LEGIONOVIA - WIDZEW wynik meczu. Dziś Widzew grał z Legionovią! Sprawdź wynik meczu

RTS WIDZEW ŁÓDŹ2

KONIEC MECZU - Widzew pokonuje w Legionowie Legionovię 2:0. Było to bardzo ciężkie spotkanie,w którym widzewiacy mogli do przerwy przegrywać. Jednak druga połowa meczu była już znacznie lepsza w wykonaniu gości. Drugie z rzędu zwycięstwo zespołu Marcina Kaczmarka i drugie starcie w sezonie 2019/2020, w którym łodzianie nie tracą gola. Dziękujemy za relację.
90+7 min - 0:2!!! Widzew zdobywa drugiego gola. Karnego pewnie wykorzystuje Robak.
90+6 min - Czerwona kartka dla winowajcy, czyli Piotra Maślanki.
90+6 min - Po kontrze Widzewa Radwański podaje do Ameyawa, ten strzela, a jeden z defensorów Legionovii odbija piłkę ręką. Karny dla Widzewa!
90+4 min - Kolejna świetna interwencja Pawłowskiego.
90+4 min - Faul na Małku. Będzie jeszcze wolny dla Legionovii.
90+2 min - Ostatnia zmiana w Widzewie. Michael Ameyaw zastępuje Gutowskiego.
90+2 min - Pawłowski interweniuje głową poza własnym polem karnym.
90 min - Sędzia przedłuża mecz o przynajmniej trzy minuty.
87 min - Gospodarze mogli wyrównać. Po fatalnym błędzie Mandiangu strzela Mateusz Małek, piłka mija już Pawłowskiego, ale wybija ją ofiarnie Tanżyna.
85 min - Mandiangu traci piłkę w polu karnym gospodarzy.
83 min - Akcja lewą stroną Mandiangu.
81 min - Zmiana w Widzewie. Christopher Mandiangu za Mąkę.
80 min - Pawłowski przytomnie piąstkuje w polu karnym.
75 min - Uderzenie Robaka.
74 min - Zmiana w Widzewie. Kita zastępuje Wolsztyńskiego. Zmiana w Legionovii. Daniel Pietraszkiewicz za Bartosza Gołaszewskiego.
73 min - Widzewiacy znów byli bardzo bliscy zdobycia gola. Po podaniu Wolsztyńskiego, dogodnej okazji nie wykorzystał jednak Gutowski.
71 min - Dwie kolejne zmiany w zespole gospodarzy. Wchodzą Adam Imiela i Arkadiusz Gajewski, schodzą Podliński i Luka Janković.
70 min - Groźna główka Wolsztyńskiego po rożnym, bramkarz wybija piłkę na róg.
69 min - Powinno już być 0:2. Po ładnym podaniu Zielenieckiego Wolsztyński nie wykorzystuje jednak sytuacji sam na sam z bramkarzem.
68 min - Zmiana w Widzewie. Schodzi Możdżeń, wchodzi Adam Radwański.
67 min - Mateusz Możdzeń wybija piłkę z pola karnego.
63 min - Zmian w Legionovii. Mateusz Małek zastępuje Więdłochę.
60 min - Bramkę dla łodzian strzela Gutowski, który pokonuje bramkarza strzałem z kilku metrów, po wymianie piłek z Wolsztyńskim.
60 min - 0:1! Widzew prowadzi.
56 min - Zieleniecki na spalonym.
56 min - Faulowany Wolsztyński. Wolny dla łodzian.
53 min - Męska wymiana zdań Mąki z Chorosiem. Obaj zostają ukarani żółtymi karrtkami.
50 min - Z rogu centruje Kosakiewicz, a atakowany przez rywala Robak główkuje nad poprzeczką.
49 min - Pięczek wywalczył róg.
48 min - Sędzia nie reaguje na faul na Pięczku przed polem karnym.
48 min - Po rożnym obok słupka główkuje Straus.
47 min - W polu karnym Legionovii pada na murawę Wolsztyński. Bez reakcji arbitra.
46 min - Rozpoczyna się druga połowa spotkania. Oba zespoły bez zmian.
Przerwa - Koniec pierwszej połowy. W Legionowie Legionovia remisuje bezbramkowo z Widzewem. I to gospodarze byli bliżsi objęcia prowadzenia. Liczymy, że łodzianie ,,obudzą" się w drugiej połowie tego spotkania. Zapraszamy na relację po zmianie stron.
45+1 min - Groźna główka niepilnowanego Chorosia w polu karnym.
44 min - Legionovia mogła prowadzić. Po indywidualnej akcji Więdłochy piłka trafia w poprzeczkę i spada na boisko.
43 min - Karol Podliński zdołał uderzyć z kilku metrów, ale zbyt lekko.
42 min - Po centrze Piotra Maślanki interweniuje Pawłowski.
40 min - Dośrodkowanie Pięczka z lewej strony pola karnego.
37 min - Lekki strzał Tanżyny z około 25 metrów nie mógł zaskoczyć Pawła Błesznowskiego.
34 min - Po rogu najpierw precyzji brakuje Tanżynie, a później mocnym uderzeniem tuż nad poprzeczką popisuje się Bartłomiej Poczobut.
33 min - Ładna dwójkowa akcja Mąki z Robakiem.
30 min - Delegat PZPN musi uspokajać szkoleniowca gospodarzy, Marcina Sasala.
28 min - Faul na Gutowskim. Widzew ma wolnego z blisko 40 metrów. Strzały Sebastiana Zielenieckiego oraz Gutowskiego.
27 min - Widowiskowa akcja lewą stroną Gutowskiego, ale zabrakło mu nieco dokładności w polu karnym.
25 min - Niedokładne podanie Gutowskiego. Szkoda, bo to mogła być niebezpieczna akcja.
23 min - Po stracie Daniela Tanżyny gospodarze kontrują, ale Konrad Gutowski wybija piłkę poza boisko.
22 min - Centruje Kosakiewicz, ale główka Rafała Wolsztyńskiego jest niecelna.
20 min - Starcie Eryka Więdłochy z Pawłowskim w polu karnym łodzian.
19 min - Widowiskowa akcja Widzewa. Zaczął ją Robak, później Daniel Mąka podał do Kosakiewicza, ale ten był na spalonym.
16 min - Akcja rywali po błędzie Sebastiana Zielenieckiego. Strzela Karol Podliński, jednak Pawłowski nie daje się zaskoczyć.
13 min - Legionovia gra ostro, czy Widzew odpowie tym samym?
12 min - Groźne uderzenie z dystansu Jonatana Strausa.
9 min - Kosakiewicz nie opanował piłki po podaniu Marcina Robaka.
8 min - Pewna interwencja Pawłowskiego.
7 min - Bardzo dobra interwencja w defensywie Marcela Pięczka.
5 min - Było groźnie. Wojciech Pawłowski broni strzał z bliska Daniela Chorosia.
5 min - Pierwszy róg dla gospodarzy.
4 min - Nerwowa gra obu zespołów.
2 min - Aut Łukasza Kosakiewicza na wysokości pola karnego rywali.

