ŁKS GKS Jastrzębie . Na piłkarską moc trzeba odpowiedzieć jeszcze większą mocą!

PASZaktualizowano 
GKS Jastrzębie ŁKS Łódź. Przed nami finisz zmagań w I lidze piłkarskiej.

GKS JASTRZĘBIE ŁKS ŁÓDŹ

W sobotą o godz. 20.45 ŁKS gra w Jastrzębiu z GKS. Rywale to zespół czołówki, ale grający już tylko o,.. pietruszkę. Czy łodzianie potrafią to wykorzystać? Na żywo ostatnie spotkanie rywali obserwował trener Kazimierz Moskal. Z pewnością dostrzegł słabe i silne punkty rywali, a swoją wiedzę spożytkuje dla dobra drużyny, wystawiając jedenastkę, który wygra i przypieczętuje tym samym swój awans do ekstraklasy.

GKS JASTRZĘBIE ŁKS ŁÓDŹ

Najgroźniejsi rywale łodzian Stal Mielec pokazali moc w spotkaniu z Chrobrym (5:1). W tej sytuacji na moc trzeba odpowiedzieć jeszcze większą mocą, pokazując widowiskowy (co jest wizytówką ŁKS!) i skuteczny futbol. Oby tylko boisko w Jastrzębiu było równo, bo na kartoflanych placach łodzianom gra się zdecydowanie gorzej.

GKS JASTRZĘBIE ŁKS ŁÓDŹ

Wszyscy zawodnicy ŁKS są gotowi do walki w tym leczący ostatnio uraz Maciej Wolski. Tespół wydaje się być w dobrej fromie, bo o motywację i wolę walki jesteśmy spokojni. Portal 90minut, daje łodzianom 99,3 procent szans na awans. Teraz trzeba to potwierdzić na boisku!

GKS JASTRZĘBIE ŁKS ŁÓDŹ

Większość meczów przedostatniej, 33. kolejki Fortuna 1 Ligi, zostaną rozegrane w sobotę 11 maja o godzinie 17, 45, w tym spotkanie ŁLS z Chojniczanką, które będzie ostatnim meczem drużyny w tym sezonie w Łodzi.
Znakomity (zwłaszcza do przerwy mecz ŁKS z Rakowem) obserwował Marcin Gortat, który powiedział: Zarówno sekcja piłkarska, jak i siatkarska ŁKS są kierowane przez ludzi, którzy bardzo twardo stąpają po ziemi. Prowadzone są z głową, rozważnie, bez przepłacania i wyrzucania pieniędzy w błoto. Tędy prowadzi droga do prawidłowego zarządzania zespołem i trudno się z nim nie zgodzić.

polecane: FLESZ: EURO 2020 - Polacy z rekordową premią za awans

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 41

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gucio z galery
2019-05-02T13:35:50 02:00, kibic:

będzie tak że po tej kolejce na pewno nic się nie wyjaśni .Stal może wygra może zremisuje a ŁKS tez może remis albo porażka .i jak to zazwyczaj bywa w przypadku ŁKS na meczu u siebie z Chojniczanka się wyjaśni kwestii awansu przy pełnych trybunach

2019-05-03T00:42:58 02:00, Gość:

Remis stali i Łks daje awans Łks

2019-05-03T00:52:48 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

3 kolejki do końca, chłodna głowa i pełna koncentracja w każdym meczu będzie kluczem do sukcesu. Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu! ;)

przy pełnych trybunach??????czy ja coś przegapiłem???/

G
Gucio z galery

ooo powstała nowa bojówka ap gałka.....bukake warriors wystawiają swoje małe siurki i na pysie swoich ciepłych towarzyszy rozrzucają nasienie .Wiwat mój tęczowy ap klubie z karolewa

i
i ma boleć

Ale boli Qrwy wstydzewskie,

w
west

bezsilny jak kibic srts 2015

G
Gość
2019-05-02T15:32:47 02:00, RTS1910:

rodowici lodziarze no to teraz wyjąć z rąk kutasy i wymienic mi jednym tchem europejskie sukcesy KALESU , tego waszego mitycznego klubiku kojarzacym sie z bieda szczochami w bramach i ogolna patologią. 110 lat dumnej zydowskiej tradycji wchodzenia przez dziury w płocie.

przypominam o głównym pytaniu pajace.

