ŁKS Commercecon. Najbardziej kuriozalny set w historii polskiej siatkówki

Co się stało w trzecim secie meczu ŁKS Commercecon Radomka (3:1)?

Łodzianki już miały serwować przy piłce meczowej, ale akcję przerwał arbiter i zdecydował, że ten set zostanie zapisany na koncie... radomianek! podaje Interia. Zawodniczki ŁKS już szykowały się do zagrywki przy piłce meczowej przy stanie 2:0 i 26:25, aż nagle do arbitra stojącego na słupku podszedł drugi sędzia. Obaj skonsultowali sytuację z komisarzem i kwalifikatorem.. Przez długi czas nikt nie wiedział, co się dzieje, a sędzia po długiej przerwie przyznał wygranego seta Radomce, która jeszcze chwilę temu była o włos od porażki w całym meczu.
Całą sytuację wytłumaczyli komentujący to spotkanie Adrian Brzozowski i Milena Sadurek: Przez cały czas chodziło o nieuprawnioną zmianę, której dokonały środkowe ŁKS - Joanna Pacak i Kamila Witkowska.- Najpierw Pacak zmieniła Witkowską na zagrywkę, potem Pacek zeszła na ławkę, ale pod siatkę weszła już Witkowska. Święta idą i trochę rozkojarzeni są niektórzy, mogło zareagować kilka osób, ale to zawodniczki powinny tego pilnować.
Następna 14 kolejka ligi siatkarek już w nowym roku. To będą pojedynki o najwyższym stopniu wymagań. Łodzianki zagrają z najlepszymi zespołami tegorocznych zmagań.
W piątek 7 stycznia ŁKS Commercecon o godz. 17.30 podejmie Developres Rzeszów. W niedzielę 9 stycznia o godz. 14.45 Chemik Police przyjmie zespół Grot Budowlani

Czołówka ligowej tabeli wygląda następująco: 1. Developres 32 punkty (12 zwycięstw, jedna porażka), 2. Chemik 32 (103), 3. Legionovia 27 (103), 4. Grot Budowlani 27 ( 85), 5. ŁKS Commercecon 25 (85), 6. Radomka 23 (76)