ŁKS CONCORDIA NA ŻYWO. Mecz ŁKS Łódź vs Concordia Elbląg. Wynik meczu ŁKS Concordia

tj
ŁKS Concordia - dziś ŁKS gra mecz z Concordią Elbląg - zapraszamy na relację na żywo Łukasz Kasprzak
Na własne życzenie piłkarze ŁKS zremisowali dziś w Elblągu 3:3 z zespołem Concordii. Łodzianie grali przez ponad 45 minut w przewadze jednego zawodnika. Zagrali jednak fatalnie i w ostatnich minutach doliczonego czasu gry stracili bramkę. Determinacją i wolą walki piłkarze Concordii zasłużyli na remis. Piłkarze ŁKS-u mogą mieć pretensje wyłącznie do siebie. Szkoda straconych punktów, które w ostatecznym rozrachunku mogą pozbawić łodzian szansy na walkę o awans do II ligi.

ŁKS CONCORDIA NA ŻYWO
strona wymaga odświeżenia - wciśnij klawisz F5

KONIEC MECZU. ŁKS REMISUJE 3:3 Z CONCORDIĄ W ELBLĄGU Ostatnia szansa dla ŁKS - obrońcy wybijają piłkę, która wraca w pole karne i kolejny rzut rożny.
Teraz rzut rożny dla ŁKS. To już po regulaminowych 90 minutach gry.
Niesamowita sytuacja, ŁKS traci bramkę i remisuje 3:3 z Concordią!
GOL dla CONCORDIIWynik bez zmian ŁKS prowadzi 3:2. Znów rzut wolny dla Concordii i żółta kartka dla Cichowlasa.
89' Piłka w rękach łódzkiego golkipera.
Piłka dla Concordii - będzie rzut rożny - znów zagrożenie bramki Michała Kołby.
88' Rzut wolny dla Concordii - będzie niebezpiecznie.
87' Zmiana w ŁKS. Schodzi Radionow, wchodzi Mariusz Cichowlas.
85'Piłkarze Concordii grają już tylko dalekimi podaniami - wrzutkami w pole karne.
Aut dla łodzian. Radionow, próbował zwodem, ale mu nie wyszło.
83' Kołba od bramki. ŁKS stara się długo grać piłką.
81' Będzie bardzo nerwowo - choć ŁKS gra w przewadze, piłkarze Concrodii są bardzo zdeterminowani
79' Teraz zamieszanie na boisku. Czy Ślęzak faulował? Zdaniem arbitra nie. Concordia z autu.
77' ŁKS prowadzi 3:2
GOOOLLLLL DLA ŁKS PATRYK SZYMAŃSKI obok lewego słupa strzela do siatki**76' Wynik bez zmian ŁKS remisuje z Concordią 2:2 73' ŁKS rusza do ataku, ale Concordia walczy o każdy metr boiska.
Nonszalancja i granie zachowawcze zakończyło się fatalnie dla ŁKS.
70' Zmiana w ŁKS - wchodzi Szymański, schodzi Golański 69' ŁKS remisuje z Concordią 2:2 Michał Pietroń podchodzi do piłki... GOL dla gospodarzy Concordia w ataku, ŁKS się broni i... RZUT KARNY DLA CONCORDII65' ŁKS stara się kontrolować grę. Concordia atakuje, ale nie ma pomysłu na sforsowanie defensywy łodzian.
Zmiana w Concordii - schodzi Pelc, wchodzi Marcin Strach
62' ŁKS gra w przewadze, ale jak na razie nie widać tego na boisku. 59' Rzut wolny dla Concordii - fatalnie wykonany. Kontra ŁKS, ale Serafiński się poślizgnął. 55' Teraz dobra akcja ŁKS, ale obrońcy wybijają piłkę. Concordia próbuje, ale ŁKS gra dojrzale i szanuje futbolówkę. 53' Wynik meczu bez zmian ŁKS prowadzi z Concordią 2:1 49' Walka w środkowej strefie boiska. Concordia - przypominamy - w dziesiątkę.
Hubert Otręba ukarany żółtą kartką.
47' Rzut wolny dla Conrodii - wrzutka, ale Kołba na posterunku, choć piłka wypadła mu z rąk - naprawił swój błąd. 46' **Gramy w II połowie.