Ale poszłaś europejskie sukcesy hahaha

T
Tylko Łódzki Klub Sportowy
2019-05-02T13:21:31 02:00, RTS1910:

Osobiscie wierze ze kales wykupi tym razem awans bo maja szanse 99%......ale nie zapominajmy ze to kales frajerzy wiosny , tam wszystko jest mozliwe

2019-05-02T13:49:06 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

Osobiście uważam że jesteś bezmózgim, skończonym kretynem i frustratem. Ile razy mam cię upominać żebyś trzymał sklej na mordę jak nie masz nic mądrego do powiedzenia?!?!

Największymi frajerami tej wiosny jest twój Widzew. Kilkukrotnie większy budżet niż reszta stawki został sprzeniewierzony, spora przewaga z jesieni została szybciutko roztrwoniona po 10 z rzędu remisach, frustraci tacy jak ty wybiegają na murawę w stronę pożal się boże kopaczy by ich bić, na trybunie VIP atakujecie osoby publiczne, wasz nieudolny zarząd który de facto nie istnieje nie wyciąga z tego wszystkiego wniosków i konsekwencji, więc skończ z tym pierdoleniem i daruj sobie te wypociny, bo robisz z siebie pośmiewisko i pogrążasz się w tej swojej błazenadzie!!!

2019-05-03T07:23:09 02:00, Gość:

Oj żebyś za jakiś czas Ty nie szlochał i wył...śmiejcie się śmiejcie żyjcie tą chwilą póki jeszcze trwa. Pozdrowienia dla normalnych.

To nie leży w mojej naturze dobijać leżącego ;)

Ł
ŁKS jeden Wielosekcyjny
2019-05-03T07:20:25 02:00, Gość:

Awans coraz bliżej,a za rok o tej porze walka o puchary, dumą Łodzi tylko ŁKS!!! A Wy krasnalki gnijcie dalej w 2 lidze, a najlepiej za rok szybki spadek do 3 tam gdzie Wasze miejsce gamonie.

2019-05-03T07:22:59 02:00, Gość:

Za rok o tej porze spadek lks

2019-05-03T11:51:14 02:00, ŁKS Jeden Wielosekcyjny:

Do kurew celowych z Piłsudskiego...

z 3 do 2 Ligi = nie utrzymają się

z 2 do 1 Ligi = od razu spadną

z 1 do Ekstraklasy = jeszcze nie ma awansu to nie napisze i nadal uważam, że to daleka droga z pokorą . Napiszę tylko liczby... Po 31 kolejkach 62 punkty w I lidze co daje 2 miejsce z przewagą nad 3 Stalą Mielec. Trzy kolejki do zakończenia w których można zdobyć 9 pkt. ŁKS nie przegrał z żadnym z zespołów z czołówki... z liderem Rakowem (Gratuluję i Zasluzyliscie na Awans. Brawo kibice za fajną oprawę w Łodzi) gdyby nie karny w 95 minucie dla Rakowa co zresztą komentatorzy mówili wprost, że karnego nie było... ŁKS zdobył 4 pkt a powinien 6 pkt gdzie w dwumeczu Raków był wyraźnie slabszy od Nas.

Gdyby nie wpadki z ogonami ligi to byśmy wygrali tą ligę w cuglach.

Przypomnę : Sandecja - niewykorzystany karny, Raków - niesłuszny karny w 95 minucie, Garbarnia - 93 minucie karny a po meczu sędzia przyznał się, że popełnił błąd co pokazały powtórki TV. Wszystko w temacie.

Teraz jutro wygrać z GKS 1962 Jastrzębie!!!

