LEGIA SPORTING TRANSMISJA NA ŻYWO. TRANSMISJA MECZU LEGIA SPORTING ONLINE LEGIA SPORTING WYNIK

tj, ei24, bart
LEGIA SPORTING NA ŻYWO TRANSMISJA MECZU LEGIA SPORTING NA ŻYWO. Zapowiada się ciekawe widowisko. Czy Legia podniesie się z kolan w meczu ze Sportingiem w Lizbonie? Kibice Legii wierzą, że tak. Transmisja meczu Legia Sporting LEGIA SPORTING TRANSMISJA NA ŻYWO. WYNIK MECZU LEGIA SPORTING. LEGIA SPORTING JAKI WYNIK
LEGIA SPORTING TRANSMISJA NA ŻYWO. Arcyciekawy mecz LEGIA SPORTING dziś na stadionie w Lizbonie. LEGIA SPORTING NA ŻYWO. Zapraszamy na relację z meczu pomiędzy LEGIĄ I SPORTINGIEM. Zaczynamy od godziny 20.40. O której mecz Legia SPORTING? Początek punktualnie o godzinie 20.45. Czy piłkarze Legii są w stanie zawiązać walkę ze Sportingiem? Czy zmiana trenera pociągnęła za sobą zmianę w mentalności piłkarzy? Kibice Legii mają nadzieję, że tak. A jak będzie zobaczymy. MECZ LEGIA SPORTING a właściwie SPORTING VS LEGIA TRANSMISJA NA ŻYWO - relacja na żywo zapraszamy. Legia Sporting znamy składy. JAKI OBSTAWIACIE WYNIK MECZU LEGIA SPORTING? PISZCIE W KOMENTARZACH.

MECZ LEGIA SPORTING TRANSMISJA

WYNIK MECZU LEGIA SPORTING 0:2

Koniec meczu.
90' Kibice Sportingu gwizdami domagali się, by ich drużyna grała do przodu.
88' Końcówka słaba. Sporting zdecydowanie grał na utrzymanie wyniku, Legia próbowała, ale jest zbyt słabym zespołem, by zagrozić bramce Portugalczyków.
85' Wynik Legia Sporting 0:2

80'
Legia w natarciu, choć oczywiście daleko do sytuacji bramkowych.
78'Rzut wolny dla Legii. 20 metrów do bramki. Prosto w mur...
Sporting odpuścił, Legia więcej ma momentami z gry. Wreszcie polski zespół można pochwalić za walkę i determinację.
73'Wynik bez zmian. Legia przegrywa 2 bramkami ze Sportingiem.
69' Była szansa dla Legii. Radovic mógł strzelić bramkę, ale w bardzo dobrej sytuacji, nie trafił w bramkę...
63' Wynik meczu bez zmiana. Obraz gry również. Sporting atakuje, Legia się broni.
60' Legia przeprowadziła dwie nieudolne akcje, ale chociaż legioniści przekroczyli połowę boiska...
Piłkarze Sportingu w natarciu. Legia rozpaczliwie się broni. Piłkarze Legii są ogrywani niczym juniorzy.

Wynik meczu Legia Sporting 0:2

55' Teraz Malarz piękną paradą ratuje Legię przed utratą bramki.
53' Powinien być rzut karny dla Sportingu. Rzeźniczak zagrał piłkę ręką, ale sędzia nie odgwizdał.

50'
Wynik meczu Legia Sporting bez zmian. Legia przegrywa 2:0.

46'
Legia zaczęła wysokim pressingiem, jak w pierwszej połowie.
GRAMY w II połowie meczu. Legia vs Sporting
Koniec pierwszej połowy.
45' WYNIK MECZU SPORTING LEGIA BEZ ZMIAN. LEGIA PRZYGRYWA 2:0
Portugalczycy momentami ośmieszają piłkarzy Legii.
39'Gdyby nie parada Malarza, byłaby kolejna bramka.
Żółta kartka dla Guilherme. Jefferson założył mu tzw. siatkę i Brazylijczyk ratował się faulem.

37
' GOOOLLLL dla Sportingu! DOST strzelcem bramki. Jak dzieci ograni pomocnicy i obrońcy Legii. WYNIK MECZU LEGIA SPORTING 0:2
36' Teraz Kuba Rzeźniczak ratuje Legię przed utratą bramki.
34' Sporting prowadzi grę, Sporting niemal cały czas na połowie Legii. Wynik meczu Legia Sporting 0:1
30'Trochę chaosu w poczynaniach obronnych Legii. Na szczęście piłkarz Sportingu są nieskuteczni.
Bramkę po dośrodkowaniu strzelił z bliska RUIZ.Malarz był bez szans.
28' GOOOOLLLLL dla Sportingu. WYNIK MECZU LEGIA SPORTING 0:1
25' Od kilku minut piłkarze Legii nie przeszli połowy boiska.
22' Znów świetna okazja Sportingu. LEgia w opałach.
21' Wynik meczu Legia Sporting 0:0
Ależ teraz Legia może mówić o szczęściu. Po rzucie rożnym z 2 metrów napastnik Sportingu huknął w poprzeczkę.

