ŁKS Commercecon. Wygrały łatwo, szybko i przyjemnie

Siatkarki ŁKS Commercecon bez większych problemów wygrały z outsiderem Wisłą w Warszawie

Siatkarki Wisły starały sią dotrzymać kroku mistrzyniom. W pierwszym secie przegrywały 7:8, ale potem łodzianki szybko uzyskały miażdżącą punktową przewagę i wygrał seta bez większych problemów.
W drugim secie było 2:2, a potem tylko 8:6 dla ŁKS i historia się powtórzyła. ŁKS łatwo zdobywał kolejne punkty. Poczuł się zbyt pewnie i stracił pod rząd pięć punktów. Końcówka seta należała do łodzianek, które pewnie wygrałył tę partię.
Początek trzeciego seta był bardzo zacięt. warszawianki prowadziły z łodziankami 12:11 i to by było na tyle. ŁKS znów włączył drugi bieg. Wygrał seta i mecz za trzy punkty.
MVP spotkania: Krystyna Strasz

Wisła Warszawa - ŁKS Commercecon 0:3
(11:25, 16:25, 15:25)

Wisła: Marcyniuk (11), Banasiak (6), Urbanowicz (1), Mikołajewska (9), Szymańska (2), Zaciek (4), Lipińska-Jeziorowska (libero)
ŁKS: Mori (2), Kwiatkowska (6), Pacak (7), Skrzypkowska (9), Wójcik (8), Bociek (14), Korabiec (libero) oraz Strasz (libero), Szczyrba (2), Gajewska (1) i Caracuta (2)