Mistrza Już Mamy, Na EKSTRAKLASE CZEKAMY!!!!

Gratuluję Siatkarzom i Siatkarkom ŁKS Gluchoniemym za Sukces!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ogony mam na myśli GKS Katowice i Garbarnia

Ł
ŁKS Jeden Wielosekcyjny
2019-05-03T07:20:25 02:00, Gość:

Awans coraz bliżej,a za rok o tej porze walka o puchary, dumą Łodzi tylko ŁKS!!! A Wy krasnalki gnijcie dalej w 2 lidze, a najlepiej za rok szybki spadek do 3 tam gdzie Wasze miejsce gamonie.

2019-05-03T07:22:59 02:00, Gość:

Za rok o tej porze spadek lks

Do kurew celowych z Piłsudskiego...

z 3 do 2 Ligi = nie utrzymają się

z 2 do 1 Ligi = od razu spadną

z 1 do Ekstraklasy = jeszcze nie ma awansu to nie napisze i nadal uważam, że to daleka droga z pokorą . Napiszę tylko liczby... Po 31 kolejkach 62 punkty w I lidze co daje 2 miejsce z przewagą nad 3 Stalą Mielec. Trzy kolejki do zakończenia w których można zdobyć 9 pkt. ŁKS nie przegrał z żadnym z zespołów z czołówki... z liderem Rakowem (Gratuluję i Zasluzyliscie na Awans. Brawo kibice za fajną oprawę w Łodzi) gdyby nie karny w 95 minucie dla Rakowa co zresztą komentatorzy mówili wprost, że karnego nie było... ŁKS zdobył 4 pkt a powinien 6 pkt gdzie w dwumeczu Raków był wyraźnie slabszy od Nas.

Gdyby nie wpadki z ogonami ligi to byśmy wygrali tą ligę w cuglach.

Przypomnę : Sandecja - niewykorzystany karny, Raków - niesłuszny karny w 95 minucie, Garbarnia - 93 minucie karny a po meczu sędzia przyznał się, że popełnił błąd co pokazały powtórki TV. Wszystko w temacie.

Teraz jutro wygrać z GKS 1962 Jastrzębie!!!

Mistrza Już Mamy, Na EKSTRAKLASE CZEKAMY!!!!

Gratuluję Siatkarzom i Siatkarkom ŁKS Gluchoniemym za Sukces!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

G
Gość
2019-05-03T07:20:25 02:00, Gość:

Awans coraz bliżej,a za rok o tej porze walka o puchary, dumą Łodzi tylko ŁKS!!! A Wy krasnalki gnijcie dalej w 2 lidze, a najlepiej za rok szybki spadek do 3 tam gdzie Wasze miejsce gamonie.

2019-05-03T07:22:59 02:00, Gość:

Za rok o tej porze spadek lks

Tak tak żyj w tym swoim pięknym świecie bajki ;)

G
Gość
2019-05-02T13:21:31 02:00, RTS1910:

Osobiscie wierze ze kales wykupi tym razem awans bo maja szanse 99%......ale nie zapominajmy ze to kales frajerzy wiosny , tam wszystko jest mozliwe

2019-05-02T13:49:06 02:00, Tylko Łódzki Klub Sportowy:

Osobiście uważam że jesteś bezmózgim, skończonym kretynem i frustratem. Ile razy mam cię upominać żebyś trzymał sklej na mordę jak nie masz nic mądrego do powiedzenia?!?!

Największymi frajerami tej wiosny jest twój Widzew. Kilkukrotnie większy budżet niż reszta stawki został sprzeniewierzony, spora przewaga z jesieni została szybciutko roztrwoniona po 10 z rzędu remisach, frustraci tacy jak ty wybiegają na murawę w stronę pożal się boże kopaczy by ich bić, na trybunie VIP atakujecie osoby publiczne, wasz nieudolny zarząd który de facto nie istnieje nie wyciąga z tego wszystkiego wniosków i konsekwencji, więc skończ z tym pierdoleniem i daruj sobie te wypociny, bo robisz z siebie pośmiewisko i pogrążasz się w tej swojej błazenadzie!!!

