oprac. (ww)
Półfinały Ligi Mistrzów 2018. Liverpool - AS Roma 5:2

LIVERPOOL - ROMA TRANSMISJA [24.04.2018]. ZOBACZ RELACJĘ NA ŻYWO Z MECZU LIGI MISTRZÓW LIVERPOOL - ROMA

strona wymaga odświeżania (wciśnij F5)

FC LIVERPOOL

5

AS ROMA

2

KONIEC MECZU!

90' Rzut rożny dla Romy. Piłka za boiskiem i od bramki Liverpool.
89' Roma w natarciu!
87' Dżeko nad poprzeczką, Roma się spieszy.

86' GOOOOOOOOOOOOL PEROTTI!!!

KARNY DLA ROMY!

81' GOOOOOOOOOL Dżeko uderza i mamy pierwszą bramkę dla Romy!

73' Strzał zawodnika Romy ale bramkarz Liverpoolu bezbłędny.

69' GOOOOOOOL Firmino z głowy!

68' Teraz Liverpool panuje na boisku. Rzut rożny dla gospodarzy.

62' GOOOOOOOOL - POGROM! Salah z prawej strony ograł obrońcę, dogrywa idealnie i Firmino pakuje piłkę z bliska do bramki!

59' Stadion Liverpoolu to w tej chwili chyba najgłośniejsze miejsce na ziemi.

56' GOOOOOOOOOL dla Liverpoolu! Salah pięknie dogrywa do Mane i ten drugi zdobywa trzecią bramkę!

53' koszmarny błąd Manolasa i piłkę przejął Liverpool, ale Mane na spalonym.
50' Rzut rożny dla Liverpoolu. Wrzutka jednak Dżeko faulowany.
48' Anglicy w natarciu od pierwszych minut.
46' Liverpool - Roma, trwa II połowa.

KONIEC I POŁOWY

46' GOOOOOOOL genialny Salah!

43' Kolejny rzut rożny dla gospodarzy ale piłka złapana przez golkipera Romy. Włosi wciąż w opałach.
40' Alexander-Arnold otrzymuje żółtą kartkę. Mimo to Liverpool gra jak natchniony.
38' Strzał Lovrena i poprzeczka ratuje Romę.

36' GOOOOOOOOOL Mohamed Salah! Piękne uderzenie w samo okno!

34' Mane strzela bramkę! Nie, jednak spalony. Nie ma gola. Gramy dalej!
31' Salah uderza z prawej strony i bramkarz Romy na rzut rożny.
30' Kolejny strzał Mane i znów bardzo niecelnie.
29' Sadio Mane sam na sam i uderza nad poprzeczkę! Liverpool vs Roma 0:0
28' Alisson łapie piłkę i od bramki AS Roma.
26' Rzut wolny dla Liverpoolu. Będzie groźnie pod bramką Romy.
23' Po pierwszych minutach meczu Roma lepsza.
18' Kolarov uderza i piłka trafia w poprzeczkę! Roma naciera.
14' Ładna akcja Romy, dośrodkowanie na głowę Dżeko, ale napastnik uprzedzony przez bramkarza.
11' Szybki mecz, Liverpool gra raczej z kontry, AS Roma próbuje prowadzić grę.
8' Teraz Roma w odpowiedzi, strzelał Nainggolan, obok bramki Liverpoolu.
6' Liverpool teraz miał stuprocentową sytuację! Strzał jednak był niecelny, piłka przeszła wzdłuż linii brakowej.
3' Strootman uderza! Bramkarz gospodarzy łapie. Szybki początek meczu.
LIVERPOOL - AS ROMA TRWA PIERWSZA POŁOWA
1' Półfinał Ligi Mistrzów 2018 LIVERPOOL - AS ROMA się rozpoczął! Tłumy na stadionie, piękna atmosfera tylko pogoda angielska. Zaczynamy!

Za chwilę mecz! Półfinał Ligi Mistrzów: LIVERPOOL - AS ROMA. Dziś w mieście Beatlesów deszczowa pogoda. Pieśń You'll Never Walk Alone odśpiewana przez kibiców The Reds. Zapraszamy na relację.

