MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Legia pokonała Spartaka Moskwa i awansowała do fazy grupowej Ligi Europy!

(hof, pb)
Legia Warszawa wygrała na wyjeździe ze Spartakiem Moskwa 3:2 w meczu rewanżowym IV rundy kwalifikacyjnej piłkarskiej Ligi Europejskiej i awansowała do fazy grupowej. W pierwszym meczu był remis 2:2.

Spartak Moskwa - Legia Warszawa

To niebywały wyczyn stołecznej drużyny. Wczoraj podopieczni trenera Macieja Skorży przegrywali po 27 minutach 0:2, a jednak nie załamali się i zdołali podjąć skuteczną, zwycięską walkę. Gola decydującego o awansie Legia zdobyła w drugiej minucie doliczonego czasu gry!

Spartak Moskwa - Legia Warszawa 2:3 (2:2)
1:0 - Kombarow (10), 2:0 - Kombarow (27, karny), 2:1 - Kucharczyk (29), 2:2 - Rybus (43), 2:3 - Gol (90+2).

o Śląsk Wrocław w rewanżowym meczu IV rundy eliminacji Ligi Europejskiej zremisował w Rumunii z Rapidem Bukareszt 1:1 (0:1). Bramki: Pancu (12) i Sobota (92). W pierwszym meczu Śląsk przegrał 1:3 i odpadł z rozgrywek.