ŁKS Commercecon. Wygrały 3:2, ale... w drugim secie prowadziły 24:18 i przegrały!

ŁKs Commercecon wygrał w Legionowie, ale tylko za dwa punkty

Mecz rozpoczął się od trzech udanych zagrywek Bidias. potem ŁKS prowadził 6:1. Ambitne gospodynie doprowadziły do remisu 16:16. I walczyły ambitnie, ale decydujące akcje należały do łodzianek. W drugim secie po wyrównanym początku drużyna gości uzyskała sześciopunktową przewagę (24:18) i piłkę setową. Nieprawdopodobne - wszystko roztrwoniła. Legionovia objęła prowadzenie 25:24 i wygrała seta!
Ta sytuacja negatywnie wpłynęła na ŁKS, który w trzeciej partii przegrywał 11:19 i oddał seta. Wydawało się, że wszystko stracone, gdy w czwartej partii Legionovia prowadziła 4:1. Przyjezdne podniosły się z kolan i wygrały po walce.
W decydującym secie było 5:5. Potem niestety 12:9 dla gospodyń, ale łodzianki pokazały ducha walki i wygrały do 13. Cały mecz tylko za dwa punkty.

Legionovia - ŁKS Commercecon 2:3
(21:25, 29:27, 25:16, 22:25, 13:15)

ŁKS Commercecon: Muhlsteinova, Kwiatkowska, Kowalińska, Efimienko-Młotkowska, Sielicka, Bidias, Szyjka (libero) oraz Mras, McClendon