LEGIA WARSZAWA - SPORTING LIZBONA NA ŻYWO. LEGIA SPORTING TRANSMISJA ONLINE

(ww, bart)
LEGIA SPORTING JAKI WYNIK
LEGIA SPORTING JAKI WYNIK LEGIA SPORTING MECZ NA ŻYWO
LIGA MISTRZÓW LEGIA WARSZAWA SPORTING WYNIK NA ŻYWO ONLINE. LEGIA SPORTING RELACJA NA ŻYWO. REAL SPORTING RELACJA LIVE. LEGIA WARSZAWA SPORTING RELACJA. Dziś (20.45) piłkarze Legii rozpoczną w Warszawie swój ostatni mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów. Zmierzą się z portugalskim Sportingiem Lizbona. LEGIA WARSZAWA - SPORTING LIZBONA MECZ NA ŻYWO RELACJA. WYNIK LEGIA SPORTING 7.12. LIGA MISTRZÓW LEGIA SPORTING STREAM NA ŻYWO. STREAM ONLINE LEGIA SPORTING NA ŻYWO. WYNIK LEGIA SPORTING LIVE

LEGIA WARSZAWA - SPORTING LIZBONA [1:0]

[odśwież]

KONIEC MECZU! LIGA EUROPY DLA LEGIONISTÓW!

92' Zmiana w Legii. Radovic schodzi.
90' Legia znów miała szansę na bramkę. Sporting przy piłce.
87' Radovic powinien teraz był strzelić! Legia znów z rzutu rożnego.
86' Zmiana w Legi. Schodzi Prijović.
84' Kucharczyk w sytuacji sam na sam marnuje i strzela wprost w bramkarza gości. Powinno być już po meczu. Wciąż Legia - Sporting 1:0
81' Strzał z dystansu Portugalczyków ale obok bramki.
79' Radowicz fauluje w środku pola i otrzymuje żółty kartonik.
76' Kucharczyk dostał podanie na wolne pole, wyszedł sam na sam , chciał wymusić faul ale sędzia nakazał grać dalej.
75' Żółta kartka dla piłkarza Legi
74' Znakomite podanie w pole karne Legii i to powinna być bramka, Andre nie trafił w piłkę. Ależ drużyna gospodarzy miała teraz sporo szczęścia.
73' Legia teraz rozpaczliwie się broni. Sporting cały czas naciera. Dobrze broni Malarz
70' Seria rzutów rożnych dla Sportingu.
65' Znakomity strzał Legionisty z pierwszej piłki i futbolówka mija słupek. Ależ byłaby piękna bramka. Wciąż 1: dla Legi Warszawa.

LEGIA SPORTING WYNIK MECZU

64' Fragment meczu w którym Sporting częściej dochodzi do głosu. Gra toczy się na połowie gospodarzy.
62' Zmiana w drużynie Legii. Kucharczyk za Guilherme.
59' Guilherme poza boiskiem. Legia gra w 10. Za chwilę pewnie będzie zmiana.
55' Teraz Legioniści mieli szczęście że zawodnik portugalskiej drużyny źle trafił w piłkę.
54' Legia przeprowadziła szybką kontrę ale ostatnie podanie Guilherme niecelne.
52' Sporting próbował prawą stroną przeprowadzić atak ale akcja znakomicie została przerwana przez Polaków.
49' Legia teraz przy piłce. Dobrze Legioniści rozbijają grę gości w środku pola.
46' Rozpoczęli. I już była groźna sytuacja dla Sportingu. Warszawiacy wybijają.

KONIEC I połowy
LEGIA WARSZAWA - SPORTING LIZBONA 1:0

45' Dośrodkowanie w pole karne Legi ale Pazdan wybija. Minuta doliczona.
43' Legia wciąż na połowie gości, Prijović uderzył zza pola karnego ale wprost w ręce bramkarza.
41' Teraz fragment gry dla Legii.
39' Kolejny rzut wolny dla Sportingu, dośrodkowanie w pole karne ale gospodarze wybijają.

LEGIA - SPORTING WYNIK NA ŻYWO

37' Strzał z rzutu wolnego Portugalczyków bardzo niecelny. Legia od bramki.
34' Legioniści dobrze rozbijają ataki Portugalczyków. Polacy grają mądrze w obronie.
32' Kolejna szansa dla Legionistów. Strzał z lewej strony na bramkę gości i piłka minimalnie przeszła obok słupka.