KONIEC pierwszej połowy ŁKS prowadzi 2;1**48' Jeszcze rzut rożny dla piłkarzy ŁKS
Wynik bez zmian. ŁKS prowadzi w Elblągu 2:1. ŁKS gra z przewagą 1 zawodnika. Concordia w dziesiątkę.
ŁKS będzie więc grał w przewadze.
Ślęzak żółta kartka i Sebastian Kopeć żółta kartka - w jego przypadku to druga żółta kartka i w konsekwencji czerwona.
Ostre wejście zawodnika Concordii w piłkarza ŁKS - niebezpieczne zagrania, będzie potrzebna pomoc masażysty.
Sędzia pewnie doliczy 2-3 minuty...
44' Wynik bez zmian ŁKS prowadzi z Concordią 2:1 41' Walka w środku boiska.
Patryk Bryła musiał opuścić boisko - kontuzja. W jego miejsce Serafiński.
39'
GOOOOLLLL dla ŁKS! Kamil Juraszek strzela gola piętą! 38' Żółta kartka dla obrońcy Concordii. 37' Rzut rożny dla Conrodii - Kołba piąstkuje i jednocześnie jest faulowany. 35' Radionow wychodził sam na sam, ale brazylijski obrońca go dogonił i wybił piłkę.
Gramy dalej.
34' Faul na Golańskim, masażyści w akcji. 32' ŁKS próbuje skrzydłami, ale piłkarze z Elbląga dobrze bronią i nie dopuszczają do niebezpiecznych sytuacji. 30' Kamil Juraszek otrzymuje teraz żółtą kartkę. Rzut rożny dla piłkarzy z Elbląga. 29' Wynik meczu ŁKS Concordia 1:1
GOL DLA PIŁKARZY CONCORDII - błąd Kołby... błąd obrońców 28' Rzut rożny dla Concordii - piłkarze gospodarzy domagali się rzutu karnego za wejście Pyciaka. Sędzia uznał, że wślizg był prawidłowy. 26' Strzał głową Ślęzaka, ale wysoko nad poprzeczką.
Rzut rożny dla ŁKS...
24'Wynik bez zmian. ŁKS prowadzi 1;0. Rzut wolny dla Concordii, ale ełkaesiacy wybijają piłkę. 22'Łodzianie kontrolują przebieg meczu, piłkarze z Elbląga nie mają pomysłu na sforsowanie defensywy ŁKS. 20' Concordia od bramki. Atak pozycyjny. 19' Obraz gry się nie zmienia. Concordia próbuje, ale to ŁKS stwarza groźne sytuacje. Teraz Bryła był w doskonałej sytuacji, ale nie zakończył akcji strzałem. Szkoda. 17' Dobry strzał pomocnika Concordii, piłka przy słupku, ale Kołba na posterunku.
Będzie niebezpiecznie.
15' Teraz Concordia, ale piłka wypada w aut. Radionow do Bryły, piłkę przejmują gospodarze i ti fauluje Rozwandowicz. 12' Kolejny faul na piłkarzu ŁKS. Ełkaesiacy długo rozgrywają piłkę, łodzianom się nie spieszy, prowadzą 1:0. 10'Łodzianie grają spokojnie, Concordia agresywnie, ale nie są to składne ataki. 8' WYNIK MECZU ŁKS CONCORDIA 1:0 Golański... GOOOLLLL dla ŁKS7' Rzut karny dla ŁKS Piłka trafiła w rękę zawodnika Concordii. Jeszcze Sebastian Kopeć otrzymuje żółtą kartkę za dyskusję. 5'Znów faul na zawodniku ŁKS - gospodarze nie przebierają w środkach 4'Faul na Golańskim, rzut wolny dla ŁKS - daleko do bramki Concordii 3' Pierwsze minuty chaotyczne - 2 faule, kilka niecelnych podań z obu stron 1' Gwizdek arbitra, GRAMY!
Łodzianie w niebieskich strojach - tych samych, w których wybiegli na murawę stadionu Widzewa. Gospodarze w strojach pomarańczowych.
Mecz zacznie się 3-4 minuty po godzinie 12.
Za chwile sędzia rozpocznie mecz ŁKS Concordia
11.58 Jedenastki ŁKS i Concordii w towarzystwie sędziów wychodzą już na murawę stadionu 11.55** Piłkarze już po rozgrzewce

Składu obu drużyn:
CONCORDIA
O. Pogorzelec - M. Gołębiewski, Edil, S. Kopeć, M. Kiełtyka, M. Pelc, P. Burzyński, H. Otręba, M. Pietroń, M. Szmydt, A. Duda
ŁKS
M. Kołba - P. Pyciak, A. Ślęzak, K. Juraszek, K. Rozmus, D. Guzik, A. Golański, M. Rozwandowicz, P. Bryła, Ł. Kopka, J. Radionow

ŁKS jeśli marzy o awansie do wyższej klasy rozgrywek nie może pozwolić sobie na zgubienie punktów. Łodzianie muszą wygrać wszystkie mecze do końca, choć to i tak nie zapewni im pierwszego miejsca w tabeli. By zająć fotel lidera ŁKS musi liczyć na potknięcie Finishparkietu.
Na potknięcia obu tych drużyn liczy jeszcze, wciąż mający szanse na awans, Widzew. Choć w przypadku drużyny z al. Piłsudskiego wydaje się, że remis w meczu derbowym był kluczowy i piłkarze trenera Cecherza niewiele mogą już w tym sezonie wskórać.