Liga Mistrzyń. Porażka Grot Budowlani. W trzecim secie był nokaut

Siatkarki Grot Budowlanych w Sport Arenie w meczu grupy C Ligi Mistrzyń przegrały z Igor Gorgonzola.

Było za łatwo, za szybko, bez praktycznie bez walki. No może przez chwilę... W drugim secie łodzianki prowadziły 4:1,a wtedy wzięły się do roboty i wygrały osiem piłek z rzędu. O potem poszło... W trzecim secie był nokaut
Team z Półwyspu Apenińskiego to lider tabeli, który nie doznał jeszcze porażki. To właśnie jedynie z Novarą łodzianki przegrały w fazie grupowej. W Italii było 0:3 (19:25, 19:25, 20:25). Włoszki są jednym z głównych kandydatów do triumfu w tej edycji LM. Wywalczyły już Puchar Włoch, znajdują się na czele tabeli w Serie A.

Grot Budowlani - Igor Gorgonzola 0:3
(19:25, 16:25, 11:25)

Grot Budowlani Łódź: Polańska, Śmieszek, Brakočević-Canzian, Twardowska, Pencová, Kędziora, Stoltenborg, Tobiasz, Urban, Bączyńska, Kempfi