Legionovia Legionowo - ŁKS Łódź [RELACJA NA ŻYWO]. LEGIONOVIA LEGIONOWO - ŁKS ŁÓDŹ NA ŻYWO

ŁKS dzisiaj wygrywa w Legionowie 2:0 i łodzianie są wiceliderem.

ŁKS ŁÓDŹ

2

odśwież (wciśnij F5)

KONIEC MECZU! ŁKS wygrywa w pełni zasłużenie.

90' Strzał i Michał Kołba ratuje swój zespół przed utratą bramki.
85' Mocne uderzenie Bryły i piłka w bocznej siatce.
83' ŁKS próbuje strzelić trzecią bramkę, może nie jakimiś huraganowymi atakami ale kontrolują grę. Ten mecz już chyba jest wygrany. Ale poczekajmy do końca.
77' Kołba teraz brutalnie kopnięty. Wyglądało to groźnie. Miał już piłkę w ręku. Jest kartka dla piłkarza gospodarzy.
73' Rzut rożny dla ŁKS. Wrzutka ale piłka wybita.
69' Patryk Bryła strzela na d poprzeczką.
65' Piłka po strzale zawodnika gospodarzy uderza w poprzeczkę bramki Kołby.
62' Rozmus dośrodkowuje, Radionow przedłużył do Zagdańskiego ale ten się nie zorientował.
55' Rzut rożny dla gospodarzy, wrzutka ale ŁKS wybija.
52' Widejko uderza ale niecelnie, mógł podać. Ale gramy dalej. Łodzianie w drugiej połowie grają agresywniej.
50' Ostry faul Radionowa i otrzymuje żółty kartonik piłkarz ŁKS
46' Trwa II połowa.

KONIEC I POŁOWY

46' GOOOOOOOOL DLA ŁKS! PYRDOŁ!

Radionow uderzył, piłka wypluta i dobija Pyrdoł!
43' Teraz gracz Legionovii wszedł w pole karne ale zostaje zatrzymany przez obrońców ŁKS
38' Kolejna bomba Radionowa ale bramkarz odbija piłkę. Łodzianie zaczynają teraz przeważać.
35' Ładnie urwał się Radionow , uderza ale niecelnie.

31' GOOOOOOOOL! DAMIAN GUZIK!

Tak jak mówiliśmy, gospodarze przeważali a ŁKS strzela bramkę! Brawo ŁKS! WIdejko dośrodkowuje a Guzik strzela.
28' Guzik uderza, ale niecelnie. Łodzianie może nie przeważają ale pod bramką gospodarzy są groźni.
24' Znowu gospodarze lepiej wyglądają, kreują grę, łodzianie przyczajeni i czekają na kontrę.
21' Strzał Radionowa ale obroniony.
18' Teraz ŁKS się broni, gorszy fragment gry łodzian. Ale pamietamy ostatni mecz, ŁKS się bronił i zdobył bramkę więc nie ma co panikować.
14' Znakomite uderzenie z dystansu i Kołba wspaniale broni ręką, wyciągnął się bramkarz ŁKS.
10' Teraz była szansa, Widejko dośrodkowuje ale źle. Niecelnie. Szkoda.
7' Rzut rożny dla Legionovii ale łodzianie wybijają.
5' Kontra drużyny gospodarzy ale podanie niecelne i ŁKS przy piłce. Łodzianie wysoko atakują.
3' Masażysta na boisku, i mamy przerwę w grze.
1' Zaczynamy I połowę.

SKŁAD ŁKS:

Zaczynamy o godz. 12.

W niedzielę w samo południe piłkarze ŁKS grają w Legionowie z zespołem broniącym się przed spadkiem Nie wystąpi w tym meczu Mateusz Gamrot.

To będzie piłkarski pojedynek! W niedzielę o godz. 12 Radomiak podejmie GKS Bełchatów. W tym meczu do walki staną dwaj najlepsi snajperzy ligi!

Leandro (Radomiak) i Piotr Giel (GKS) łącznie zdobyli 19 goli. Gracz z Radomia ma o jedno trafienie więcej. Czy Piotrek go przegoni?

W pozostałych meczach 17. kolejki: 11.11 - godz. 13: Garbarnia - Wisła, Siarka - Warta, Rozwój - Olimpia, Gwardia - GKS; godz. 17: ROW - Znicz; 12.11 - godz. 12: Legionovia - ŁKS; godz. 13: Gryf - Błękitni; godz. 16: Kluczbork - Stal.