LIVERPOOL PSG wynik online. Liverpool PSG mecz na żywo [18.9.18]

3

PSG

2

KONIEC MECZU! Liverpool wygrywa z PSG 3:2

92' GOOOOOOOOOOL ROBERTO FIRMINO!!!!!

Liverpool na prowadzeniu!
86' Rzut wolny dla Liverpoolu. Strzał Arnolda ale nic z tego.
83' GOOOOL MBAPPE!!!!
82' Mane z ostrego kąta ale piłka toczyła się w zdłuż bramki.
74' Widać już lekkie zmęczenie w obu jedenastkach.
67' Wrzutka w pole karne PSG i Millner dośrodkowuje ale niecelnie.
62' Sturrige sam na sam uderza głową ale nieczysto.
Nie ma bramki! Jednak był faul.
58' Salah strzela bramkę ale chyba wcześniej był faul. Zaraz zobaczymy.
56' Tempo meczu siadło. Teraz znów Liverpool w ataku pozycyjnym. Nie było jeszcze żadnego strzału w tej połowie.
52' PSG atakuje. Liverpool przez chwilę teraz w defensywie.
46' II połowa

Koniec pierwszej połowy.

44' Mane faulowany i zółta kartka dla Meuniera.
40' GOOOOL DLA PSG!!!

Cavani był wcześniej na spalonym ale sędzia nie zauważył i mamy bramkę. Strzelcem Meunier.

36' MILLNER I GOOOOOL!!!

35' Kanrny dla Liverpoolu!!!
35' MBappe dostaje piłke od Neymara i uderza ale tuż obok słupka.

30' GOOOOOOOOL DLA LIVERPOOLU!!!!

Sturridge głową i Liverpool PSG 1:0!
29' Neymar wyszedł sam na sam z bramkarzem ale był na spalonym.
26' Mane znakomicie inął dwóch piłkarzy PSG, uderzył ale niecelnie. Kolejna dobra akcja Liverpoolu.
21' Po pierwszych minutach meczu lepszy Liverpool.
17' Neymar wchodzi pole karne, uderza! Bramkarz broni.
15' Kolejny strzał na bramkę PSG.
LIVERPOOL - PSG 0:0
10' Salah bezposrednio z rzutu rożnego ale wybija bramkarz PSG. Liverpool naciera.
8' Leverpool raz po raz ostrzeliwuje bramkę PSG.
5' Rzut rożny dla Liverpoolu. Strzał ale Areola znów na rożny.
4' Neymar teraz minął 4 zawodników paryżan, jak tyczki ale podanie jego już było niecelne.
2' Ostro faulowany Cavani.
Liverpool PSG na żywo
1' Mecz rozpozczęty! Liverpool PSG! Zaczynamy!

20:58 Chyba będzie opóźnienie. Znakomita atmosfera na Anfield. Czerwono.

20:52 Piłkarze właśnie teraz wychodzą na murawę! Liverpool PSG na żywo!

20:48 Mecz Liverpool PSG pokaże Polsat Premium Sport. My za chwilę zaczynamy relację.

20:25 Liverpool dziś podejmie u siebie PSG. Czy Neymar dzisiaj strzeli na Anfield? Początek meczu o godz. 21.

20:05 - Skład PSG: Areola, Thiago Silva, Kimpempe, Marquinhos, Mbappe, Cavani, Di Maria, Meunier, Bernat, Rabiot
Skład Liverpoolu: Alisson, Alexander-Arnold, Van Dijk, Gomez, Robertson, Milner, Henderson, Wijnaldum, Salah, Mane, Sturridge

19:50 - Mecz Liverpool PSG można będzie obejrzeć tylko w kodowanym programie Polsat Sport Premium. Początek spotkania o 21.

Godz. 19.40 - Mecz Liverpool PSG transmisja online w internecie. Gdzie można obejrzeć mecz Liverpool PSG? Stream online udostępni IPLA. Mecz pokaże kanał Polsat Premium Sport.

Kolejny raz w tych prestiżowych rozgrywkach zabraknie mistrza Polski.

MECZ LIVERPOOL PSG NA ŻYWO

To nie tylko strata wizerunkowa, ale także finansowa dla polskiego klubu.

W tej fazie jest więc do zarobienia łącznie do 31,45 mln euro. Premia za awans do 1/8 finału wynosi 9,5 mln, zaćwierćfinał - 10,5 mln, a półfinał - 12 mln. Przegrany w finale otrzyma 15, a zwycięzca - 19 milionów euro.

W porównaniu z poprzednim sezonem, znacznie mniejsza jest kwota ze sprzedaży praw marketingowych i telewizyjnych. W tej puli do podziału będą 292 mln euro, a nie 507 mln, jak przed rokiem.

Jest też pula (585,05 mln euro), która trafi do klubów w zależności od ich pozycji w nowym rankingu, uwzględniającym występy w ostatnich 10 latach (to nie to samo co ranking klubów UEFA).