Godz. 16:31 - Pierwszy gwizdek sędziego. Początek meczu Legionovia - Widzew.

Godz. 16:30 - Kapitanowie drużyn to Patryk Koziara i Marcin Robak.

Godz. 16:29 - Zespoły wychodzą na murawę. Gospodarze na biało, goście w tradycyjnych czerwonych strojach.

Godz. 16:26 - Spotkanie Legionovii z Widzewem obejrzy z trybun prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, były piłkarz łodzian, Zbigniew Boniek.

Godz. 16:18 - Ciekawe, że to właśnie Legionovia jest jednym z dwóch zespołów z drugiej ligi, z którym Widzew jeszcze nie rozegrał oficjalnego spotkania.

Godz. 16:13 - Legionovia rozpocznie to spotkanie w następującym zestawieniu: Błesznowski – Gołaszewski, Choroś, Zembrowski, Maślanka – Więdłocha, Janković, Koziara, Zaklika, Straus – Podliński.

Godz. 16:10 - Wracając do składu łodzian, to trener Marcin Kaczmarek postawił w wyjściowej jedenastce dokładnie na tym samych zawodników, co w wygranym 3:1 meczu ze Stalą Rzeszów. Na ławce rezerwowych siedzi zaś rekonwalescent, bramkostrzelny napastnik Przemysław Kita.

Godz. 15:45 - Mecz Legionovia Widzew rozpocznie się dokładnie o godz. 16:30. Za chwilę ekipa Widzewa rozpocznie rozgrzewkę przed meczem na stadionie Miejskim w Legionowi.

Godz. 15:35 - Skład Widzewa na mecz z Legionovią: Pawłowski – Kosakiewicz, Tanżyna, Zieleniecki, Pięczek – Mąka, Możdżeń, Poczobut, Gutowski – Wolsztyński, Robak

Trwa głosowanie...

Kto wygra mecz Legionovia vs. Widzew?

Legionovia Widzew na żywo. Godz. 15:25 - Poniżej prezentujemy aktualną tabelę II ligi. Za chwilę podamy składy.

W kilku meczach ósmej kolejki piłkarskiej drugiej ligi nie powinno brakować sporych emocji. Lider, Stal Rzeszów, podejmie GKS Katowice.