ŁKS CHROBRY GŁOGÓW WYNIK. Zobacz wynik meczu ŁKS Chrobry [LIVE, ONLINE]

(fed)
ŁKS CHROBRY GŁOGÓW NA ŻYWO. Zapraszamy na relację na żywo z meczu ŁKS Chrobry [LIVE, ONLINE]
ŁKS CHROBRY GŁOGÓW WYNIK. W sobotę, 10 listopada, ŁKS Łódź zmierzy się z Chrobrym Głogów. Czy łodzianie utrzymają dobrą passę i po raz kolejny odniosą zwycięstwo? Dowiemy się tego już wkrótce - pierwszy gwizdek o godz. 13. Zapraszamy na relację live z meczu ŁKS - Chrobry!

ŁKS CHROBRY GŁOGÓW WYNIK

RELACJA NA ŻYWO: odśwież (wciśnij F5)

ŁKS Łódź

2

Chrobry Głogów

0

90+3' Koniec meczu! ŁKS wygrywa 2:0!
90+2' Rozwandowicz strzela z dystansu. Niecelnie.
90+1' Sędzia dolicza trzy minuty do pierwszej połowy.
90' Piłka do Radionowa w pole karne, ten jednak nie przejął futbolówki.
89' Zawodnicy z Głogowa w polu karnym ŁKS, jednak obrońcy wybijają piłkę.
88' Dośrodkowanie w pole karne Chrobrego, główkuje Radionow. Niestety, strzał jest niecelny.
87' Radionow strzela na bramkę Chrobrego, broni Abramowicz.
84' Strzał z dystansu na bramkę ŁKS obroniony bez trudu przez Kołbę.
82' Wolski fauluje jednego z zawodników Chrobrego.
81' Zawodnicy ŁKS utrzymują się przy piłce, inteligentnie grając na czas.
79' Wolski próbował przejąć piłkę, ale został zablokowany.
77' Z boiska schodzi Dani Ramirez, w jego miejsce pojawia się Maciej Wolski.
76' Zawodnik Chrobrego leży na murawie. Udzielana jest mu pomoc medyczna.
74' Kowalczyk próbował strzelać głową na bramkę ŁKS. Bez problemu broni Kołba.
73' To mogła być dobra akcja. Ramirez zagrywał do Piątka, ten jednak nie zorientował się, że jest adresatem podania.
70' Kolejna zmiana w ŁKS. Schodzi Kujawa, w jego miejsce Radionow.
67' Łuczak opuszcza boisko, w jego miejsce wchodzi Bielak.
66' Łuczak przewraca się w polu karnym, ale sędzia nie przerywa gry.
65' Bryła dośrodkowuje w pole karne Chrobrego, Rozwandowicz próbował główkować, jednak piłkę łapie Abramowicz.
64' Strzał na bramkę ŁKS. Interweniuje Kołba.
63' Rzut rożny dla Chrobrego, jednak piłkę z dośrodkowania wybijają obrońcy.
60' Strzał Piątka obroniony przez Abramowicza.
59' Trytko strzelał na bramkę ŁKS. Niecelnie.
57' Najpierw Ramirez trafia w słupek, następnie Bryła strzela na bramkę Chrobrego. Broni Abramowicz.
55' Kolejny faul na Boguszu.
54' Kujawa w sytuacji sam na sam z bramkarzem! Abramowicz zdołał jednak zmienić tor lotu piłki. Korner dla łodzian.
53' Faul na jednym z zawodników z Głogowa w środku boiska.
50' Obrońca wybija piłkę spod nóg Pyrdoła.
47' Pyrdoł próbował przecisnąć się między obrońcami, został jednak sfaulowany.
46' Sędzia rozpoczął drugą połowę spotkania.

Koniec pierwszej połowy! Zapraszamy po przerwie

45' Groźnie w polu karnym łodzian, Kołba piąstkuje.
44' Pawlik strzela z dystansu na bramkę ŁKS - niecelnie.
43' Sobociński wybija piłkę z okolic pola karnego łodzian.
42' Niecelnie na bramkę Chrobrego strzelał Widejko.
41' Łuczak strzela z dystansu po podaniu Piątka, ale Abramowicz bez problemu łapie piłkę.
39' Bogusz zmuszony podawać do bramkarza.
38' Dośrodkowanie w pole karne ŁKS wybite przez obrońców.
34'**GOOOOOOL! Bogusz strzela drugą bramkę dla ŁKS! 33' Pyrdoł strzela z dystansu, piłkę łapie Abramowicz. 31' Tym razem szczęścia próbował Bogusz, jednak piłka powędrowała nad poprzeczkę. 30' Ramirez strzela z dystansu, jednak niecelnie. 28' Ratajczak z Chrobrego na spalonym podczas jednej z rzadkich akcji Chrobrego. 26' ŁKS wyraźnie dominuje w tym spotkaniu. Jednak łodzianom brakuje skuteczności. 24' Bryła strzelał z 16. metra, broni Abramowicz. 23' Próba strzału na bramkę Chrobrego, ale na spalonym jeden z graczy ŁKS. 22' Bryła próbował przelobować bramkarza, ale trafił w rywala. 21' Ramirez dośrodkowuje, ale piłka trafia w obrońcę. 17' Jarosław Bach leży na murawie, jednak interwencja masażystów nie jest konieczna. 15' Piątek strzela z dystansu, jednak broni Abramowicz. 14' Piłka w rękach Mateusza Abramowicza. 13' Rzut rożny dla ŁKS. 12' ŁKS traci piłkę na środku boiska. Okazja na kontrę Chrobrego, jednak przytomnie interweniuje Łuczak. 10' Piątek zagrywa w pole karne Chrobrego, jednak nie ma tam nikogo, kto mógłby przyjąć piłkę. 9' Łuczak zabiera piłkę rywalom. 7'**GOOOOL! Dani Ramirez umieszcza futbolówkę w bramce Chrobrego!
4' ŁKS zaczyna spokojnie.
1' Sędzia gwiżdże - rozpoczynamy spotkanie!

Godz. 12.20 Skład ŁKS Łódź: Kołba, Sobociński, Rozwandowicz, Bogusz, Widejko, Łuczak, Piątek, Bryła, Dani Ramirez, Pyrdoł, Kujawa.

Skład Chrobrego Głogów: Abramowicz, Bach, Kona, Napolov, Pawlik, Ratajczak, Repka, Sedziak, Stolc, Trytko, Zejdler.

ŁKS ma świetną passę. Ostatnie zwycięstwa pozwoliły łódzkiej drużynie uplasować się na pozycji wicelidera I ligi. Fani zespołu z al. Unii wierzą, że awans w tym sezonie jest w zasięgu ich ulubieńców.

W sobotę, 10 listopada, ŁKS zmierzy się z Chrobrym. Czy głogowianie przerwą serię zwycięstw łodzian? Czy trzy punkty zostaną w Łodzi? O tym przekonamy się już wkrótce - śledźcie relację z meczu ŁKS - Chrobry na naszej stronie i trzymajcie razem z nami kciuki za zespół z al. Unii