ŁKS Commercecon. Szybka, łatwa i przyjemna wygrana łodzianek

Wiceliderki tabeli ligi siatkarek pewnie wygrały we Wrocławiu

ŁKS rozpoczął mecz imponująco, od prawdziwego szoku rywalek, prowadząc 6:1, 12:3, 21:12
W Kobieta zmienną jest. W drugim secie sytuacja na początku była odwrotna. Impel prowadził 5:1 i 9:4. Łodzianki powoliły wracały do dyspozycji z pierwszego seta i w końcu wyszły na prowadzenie 18:17 i ostatecznie pewnie wygrały seta. W trzeciej partii na początku walka była zacięta. Potem ŁKS objął czteropunktową przewagę i potem kontrolował sytuację, wygrywając pewnie 3:0.

Impel Wrocław - ŁKS Commercecon 0:3
(17:25, 20:25, 18:25)

ŁKS Commercecon Łódź: Skorupa, Rafałko, Wawrzyńczyk, McClendon, Mras, Bidas, Efimienko-Młotkowska, Kwiatkowska, Sielicka, Kowalińska

Libero: Szyjka, Strasz