LEGIA II WARSZAWA - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO. LEGIA WIDZEW TRANSMISJA MECZU. LEGIA II WIDZEW LIVE

(ww)
LEGIA II - WIDZEW RELACJA NA ŻYWO
LEGIA II - WIDZEW RELACJA NA ŻYWO LEGIA II WARSZAWA - WIDZEW ŁÓDŹ NA ŻYWO 2.09
LEGIA II WARSZAWA WIDZEW ŁÓDŹ NA ŻYWO. TRANSMISJA Z MECZU LEGIA II WIDZEW ŁÓDŹ. WIDZEW LEGIA II 2.09 NA ŻYWO. Widzew wygrywa zasłużenie z Legią 2:1. Gospodarze też mieli swoje akcje ale bramkarz Patryk Wolański zagrał znakomity mecz. Łodzianie przewyższali drużynę z Warszawy pod każdym względem pokazując, że są głównym kandydatem do awansu do II ligi. Wygrali dziś z jedną najlepszych teamów w III lidze i dopisują sobie 3 punkty. Oby tak dalej.

KONIEC MECZU!!!

Widzew po bardzo dobrej grze wygrywa zasłużenie z Legią, pokazał dzisiaj że jest głównym kandydatem do gry w II lidze w następnym sezonie. Legia przegrała bo po prostu była słabsza.

94' Kwiek do Kazimierowicza, ten uderza ale za wysoko.
93' Widzew od autu. Panowie jeszcze trochę. Widzewiacy zostawili sporo zdrowia w tym meczu. Zmiana we Widzewie. Kamiński na boisko za Michalskiego.
92' Teraz ładnie Pigiel wybił piłkę ale wciąż Legia na naszej połowie.
91' Teraz na spalonym Kozłowski. Widzew prowadzi i kontroluje przebieg meczu. Oby tak do końca.
90' Aut i od bramki Wolański. Widzew coraz bliżej ważnego zwycięstwa.
89' Zmiana we Widzewie. Aleksander Kwiek za Świderskiego
88' Majewski dostaje piłkę, uderza ale Wolański fantastycznie wybija na róg. Ależ on broni.
87' Legia naciera. Widzew całym zespołem na swojej połowie.
86' Legia przyspiesza. Zmiana: Niedziela na boisko a schodzi zmęczony Daniel Mąka.
84' Teraz Świderski naszym zdaniem byl faulowany w polu karnym ale gwizdek sędziego milczy.
83' Daniel Mąka dzisiaj biega ze trzech ale widać że już brakuje tchu pomocnikowi Widzewa.
81' Michał Miller dostaje głupią żółtą kartkę za wybicie piłki po gwizdku.
80' Michalski z prawej strony indywidualnie i strzela zza pola karnego, bramkarz gospodarzy łapie.
79' Teraz ładna akcja Widzewa ale Pigiel zamiast zgasić piłkę nogą to robi to... ręką. Tragedia.
Ale spokojnie Wolański
77' Kolejne dośrodkowanie z rogu dla warszawiaków.
76' Majewski wyszedł z kontrą ale znakomicie wybija mu piłkę spod nóg Sylwestrzak. Róg dla Legi
74' Teraz brawa od kibiców Widzewa otrzymał Zbigniew Boniek.
73' Marcin Kozłowski fauluje i kolejna kartka dla piłkarza Widzewa.
72' Rożny dla Widzewa. Świderski strzela ale wcześniej fauluje.
71' Teraz Nishi urwał się prawą stroną Pigielowi , uderzył ale Wolański wspaniale broni.
70' Radwański fauluje i otrzymuje żółtą kartkę.
69' Widzew utrzymuje piłkę z daleko od własnej bramki. Pigiel wciąż się myli.
67' Świderski strzela głową ale wprost w bramkarza.

65' GOOOOOOOOOOL ADAAAAAAM RADWAŃSKIIIII!!!

