ŁKS. Czy będą mieli kolejnego piłkarza grającego „na tak”?

PASZaktualizowano 
Piłkarze ŁKS godnie pożegnali się z własną publicznością.

Zagrali dobry mecz. Pokonali Chojniczankę 2:0, a Łukasz Piątek strzelił chyba najładniejszą bramkę w życiu, mogącą pretendować do miana gola numer 1 pierwszoligowych rozgrywek.
Łodzianie przeprowadzili sporo składnych akcji. Pokazali, że potrafią się taktycznie przeorganizować zależnie od sytuacji na boisku. Przechodzili zatem na system grania trzema obrońcami, boczni defensorzy stawali się skrzydłowymi, a Dani Ramirez nominalnie prawy pomocnik, schodzący do środka boiska zyskiwał swobodą grania i konstruowania akcji ofensywnych. Ta taktyczna ruchliwość Hiszpana to też szukanie sposobu na zaskoczenie rywali, żeby ci nie wiedząc czego się spodziewać, mieli kłopoty z pieczołowitym pilnowanem lidera łodzian.
W łódzkiej grze na tak przydaliby się kolejni piłkarze wygrywający pojedynki jedne na jeden i umiejący stwarzać groźne akcje. Nie dziwi nas zatem, że dyrektor sportowy ŁKS Krzysztof Przytuła zawitał na... Widzew i przyglądał się grze pomocnika Olimpii Grudziądz 23letniego Portugalczyka Tiago Alves.
Co tu kryć, zawodnik pokazał się z bardzo dobrej strony, a jego efektowny dynamiczny 30metrowy rajd zakończony zdobyciem gola, każdemu mógł zaimponować. W rundzie wiosennej strzelił dla Olimpii trzy gole i zanotował trzy asysty. Czy po awansie zespołu z Grudziądza do I ligi są szanse, żeby został ełkaesiakiem?
W ostatnim meczu rozgrywek 18 maja o godz. 17.30 ŁKS zagra w Opolu z zajmującą 12 miejsce w tabeli Odrą. Jesienią łodzianie odnieśli efektowne zwycięstwo, a bramki strzelali: Widejko, Ramirez, Bogusz, Kujawa i Rozwandowicz. Czy ełakesiacy zakończą zmagania z przytupem?

polecane: Plan rozwoju polskiej piłki. Morawiecki: Musimy wygrywać z najlepszymi

Wideo

Materiał oryginalny: ŁKS. Czy będą mieli kolejnego piłkarza grającego „na tak”? - Express Ilustrowany

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 46

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
Ł
ŁKS to potęga sportowa

ŁKS to potęga sportowa

zgłoś
F
Feta

Kto gownie kibicuje to gowno.

zgłoś
F
Feta

Widzew to gowno

zgłoś
E
Evya

Gdzie feta?

zgłoś
B
Beka z E I

A ja powiem tyle że 2 dni się ukarze artykuł że Widzew nam go podebrał. Z naszego klubu od kilku lat nie wypływają żadne informacje na temat transferów także bym się wstrzymał narazie i olał artykuł. Poczekajmy zobaczymy co przygotował dla nas prezes i dyrektor sportowy Przytuła ;)

zgłoś
M
Mike
2019-05-14T18:42:53 02:00, ŁKS ŁÓDŹ POLESIE:

A ja bym zabrał z widzew bardzo młodego Michael Ameyaw i Wolsztynskiego.

Wolsztyński jest ok, ale mamy lepszych napastników. Ameyaw- młody, zobaczymy, co z niego będzie...

zgłoś
M
Mike
2019-05-14T17:43:24 02:00, ŁKS Fc Łask:

Może i szybki zobaczymy co z tego wyjdzie bo jak dla mnie to Widzew bierze pilkarzy pod wpływem emocji bo strzelił im gola np . Dla mnie lepszy by był ten Hiszpan z Grudziądza Ruiz pytanie czy zechce przyjść i na początku grzac kawę A później walczyć o skład stary ma dobre na 11 meczy 6 goli i 1 asysta jak na pomocnika niezle . Ale jestem spokojny Przytula wie co robi

2019-05-14T17:52:48 02:00, Mike:

Tak, trzeba mieć zaufanie do naszego sportowego. Trzeba przyznać, że większość jego transferów to rzeczywiste wzmocnienia. A Widzew ma teraz super dyrektora sportowego- zwłaszcza w wypłacaniu wysokich prowizji menagerom... Jego transfery będą spłacać latami.

