ŁKS - Broń 8:0. Wspaniała skuteczność łodzian

W spotkaniu 23 kolejki piłkarskiej trzeciej ligi ŁKS niezwykle wysoko, bo 8:0, pokonał Broń Radom. Zasłużone zwycięstwo łodzian i znów nadzieje kibiców drużyny z al. Unii, że można jeszcze powalczyć o drugą ligę.

Łodzianie zaatakowali od pierwszego gwizdka sędziego i już w 4 minucie objęli prowadzenie. Ładnym uderzeniem z dystansu popisał się Artur Golański. Po szesnastu minutach łodzianie prowadzili już 2:0. Tym razem sytuację sam na sam z bramkarzem Broni wykorzystał Adam Patora. To jego pierwszy gol w rundzie wiosennej. W trzydziestej minucie Patora świetnie podał do Adriana Świątka, a łódzki zawodnik przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem i skończyło się na rzucie rożnym. Pomocnik ŁKS zrehabilitował się w ostatniej minucie pierwszej części meczu, zdobywając dla swoje drużyny trzeciego gola.
W 58 minucie zdobył swojego drugiego gola w tym meczu. W jego ślady poszedł w 82 minucie Patora. Demolowanie Broni zakończyli Rodrigo, który także zdobył dwa gole.

ŁKS - Broń Radom 8:0 (3:0)
1:0 - Golański (4), 2:0 Patora (20), 3:0 - Świątek (45), 4:0 - Świątek (58), 5:0 - Patora (82), 6:0 - Stryjewski (87), 7:0 - Rodrigo (88), 8:0 - Rodrigo (90).
ŁKS Łódź: Kołba – Pyciak, Jacek (60, Ślęzak), Kocot, Rozmus – Światek (75. Ostalczyk), Golański (79, Rodrigo), Zimoń, Woźniak (63, Styjewski) – Patora, Barzyc
Broń Radom: Młodziński – Kimura (62,Jakubczyk), Sala (46, Kupiec), Wicik – Więcek, Bouchniba (46, Sałek), Dziubiński, Bojek, Ligienza – Nowosielski, Czarnecki.