Podanie Mąki do Radwańskiego a Adam technicznie zakręcił do rogu i strzela przepiękną bramkę! Brawo Adam. Bramka stadiony świata.
63' Radwański dostaje znakomitą piłkę na strzał przed pole karne ale zamiast uderzyć zagrywa niecelnie.
62' Sylwestrzak fauluje i od wolnego Legioniści.
Żółta kartka dla Daniela Mąki za agresywny faul.
60' Szczepański strzela, na posterunku Wolański. Teraz Legia gra lepiej.
59' Pigiel powinien zejść, każda piłka zagrana przez tego zawodnika to strata lub na granicy. Gra ten zawodnik strasznie niedokładnie.
58' Piłkarz Legii na spalonym.
57' Moneta uderza groźnie z ostrego kąta i Wolański wybija na róg
55' Widzew wolno rozgrywa.

53' GOL dla Legii.

Błąd w kryciu i mamy bramkę wyrównującą.
52' Faulowany Radwański w znakomitej akcji. Żółta kartka dla piłkarza Legii. Ukarany Szczepański.
50' Ładne podanie Millera do Świderskiego, ten drugi strzela ale źle trafił w piłkę.
Znakomity doping kibiców Widzewa, jest MOC!
48' Kolejna akcja Widzewa, Strzelał Świderski.
47' Michalski wpada w pole karne, przewraca się ale nie ma karnego.
46' Druga połowa rozpoczęta.
Kibice Widzewa już na stadionie. "Widzew gra u siebie". Głośny doping sympatyków łódzkiego klubu.

Sędzia kończy pierwszą połowę. Widzew zagrał bardzo dobre 45 minut. Zapraszamy po przerwie.

46' Daniel wraca do gry. Możemy odetchnąć.
45' Daniel Mąka nadepnięty! Krzyk, wije się zawodnik Widzewa na murawie. Oby to nie było coś poważnego.
43' Szczepański strzelił zza pola karnego nad bramką Wolańskiego.
40' Teraz Legia wyszła dla odmiany z kontrą ale Mąka wraca i wybija piłkę na aut.
39' Widzew wyszedł z kontrą i teraz rożny dla łodzian.
38' Rożny dla Legii.
36' Faul po złym przyjęciu Kazimierowicza i wolny dla Legii. Będzie groźnie. NIE. Patryk Wolański łapie.
35' WIdzew od autu na własnej połowie. Łodzianie wolno ale pewnie.
"Wpuście kibiców" słychać na stadionie. Większość kibiców Widzewa wciąż za ogrodzeniem.
32' Legia nie atakuje, czeka na swojej połowie. Widzew częściej przy piłce.
30' Radwański znów czaruje jak w ostatnim meczu, gra znakomicie w dzisiejszym spotkaniu. Widać że współpraca z trenerem Smudą mu służy.
29' Strzał Majewskiego odbity o mur, do piłki doszedł zawodnik Legii, uderzył ale znakomitą paradą popisał się Wolański i od bramki nasz golkiper.
28' Majewski faulowany przed polem karnym Widzewa. Będzie niebezpiecznie.
27' Mamy kolejny róg. Legioniści wybijają.
26' Rzut rożny dla Widzewa.
24' Pigiel nie pasuje do drużyny Widzewa, jako jedyny ma problemy z grą kombinacyjną a przed chwilą nie przyjął najprostszej piłki.
21' Widzew w ataku pozycyjnym. Gramy na swojej połowie.
18' Łodzianie uspokoili grę. Widzew w tej części meczu dzieli i rządzi.
16' Teraz Widzew przycisnął drużynę z Warszawy. Gramy swoje.