17'
Teraz Sporting mocniej przycisnął.
14'

Wynik meczu Legia Sporting 0:0

11' Walka w środku boiska.
Strzał z dystansu na bramkę Malarza, ale polski golkiper nie miał problemu z tym, by chwycić piłkę.

9'

Sporting przez chwilę w opałach. Legia pokazał, że nie przyjechała się tylko bronić.
7' Rzut rożny dla Legii. Dobra piłka, niewiele brakowało. I kolejny rzut rożny - z drugiej strony bramki.
Teraz dobra akcja Legii, było groźnie pod bramką Sportingu. Brawo!
5'

Legia stara się grać z pierwszej piłki. Proste podania,ale na razie przynosi to efekt. Sporting nie dochodzi do pola karnego Legii.
3' Było groźnie, sędzia mógł odgwizdać rzut karny dla Sporting, ale się zawahał.
Legia stara się grać wysokim pressingiem. Trochę nerwowo, ale na razie skutecznie w destrukcji.
1' Legia na czerwono, Sporting w swoich strojach zielono - białych. Zaczynają piłkarze Legii.

LEGIA SPORTING za moment zaczynamy!

Piłkarze przygotowani do wyjścia na murawę.
Atmosfera na stadionie wspaniała. Portugalscy kibice głośno dopingują Sporting, Sporting - słychać jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego.
TRANSMISJA MECZU LEGIA SPORTING NA ŻYWO
Na stadionie jest komplet widzów. Sporting gra ostatnio efektywnie i efektownie i tego oczekują kibice. Czy Legia da radę stawić czoło renomowanemu przeciwnikowi?
Wszyscy kibice zastanawiają się, jaki będzie wynik meczu Legia Sporting...
Do meczu już tylko 15 minut.
Za 30 minut początek meczu Ligi Mistrzów Legia vs Sporting. Transmisja na żywo - zapraszamy

Legia: Arkadiusz Malarz - Bartosz Bereszyński, Jakub Czerwiński, Jakub Rzeźniczak, Adam Hlousek, Thibault Moulin, Tomasz Jodłowiec, Guilherme, Miroslav Radović, Steeven Langil, Nemanja Nikolić.

Sporting: Rui Patricio - Joao Pereira, Sebastian Coates, Ruben Semedo, Jefferson, William Carvalho, Gelson Martins, Adrien Silva, Bruno Cesar, Bryan Ruiz, Bas Dost.

Do początku meczu już coraz mniej czasu. Trzymamy kciuki za Legię!

**Dzisiaj (20.45) piłkarze Legii Warszawa rozpoczną w Lizbonie mecz ze Sportingiem W II kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów w Legii zadebiutuje trener Jacek Magiera.
W pierwszej kolejce tych prestiżowych rozgrywek legioniści wysoko ulegli w Warszawie Borussii Dortmund 0:6, natomiast drużyna z Portugalii niezwykle pechowo przegrała w Madrycie z Realem 1:2.

LEGIA SPORTING NA ŻYWO

Jak wypadnie debiut Jacka Magiery?
Gospodarze będą więc wyjątkowo zdeterminowani, aby poprawić sobie nastrój. Nie oszukujmy się - to Sporting jest zdecydowanym faworytem, nie dziwi nas, że podobnie typują bukmacherzy.

MECZ LEGIA SPORTING TRANSMISJA NA ŻYWO

Magiera nie mógł sobie wymarzyć bardziej ekcytującego debiutu w roli pierwszego szkoleniowca Legii. Wbrew pozorom, nowy opiekun warszawiaków nie powinien czuć przygniatającej presji. Przecież nikt nie będzie miał do niego wielkich pretensji w przypadku porażki, a każda zdobycz zostanie „zapisana” na jego konto.

LEGIA SPORTING ONLINE

Wiadomo, że w Legii zabraknie Michała Kucharczyka. Do ostatnich chwil nie będzie też wiadomo, czy do dyspozycji Magiery będzie środkowy defensor reprezentacji Polski Michał Pazdan. Nabawił się on bowiem urazu w trakcie ligowego spotkania z Wisłą Kraków. Trener musi więc dokonać trudnego wyboru. Zbyt wczesne wpuszczenie tego piłkarza na boisko może przecież skutkować dłuższą absencją.

Sporting spisuje się w tym sezonie bardzo dobrze. Zajmuje drugie miejsce w lidze portugalskiej, tracąc zaledwie punkt do lidera. Team z Lizbony ma w składzie kilku klasowych zawodników, z tegorocznymi mistrzami Europy włącznie. Ten zespół na pewno nie przestraszy się warszawiaków.

Legioniści będą dzisiaj walczyć w nietypowych, czerwonych strojach. Czy stroje przyniosą im szczęście?

- Widziałem ich mecz z Wisłą, tragedia - mówi kibic piłki nożnej z Łodzi. - Legia znów dostanie prawdziwą szkołę futbolu w Lizbonie i ze spuszczonymi głowami piłkarze Legii wrócą do Warszawy - prognozuje łodzianin.