30' GUILHERME GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Legia - Sporting 1:0
26' Po błędzie zawodników Sportingu Prijović dopadł piłki i strzelił niestety w boczną siatkę bramki. Szkoda. To powinna być bramka.
23' Na spalonym Rzeźniczak. Legia na połowie gości.
21' Rzut wolny dla Sportingu i... bramkarz Legii łapie. Legioniści od bramki. Było groźnie
18' Nudny mecz przy Łazienkowskiej.
14' Żadna z drużyn nie potrafi znaleźć sposobu na sforsowanie defensywy przeciwnika.

LEGIA SPORTING RELACJA NA ŻYWO

10' Sporting Lizbona prowadzi grę. Legia się broni i czeka na kontrę.
7' Prijović strzela bramkę, ale niestety ze spalonego.
4' Pierwszy strzał na bramkę Legi. Minimalnie nad poprzeczką.
3' Początek meczu obie drużyny zaczęły bardzo spokojnie. Trwa gra w środku pola.
1' Mecz trwa

Piłkarze już na murawie. Za chwilę mecz LEGIA - SPORTING
Za chwile piłkarze wybiegną na murawę. Legioniści zaczną batalię o Ligę Europy dokładnie o godzinie 20.45

Legia - Sporting STREAM NA ŻYWO

Wiadomo, że mistrzowie Polski nie mają już żadnych szans na awans do 1/8 finału Ligi Mistrzów. Jednak, w przeciwieństwie do kilku innych meczów ostatniej kolejki fazy grupowej LM, starcie na stadionie przy ul. Łazienkowskiej ma swoją stawkę. I to sporą. LEGIA SPORTING TRANSMISJA NA ŻYWO

LEGIA SPORTING WYNIK STREAM NA ŻYWO

Po pięciu meczach Sporting ma na koncie trzy punkty, podczas gdy Legia zgromadziła jeden (za pamiętny remis 3:3 na własnym stadionie z Realem Madryt). A to oznacza, że każde zwycięstwo podopiecznych trenera Jacka Magiery zapewni im w przyszłym roku grę w fazie pucharowej Ligi Europy (czyli odpowiednika dawnego Pucharu UEFA). Naprawdę jest więc o co walczyć.

Faworytem spotkania LEGIA - SPORTING LIZBONA są oczywiście Portugalczycy.

LEGIA WARSZAWA SPORTING LIZBONA GDZIE TRANSMISJA W TV?

Dzisiejszy mecz Legia - Sporting można obejrzeć na TVP1 o godzinie 20.45

POTRAWY WIGILIJNE [LISTA] CO NA WIGILIJNY STÓŁ 12 POTRAW WIGILIJNYCH

ŻYCZENIA IMIENINOWE, KRÓTKIE ŻYCZENIA IMIENINOWE, WIERSZYKI IMIENINOWE, SMS IMIENINY

LEGIA SPORTING WYNIK NA ŻYWO

Czy Legia dziś zwycięży? To dla drużyny z Warszawy ważny mecz, ale taki sam jest dla Sportingu. Zapowiada się ciekawe widowisko.

LEGIA SPORTING 7.12 WYNIK MECZU

Wczoraj wieczorem legioniści odbyli ostatni trening. Zajęcia były otwarte dla mediów przez pierwszy kwadrans. Ćwiczyli właściwie wszyscy zawodnicy z szerokiej kadry. Do dyspozycji szkoleniowca będą już zapewne Miroslav Radović i Guilherme, pod wielkim znakiem zapytania stoi natomiast występ Czecha Adama Hlouska.

LEGIA SPORTING LIZBONA NA ŻYWO

- Faworytem tego meczu jest Sporting. Gramy jednak u siebie i wyciągnęliśmy wnioski z naszych poprzednich meczów. Będziemy chcieli zagrać odpowiedzialnie i skutecznie. Musimy zagrać z polotem w ataku. Sporting jest silny w ataku, mają dobrych skrzydłowych i rosłego napastnika. Są również bardzo niebezpieczni przy stałych fragmentach gry.

LEGIA SPORTING NA ŻYWO

A nie wolno zapominać o kreatywnych piłkarzach w środku drugiej linii. Mówimy więc o zbilansowanej drużynie. Naszym zadaniem będzie zrealizowanie wszystkich przedmeczowych założeń. Jeżeli to się nam powiedzie, nie jesteśmy bez szans - ostrożnie stwierdził Magiera na konferencji prasowej.

LEGIA SPORTING RELACJA LIVE

Atutem Legii będzie z pewnością stadion wypełniony kibicami do ostatniego miejsca.