Oj żebyś za jakiś czas Ty nie szlochał i wył...śmiejcie się śmiejcie żyjcie tą chwilą póki jeszcze trwa. Pozdrowienia dla normalnych.

G
Gość
2019-05-03T07:20:25 02:00, Gość:

Awans coraz bliżej,a za rok o tej porze walka o puchary, dumą Łodzi tylko ŁKS!!! A Wy krasnalki gnijcie dalej w 2 lidze, a najlepiej za rok szybki spadek do 3 tam gdzie Wasze miejsce gamonie.

Za rok o tej porze spadek lks

G
Gość

Awans coraz bliżej,a za rok o tej porze walka o puchary, dumą Łodzi tylko ŁKS!!! A Wy krasnalki gnijcie dalej w 2 lidze, a najlepiej za rok szybki spadek do 3 tam gdzie Wasze miejsce gamonie.

T
Tylko Łódzki Klub Sportowy
2019-05-02T13:35:50 02:00, kibic:

będzie tak że po tej kolejce na pewno nic się nie wyjaśni .Stal może wygra może zremisuje a ŁKS tez może remis albo porażka .i jak to zazwyczaj bywa w przypadku ŁKS na meczu u siebie z Chojniczanka się wyjaśni kwestii awansu przy pełnych trybunach

2019-05-03T00:42:58 02:00, Gość:

Remis stali i Łks daje awans Łks

3 kolejki do końca, chłodna głowa i pełna koncentracja w każdym meczu będzie kluczem do sukcesu. Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu! ;)

G
Gość
2019-05-02T13:35:50 02:00, kibic:

będzie tak że po tej kolejce na pewno nic się nie wyjaśni .Stal może wygra może zremisuje a ŁKS tez może remis albo porażka .i jak to zazwyczaj bywa w przypadku ŁKS na meczu u siebie z Chojniczanka się wyjaśni kwestii awansu przy pełnych trybunach

Remis stali i Łks daje awans Łks

T
Tylko Łódzki Klub Sportowy
2019-05-02T15:32:47 02:00, RTS1910:

rodowici lodziarze no to teraz wyjąć z rąk kutasy i wymienic mi jednym tchem europejskie sukcesy KALESU , tego waszego mitycznego klubiku kojarzacym sie z bieda szczochami w bramach i ogolna patologią. 110 lat dumnej zydowskiej tradycji wchodzenia przez dziury w płocie.

przypominam o głównym pytaniu pajace.

A ty mi odpowiedz na moje poprzednie pytanie debilu! Co ten twój Widzew osiągnął od 1997 roku? Jesteś tak beznadziejnie głupi że nawet nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia. Zajeb***ny cyberhoolsie umiesz tylko pieprzyć w kółko te same farmazony do porzygania. Powiedz mi co ci z tych twoich odległych w czasie sukcesów zostało? Nawet tego nie pamiętasz, bo ciebie jeszcze wtedy nawet w planach nie było! Więc skończ już z tymi swoimi frazesami o sukcesach w pucharach, bo to już nieodwracalnie minęło, tak jak skończyła się komuna i SLD, którzy was forowali przez dwie dekady, bo właziliście im dupę aż wazelina uszami wychodziła! Cała ta widzewska hołota z tobą na czele odchodzi w zapomnienie! Co do patologii to dwa ostatnie mecze na Armii Czerwonej 80 dobitnie pokazały w którym klubie patologia ma się dobrze. Atakowanie własnych zawodników, bicie osób publicznych na trybunie VIP, że już nie wspomnę meczu z Drwęcą sprzed dwóch lat kiedy to ochoczo dopingowaliście drużynę przeciwną!

I tak jak wcześniej proszę cię o jedno:

NIE MASZ NIC MĄDREGO DO POWIEDZENIA? TO SKLEJ NA MORDĘ PAJACU!!!

Dodaj ogłoszenie