać wysoko, łodzianie jednak przedarli się na połowę rywali.
43' Widejko niedokładnie zagrywa do Łuczaka. Strata.
42' Aut dla ŁKS.
41' Ali strzela z wolnego, piłkę wybija Kołba.
39' Żółta kartka dla Sobocińskiego, który faulował rywala tuż pod polem karnym ŁKS.
38' Łuczak w polu karnym zagrywał do Pyrdoła, jednak zawodnicy GKS odebrali piłkę.
37' Tym razem aut dla ŁKS.
36' Źle zagrywa jeden z łodzian, piłka ląduje za linią boczną.
34' Piotr Pyrdoł strzela z dystansu, piłka jednak przeleciała nad bramką GKS.
32' ŁKS znów pod polem karnym GKS. Próba dośrodkowania, jednak nie było nikogo, kto mógłby odebrać podanie.
31' Wysoko grają łodzianie, atakując gości już pod ich polem karnym. Ostatecznie piłka zostaje wybita poza boisko.
30' Próba kontrataku ŁKS powstrzymana przez obrońców.
29' Próba strzału z dystansu na bramkę Kołby. Bramkarz ŁKS łapie piłkę.
29' Uderzenie na bramkę ŁKS. Interweniuje Kołba. Rzut rożny dla GKS.
26' Piękne zagranie w pole karne GKS, jednak Kawula wybija piłkę.
25' Łuczak strzela na bramkę gości, Jaroszek wybija jednak futbolówkę.
23' Aut dla GKS.
22' Strzela Ramirez, piłkę wybija obrońca.
20' Zagranie w pole karne ŁKS, piłkę wybijają obrońcy.
19' Łodzianie wyprowadzają piłkę ze swojej połowy.
18' Bogusz wywalczył aut dla ŁKS.
17' Dośrodkowanie w pole karne ŁKS, Kołba wybija piłkę.
16' Tym razem rzut wolny dla GKS.
14' Faul na Łuczaku. Rzut wolny dla ŁKS.
13' Leży na boisku jeden z zawodników gości.
12'**Piątek strzela po zagraniu Ramireza. Piłka trafia jednak w słupek!11' Ramirez do Widejki, który próbował dośrodkować. Niestety, zagranie nie udało się, bo zawodnik pośliznął się. 10' Próba strzału na bramkę ŁKS, piłka jednak opuszcza boisko. 8' Piłkarz GKS wybił piłkę za boisko, jednak sędzia wskazuje na zespół gości jako wykonawców rzutu z autu. 6' Uderzenie Pyrdoła odbite przez obrońcę. Kolejny korner dla gospodarzy. 4' Strzał na bramkę GKS, wydawało się, że piłka odbiła się od ręki zawodnika gości, jednak sędzia nie wskazuje na wapno. Rzut rożny dla ŁKS. 3' Ładna akcja w wykonaniu ŁKS, przerwana jednak przez obrońców. 1'** Zaczynamy!

Godz. 14.48 Skład GKS 1962 Jastrzębie: Drazik, Szymura, Kawula, Gojny, Kulawiak, Jaroszek, Spychała, Tront, Jadach, Ali, Adamek

Godz. 14.30 Skład ŁKS Łódź: Kołba, Widejko, Sobociński, Rozwandowicz, Bogusz, Piątek, Bielak, Łuczak, Dani Ramirez, Pyrdoł, Kujawa.

Godz. 14.04 Statystyczny rzut oka na dzisiejsze spotkanie:

ŁKS Łódź dzięki ostatnim zwycięstwom pokazuje, że zamierza liczyć się w walce o awans do Ekstraklasy. Sobotni mecz ŁKS GKS Jastrzębie ma być kolejnym krokiem w długiej i trudnej drodze do awansu. Rywale łodzian też na pewno nie będą chcieli tanio sprzedać skóry - GKS Jastrzębie ma tylko o jeden punkt mniej od ŁKS.

Jak zakończy się ta konfrontacja? O tym przekonamy się już niedługo. Śledźcie z nami relację z meczu ŁKS GKS Jastrzębie.

Materiał oryginalny: ŁKS GKS JASTRZĘBIE WYNIK. Zobacz wynik meczu ŁKS - GKS 1962 Jastrzębie [Jaki wynik meczu ŁKS GKS Jastrzębie] - Express Ilustrowany