2019-05-14T18:35:31 02:00, ŁKS Fc Łask:

Niema się co śmiać z Widzewa żyjmy sobą . Ramirez też nie błyszczał w Olsztynie A Przytuła to go sprowadził . Tak samo Grzesika. Sobociński to jego pomysł i tak jak piszesz większość transferow Przytuly się sprawdza więc wie co robi . Ja z 2 ligi bym jeszcze na celownik brak Kozłowskiego z Elany 23 lata i sporo goli

Ja się nie śmieję z Widzewa, szanuję wszystkich rywali. Chcę tylko przestrzec przed hurraoptymizmem, że Masłowski jest taki super. W ubiegłym roku Wisła Płock wydała na prowizje dla menagerów 5 mln.złotych (!!!!), to w dużej mierze sprawka Masełka. A gdzie są w tabeli- wystarczy spojrzeć. Jest kilku ciekawych piłkarzy w 2 i 1 lidze, ale K.Przytuła pewnie od kilku miesięcy ma plany transferowe.

zgłoś
Ł
ŁKS ŁÓDŹ POLESIE

Widzewskie gówno nie może wypłynąć z 2 ligi

zgłoś
Ł
ŁKS ŁÓDŹ POLESIE

A ja bym zabrał z widzew bardzo młodego Michael Ameyaw i Wolsztynskiego.

zgłoś
B
Białe Śródmieście
2019-05-14T10:59:23 02:00, Gucio z galery:

grabarz spoufalił sie z koziołkiem w mini zoo....pewne info

2019-05-14T12:37:25 02:00, Gość:

Widzewiak puknięty w Madrycie

Jeszcze pewniejsze info...

2019-05-14T13:01:07 02:00, Gość:

Napij sie bimbru łajzo i do obornika.

ale to twoje hobby różowa

zgłoś
Ł
ŁKS Fc Łask
2019-05-14T17:43:24 02:00, ŁKS Fc Łask:

Może i szybki zobaczymy co z tego wyjdzie bo jak dla mnie to Widzew bierze pilkarzy pod wpływem emocji bo strzelił im gola np . Dla mnie lepszy by był ten Hiszpan z Grudziądza Ruiz pytanie czy zechce przyjść i na początku grzac kawę A później walczyć o skład stary ma dobre na 11 meczy 6 goli i 1 asysta jak na pomocnika niezle . Ale jestem spokojny Przytula wie co robi

2019-05-14T17:52:48 02:00, Mike:

Tak, trzeba mieć zaufanie do naszego sportowego. Trzeba przyznać, że większość jego transferów to rzeczywiste wzmocnienia. A Widzew ma teraz super dyrektora sportowego- zwłaszcza w wypłacaniu wysokich prowizji menagerom... Jego transfery będą spłacać latami.

Niema się co śmiać z Widzewa żyjmy sobą . Ramirez też nie błyszczał w Olsztynie A Przytuła to go sprowadził . Tak samo Grzesika. Sobociński to jego pomysł i tak jak piszesz większość transferow Przytuly się sprawdza więc wie co robi . Ja z 2 ligi bym jeszcze na celownik brak Kozłowskiego z Elany 23 lata i sporo goli

zgłoś
M
Mike
2019-05-14T17:43:24 02:00, ŁKS Fc Łask:

Może i szybki zobaczymy co z tego wyjdzie bo jak dla mnie to Widzew bierze pilkarzy pod wpływem emocji bo strzelił im gola np . Dla mnie lepszy by był ten Hiszpan z Grudziądza Ruiz pytanie czy zechce przyjść i na początku grzac kawę A później walczyć o skład stary ma dobre na 11 meczy 6 goli i 1 asysta jak na pomocnika niezle . Ale jestem spokojny Przytula wie co robi

Tak, trzeba mieć zaufanie do naszego sportowego. Trzeba przyznać, że większość jego transferów to rzeczywiste wzmocnienia. A Widzew ma teraz super dyrektora sportowego- zwłaszcza w wypłacaniu wysokich prowizji menagerom... Jego transfery będą spłacać latami.

zgłoś
Ł
ŁKS Fc Łask

Może i szybki zobaczymy co z tego wyjdzie bo jak dla mnie to Widzew bierze pilkarzy pod wpływem emocji bo strzelił im gola np . Dla mnie lepszy by był ten Hiszpan z Grudziądza Ruiz pytanie czy zechce przyjść i na początku grzac kawę A później walczyć o skład stary ma dobre na 11 meczy 6 goli i 1 asysta jak na pomocnika niezle . Ale jestem spokojny Przytula wie co robi

zgłoś
M
Mike

To techniczny piłkarz, w ŁKSie mógłby się rozwinąć. Po tym golu z Widzewem już go lubię.

zgłoś
B
Białe Śródmieście
2019-05-14T14:11:06 02:00, bombashop:

Czy Żenia to dobre imię dla faceta ? Czy dla cwelucha co obrabia dzidę?

2019-05-14T15:03:09 02:00, Gość:

Sprubój do niego,to ci żenia ożeni z woleja w ryj.Idź łańcuchu gąski pasać lepiej.

2019-05-14T15:16:45 02:00, Bombashop:

Tym razem z małej literki.....czyli nie myliłem się. Ciekawe dlaczego gościu masz na myśli gąski???? zooofil czy jak?

kolejny frustrat reaktywacyjny, a może ten sam co rts 19...coś tam, wy w tym widzewie, to jednak popierdoleni jesteście

zgłoś
Dodaj ogłoszenie