14' GOOOOOOOOOOOOOL

Mateusz Michalski w krótki róg, dostał znakomite podanie od Radwańskiego i mamy bramkę dla Widzewa!
13' Kolejna akcja Legii, koszmarny błąd Sylwestrzaka i Wolański w ostatniej minucie ratuje wynik. Jak on to wybronił! Brawo Patryk!
12' Ładne podanie na wolne pole do napastnika Legii ale Wolański sam na sam łapie piłkę.
10' Świderski dostał podanie w pole karne, wszedł ale niestety faulował.
9' Ładnie Widzew gra piłką ale Pigiel ma problemy z grą z klepki i marnuje cały wysiłek Widzewiaków.
7' Zieleniecki wybija piłkę ponownie i jeszcze został faulowany.
6' Wrzutka w pole karne Wolańskiego ale Zieleniecki wybija na rzut rożny.
5' Świderski próba strzału ale zablokowany.
4' Walka o środek pola. Widzew gra wysoko.

Na trybunach wielki kibic łódzkiego Widzewa - Zbigniew Boniek!

2' Widzew agresywnie usiadł na piłkarzach Legii. Widać że jesteśmy ofensywnie nastawieni przez Franka Smudę.
Kibice Widzewa wciąż za bramą, nie wiadomo dlaczego nie są wpuszczeni.
1' Rozpoczęliśmy! Do boju WIDZEW!

Piłkarze wychodzą na boisko. Za chwilę zaczynamy, Widzew na czerwono, Legia na biało.
Murawa wydaje się być w miarę dobrze przygotowana.
14.50 Zawodnicy już w szatni. Za chwilę wyjdą obie jedenastki na murawę.
14.45 Za 15 minut zaczynamy. Zapraszamy na relację z meczu LEGIA II - WIDZEW ŁÓDŹ

LEGIA II - WIDZEW
SKŁADY:
Legia II: Szumski – Turzyniecki, Wełnicki, Żyro, Moneta – Bartczak, Szczepański, Waniek, Nishi, Praszelik – Majewski
Rezerwowi: Kochalski – Pietrzyk, Aftyka, Orlik, Cichocki, Góral

Widzew: Wolański – Kozłowski, Sylwestrzak, Zieleniecki, Pigiel – Michalski, Kazimierowicz, Radwański, Mąka – Świderski, Miller

18. GKS Wikielec0

CZYTAJ: LEGIA II - WIDZEW ŁÓDŹ. Hit III ligi. Stabilny Widzew. Legia II się osłabia

Dziś o godzinie 15 Widzewiacy podejmą Legię II Warszawa. Obie drużyny to główni pretendenci do awansu. Dzisiaj Widzew jest faworytem, ale wszystko zweryfikuje boisko. Miejmy nadzieję, że łodzianie przywiozą kolejne trzy punkty, które mogą się okazać kluczowe na koniec sezonu. Zwycięstwo nad Legią pomoże także nabrać wiatru w żagle piłkarzom z Łodzi i pewniej przystąpić do kolejnych spotkań.

LEGIA II WIDZEW ŁÓDŹ NA ŻYWO

Zdecydował rzut karny
Nikt się chyba nie spodziewał takich emocji w końcówce sennego dotąd meczu w Aleksandrowie. Najpierw udaną interwencją popisał się Brudnicki, potem w poprzeczkę trafił Kobiera. Wreszcie w doliczonym czasie gry jeden z piłkarzy MKS zagrał piłkę ręką w polu karnym. Pewnym egzekutorem jedenastki okazał się Kobiera.

LEGIA II WIDZEW TRANSMISJA MECZU

Sokół Aleksandrów - MKS Ełk 1:0 (0:0)
1:0 - Kobiera (90+2, karny)

WIDZEW - LEGIA II NA ŻYWO MECZ

W pozostałych meczach 6 kolejki - 2.09: Legia II - Widzew (godz. 15), Olimpia Zambrów - Warta Sieradz (16), Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto - Sokół Ostróda (16), GKS Wikielec - ŁKS Łomża (16), Huragan Morąg - Świt Nowy Dwór (17), Ursus Warszawa - Victoria Sulejówek (17); 3.09: Pelikan Łowicz - Polonia Warszawa (11.15), Tur Bielsk Podlaski - Lechia Tomaszów (16)