LEGIA II WARSZAWA - ŁKS RELACJA NA ŻYWO

(oprac. ww)
RELACJA LEGIA II ŁKS 3.06
RELACJA LEGIA II ŁKS 3.06 LEGIA II WARSZAWA - ŁKS NA ŻYWO
LEGIA II WARSZAWA - ŁKS ŁÓDŹ NA ŻYWO. LEGIA II - ŁKS NA ŻYWO MECZ. ŁKS dziś pokonał 1:0 Legię II. W 7 minucie meczu zawodnik gospodarzy dotknął piłkę ręką i karnego na bramkę zamienił najlepszy zawodnik ŁKS Jewhen Radionow

REAL BORUSSIA NA ŻYWO

LEGIA II WARSZAWA - ŁKS ŁÓDŹ [0:1]

strona wymaga odświeżania

KONIEC MECZU!

ŁKS wygrywa z rezerwami Legii. Radionow strzelił bramkę z karnego i łodzianie wywożą ważne trzy punkty do Łodzi.
94' Zmiana w ŁKS. Kowal za Radionowa. Napastnik ŁKS to najlepszy dziś zawodnik na boisku.
93' Sarafiński ukarany żółtą kartką. ŁKS broni się teraz całą drużyną.
92' Radionow popchnięty i napastnik ŁKS teraz leży na murawie.
91' SĘDZIA DOLICZA 4 MINUTY
90' Leży zawodnik ŁKS. Zmiana w ŁKS. Ślęzak za Gamrota.
88' Zawodnik Legii na spalonym. Od wolnego łodzianie.
87' Sarafiński zagrywa w pole karne ale Kopka nie dochodzi do podania.
85' Strzał, piłka uderza w mur i Kołba wybija. ŁKS przejmuje piłkę.
84' Faul dla Legii. Teraz legioniści są lepsi, zaczęli stwarzać groźne akcje.
82' Błąd Kopki, piłkę przejął napastnik Legii, z woleja uderzył ale Kołba na posterunku.
79' Sarafiński faulowany. Powinna być żółta kartka dla piłkarza gości ale sędzia niewzruszony. ŁKS przy piłce.
77' Teraz groźna akcja Legii, łodzianie wychodzą obronną ręką. Zablokowany strzał legionisty z około 7 metrów
76' Strzał głową Radionowa i piłka ociera się o poprzeczkę!
74' Rozmus dośrodkowuje do Nowaka niestety piłka zawodnikowi ŁKS nie usiadła na nodze i nie udało się oddać strzału.
72' Dośrodkowanie Kocota z wolnego, ale Rozmus i Radionow nie zamknęli akcji.
70' Rzut wolny dla Legii, piłkarze ŁKS wybijają. Dziś obrona ŁKS bezbłędnie, ale trzeba powiedzieć że Legia gra bardzo słabo, nie potrafi zagrozić łodzianom. ŁKS powinien przyspieszyć i strzelić drugą bramkę aby rozstrzygnąć losy meczu.
68' ŁKS ma rzut wolny. Podanie do Radionowa ale legioniści wybijają. Aut dla łodzian. Piłłka do Kopki, strzela i tuż obok słupka.
66' Zmiana w Legii.
64' Gamrot indywidualnie podał do Kopki, ten strzela pod poprzeczkę ale Majewski wybija na rzut rożny.
62' Wolne tempo meczu. Zmiana w ŁKS. Sarafiński wchodzi na boisko, zszedł Patryk Bryła.
59' Pyciak zagrał w pole karne do Radionowa, napastnik ŁKS jednak nie doszedł do piłki.
57' Rzut rożny dla ŁKS. Jednak fauluje zawodnik ŁKS.
56' Kolejna żółta kartka dla zawodnika Legii. ŁKS od rzutu wolnego. Kołba przy piłce.
54' Bryła wyszedł sam na sam i lepszy bramkarz gospodarzy.
52' Pyciak wrzucił i Rozwandowicz nie trafia w znakomitej sytuacji. Szkoda.
51' Rzut rożny dla ŁKS.
50' Bryła fauluje ale sędzia na szczęście nie pokazuje drugiego kartonika.
48' Bryła ładnie urwał się obrońcom ale zagrał bardzo niecelnie.
46' Zaczynamy drugą połowę. Paweł Pyciak faulowany. Kołba zacznie od rzutu wolnego.

