ŁKS Commercecon. Zemsta jest słodka, łatwy triumf łodzianek

bart
W ligowym meczu ekstraklasy siatkarek ŁKS Commercecon podjął drużynę #VolleyWrocław

Po 21 minutach bez większych problemów łodzianki wygrały pierwszego seta. W drugiej partii wrocławianki prowadziły 6:4, potem trawała zacięta walka, ale do czasu Łodzianki uzyskały wyraną przewagę, prowadząc 19:13 i pewnie wygrywając partię po 25 minutach.
Trzeci set był kopią poprzednich. Trwał tylko 22 minuty Łatwe zwycięstwo ŁKS Commercecon za trzy punkty po 68 minutach gry.
W składzie łodzianek nie pojawiła się mająca poand dwa metry wzrostu atakująca Valentina Diouf. W roli kapitana wystąpiła Roberta Ratzke.
W pierwszym meczu fazy zasadniczej zwyciężył #Volley 3:1. Ostatnio jednak wrocławianki przegrały siedem spotkań z rzędu. Teraz w Łodzi odznały ósmej kolejnej porażki, a łodzianki dokonały słodkiej zemsty za tamten wyjątkowo nieudany mecz.
Jak podaje włoski serwis iVolleyMagazine klub z Perugii pozyskał nową zawodniczkę w miejsce Valentiny Diouf. Jak się okazuje ma nią być Polka – Monika Gałkowska, lepiej znana pod panieńskim nazwiskiem – Bociek. Do tej pory zawodniczka broniła barw MKS-u Kalisz. Jak na razie klub nie potwierdził jej odejścia. Transfer potwierdził już jednak włoski klub i jak się okazuje Polka jest już na miejscu – w Perugii - twierdzi siatka org.

ŁKS Commercecon - #VolleyWrocław 3:0

ŁKS: Jukoski (10), Witkowska (7), Ratzke (4), Alagierska (10), Piasecka (12), Jones-Perry (11), Strasz (libero) oraz Grajber, Pacak (7), Sobiczewska (2), Gajer i Jaryszek
#Volley: HAwryła (3), Kossanyiova (4), Kocić (8), Kaczmar (2), Robles (3), Fedorek (4), Bodasińska (libero) oraz Wellna (1), Gromadowska (3), Stancelewska (1) oraz Szady (1)