Godz. 20:30 - Za 15 minut mecz półfinału Ligi Mistrzów 2018 Liverpool AS Roma. Zapraszamy na relację LIVE, minuta po minucie.

Godz. 20:20 - SKŁAD LIVERPOOL: Loris Karius – Trent Alexander-Arnold, Dejan Lovren, Virgil van Dijk, Andrew Robertson – Jordan Henderson, Alex-Oxlade Chamberlain, James Milner – Mohamed Salah, Sadio Mane, Roberto Firmino

LIVERPOOL - ROMA PÓŁFINAŁ LIGI MISTRZÓW 2018

SKŁAD AS ROMA: Alisson – Federico Fazio, Kostas Manolas, Juan Jesus – Alessandro Florenzi, Daniele De Rossi, Kevin Strootman, Aleksandar Kolarov – Cengiz Under, Radja Nainggolan, Edin Dżeko

Godz: 19 - Już za kilkadziesiąt minut pierwszy półfinał w Lidze Mistrzów. Mecz Liverpool kontra AS Roma. Kto okaże sie lepszy? Zapraszamy na relację na żywo z tego meczu. Za chwilę podamy składy drużyn.

LIVERPOOL - AS ROMA LIVE [STREAM, ONLINE]

Pierwszy mecz odbędzie się na stadionie w Liverpoolu. Kto dzisiaj zwycięży? Zapraszamy na relację na żywo z meczu półfinału Ligi Mistrzów Liverpool - AS Roma.

[cs]

Liverpool - Roma ONLINE

GDZIE MOŻNA OBEJRZEĆ MECZ LIVERPOOL - ROMA?

Mecz Liverpool vs AS Roma na żywo będzie transmitował Canal Plus. Początek transmisji tego półfinałowego spotkania o godzinie 20.40. Studio rozpocznie się już o godz. 20.

GDZIE STREAM Z MECZU LIVERPOOL - ROMA? GDZIE OBEJRZEĆ W INTERNECIE?
Mecz Liverpool Roma będzie można obejrzeć na kilku stronach internetowych, jednak trzeba pamiętać, że są to nielegalne źródła transmisji.

Lider Liverpoolu - Mohamed Salah - został wybrany najlepszym piłkarzem sezonu 2017/2018 w angielskiej Premier League. Egipcjanin ma na koncie już 31 bramek.

- To wielki zaszczyt, ciężko pracowałem i cieszę się, że mogłem zostać piłkarzem roku - powiedział Mohamed Salah po odebraniu statuetki. - Od momentu kiedy opuściłem Chelsea, gdzie nie dostałem szansy, chciałem wrócić do Premier League i udowodnić swoją wartość.

Egipcjanin został siódmym piłkarzem Liverpoolu w historii, który zgarnął to prestiżowe wyróżnienie. Najgroźniejszym rywalem Mohameda był Kevin De Bruyne z Manchesteru City, który strzelił 7 goli i miał aż 15 asyst, a przede wszystkim został mistrzem Anglii. Wyboru dokonali sami zawodnicy grający na co dzień w Premier League.

LIVERPOOL ROMA STREAM ONLINE

Czy Salah poprowadzi swoją drużynę do wielkiego finału Ligi Mistrzów? Na razie musi sobie poradzić w dwumeczu z Romą. Przez dwa sezony bronił barw zespołu z Rzymu. W 65 meczach strzelił 29 bramek. Teraz jest liderem Liverpoolu, a drużyna Juergena Kloppa prezentuje ofensywny, odważny futbol, który przynosi jej bramki i zwycięstwa. Teraz będzie podobnie?

As Romy Edin Dzeko: - Siłą Romy jest zespół. Salah? Brakuje mi go!

Materiał oryginalny: LIVERPOOL ROMA MECZ NA ŻYWO ONLINE [24.04.2018] DZIŚ MECZ LIVERPOOL VS AS ROMA STREAM, ONLINE, GDZIE OBEJRZEĆ [PÓŁFINAŁY LIGI MISTRZÓW 2018] - Express Ilustrowany