KONIEC I POŁOWY

45' Sędzia doliczył minutę. Dużo teraz niedokładności w grze.
43' Rzut rożny dla Legii. Pika przeleciała w poprzek boiska i ŁKS od autu.
41' Patryk Bryła dostaje żółtą kartkę za faul. Zawodnik ŁKS nie zagra w dwóch ostatnich meczach. To dla niego już koniec sezonu. Głupio zarobiona kartka.
39' Rozwandowicz uderza ale w mur. ŁKS od autu.
38' Kocot faulowany. Ostro zaatakowany łodzianin, żółta kartka dla legionisty. Ukarany Mateusz Zawał.
35' Próba strzału Kocota zza pola karnego ale niecelnie.
33' Teraz na połowie ŁKS rzut wolny dla Legii. Ale piłkarze ŁKS znakomicie odzyskują piłkę, wyszli z kontry jednak Radionow na spalonym.
31' Niewiele się dzieje w tym meczu. Łodzianie nie pozwalają na wiele gospodarzom, ale Legia też nie kwapi się z atakami. ŁKS gra mądrze.
28' Faul na zawodniku ŁKS i pierwsze ostrzeżenie od sędziego dla piłkarza gospodarzy.
26' Próba dośrodkowania Legii w pole karne ŁKS ale piłka wyszła za linię. Od bramki Kołba.
24' Bryła wpadł w pole karne zagrał do dobrze ustawionego Radionowa ale zrobił to bardzo niecelnie.
21' Wciąż łodzianie prowadzą 1:0. ŁKS gra pewnie, dobrze w obronie, łodzianie kontrolują sytuacje na boisku.
17' Gamrot zaczął kontrę ale ostatnie podanie niecelne. Na ławce trenerskiej w roli II trenera Legii II Marek Saganowski.
15' Wrzutka w pole karne ŁKS ale obrona łodzian znakomicie zażegnuje niebezpieczeństwo. Atmosfera bardziej sparingowa, nie ma kibiców.
13' Radionow ładnie się złożył do główki w polu karnym ale źle trafił w futbolówkę. Rozpocznie teraz Legia.
11' Teraz Legia na połowie ŁKS. Gospodarze ruszyli do przodu ale ŁKS dobrze się broni.
9' Rzut wolny dla Legii. Około 30 metrów od bramki ŁKS

GOOOOOOOOOOOOOOOL - Jewhen Radionow strzela bramkę!

7' Ręka i RZUT KARNY DLA ŁKS!
5' Bryła zagrał do Radionowa, ten drugi próbował uderzyć z pierwszej piłki ale niecelnie. Pierwsza ładna akcja ŁKS.
4' Przemysław Kocot faulowany w środku boiska i od rzutu wolnego ŁKS.
3' W warszawskiej drużynie nie ma dzisiaj nikogo z pierwszej drużyny.
1' Zaczynamy! Do boju ŁKS!

Skład ŁKS: M. Kołba - P. Pyciak, M. Rozwandowicz, K. Juraszek, K. Rozmus, J. Nowak, M. Gamrot, P. Kocot, P. Bryła, Ł. Kopka, J. Radionow
Rezerwowi: P. Kazimierczak - P. Szymański, M. Kowal, J. Kostyrka, D. Sarafiński, P. Pyrdoł, A. Ślęzak.
Skład Legii II: R. Majecki - B. Skowron, M. Zawal, R. Makowski, M. Hołownia, B. Urbański, E. Więdłocha, T. Matić, M. Szczepański, T. Nawotka, S. Kulenović

Początek meczu o godz. 12

LEGIA II WARSZAWA - ŁKS 3.06 MECZ NA ŻYWO

Wczoraj rozegrano pierwsze spotkanie 32. kolejki trzeciej ligi. Piłkarze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki zremisowali 1:1 z Sokołem Aleksandrów Łódzki.

LEGIA II ŁKS RELACJA NA ŻYWO

LEGIA II - ŁKS 3.06 TRANSMISJA NA ŻYWO

1:0 -Basiuk (54), 1:1 - Michałek (81)

Dziś grają:
Ursus Warszawa - Ruch Wysokie Mazowieckie (17
ŁKS 1926 Łomża - Jagiellonia II Białystok (17)
Legia II Warszawa - ŁKS Łódź (12)
Widzew Łódź - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (18)
Motor Lubawa - Sokół Ostróda (17)

LEGIA II ŁKS NA ŻYWO

Niedziela:
Pelikan Łowicz - Huragan Wołomin (11.15)
Concordia Elbląg - MKS Ełk (12)
Lechia Tomaszów M. - Huragan Morąg (11)

LEGIA II - ŁKS RELACJA NA ŻYWO

Szkoleniowiec ŁKS ma dobrą sytuację personalną. W meczowej kadrze zabraknie tylko jednego zawodnika. W spotkaniu z Lechią Tomaszów Mazowiecki czwartą żółtą kartką w tym sezonie został ukarany Damian Guzik. Z tego powodu młodzieżowiec nie będzie mógł pomóc drużynie w dzisiejszym meczu.

Jesienią na boisku przy al. Unii był remis 1:1 (bramka Radionowa).