LEGIA - AJAX NA ŻYWO TRANSMISJA. LEGIA AJAX STREAM NA ŻYWO. LEGIA AJAX WYNIK NA ŻYWO

(Oprac. ww, tj)
LEGIA AJAX LIGA EUROPY RELACJA TV
LEGIA AJAX LIGA EUROPY RELACJA TV 16.02 LEGIA AJAX MECZ NA ŻYWO
16.02 LEGIA AJAX MECZ NA ŻYWO. LEGIA - AJAX AMSTERDAM NA ŻYWO. LEGIA AJAX LIGA EUROPY RELACJA TV. Dziś w Warszawie odbędzie się pierwsze spotkanie 1/16 finału piłkarskiej Ligi Europy, w którym Legia Warszawa podejmie Ajax Amsterdam. Początek meczu o godz. 21.05. LEGIA WARSZAWA - AJAX AMSTERDAM 16.02 RELACJA STREAM ONLINE. ZAPRASZAMY NA RELACJĘ LIVE Z MECZU LIGI EUROPY LEGIA WARSZAWA - AJAX AMSTERDAM. POCZĄTEK TRANSMISJI LEGIA AJAX O GODZ. 21.

Wynik meczu Legia Ajax 0:0
44' To powinien być gol dla Ajaksu. 200 procentowa okazja, ale napastnik przestrzelił.
39' Ależ świetna okazja Legii. Strzał z 12 metrów, ale Onana na posterunku.
WYNIK MECZU LEGIA AJAX 0:0
27' Legioniści zaatakowali lewą flanką. Dobry strzał, ale bramkarz na posterunku.
22'Teraz dobra akcja Ajaksu, Legia wróciła z dalekiej podróży.
18' Legia próbuje, Legia się stara i powoli zaczyna przejmować inicjatywę.
12' Kazaiszwlili był bliski przejęcia piłki, Gruzin miałby przed sobą pustą bramkę, ale zabrakło centymetrów.
10' Rośnie przewaga piłkarzy z Amsterdamu. Legia szukała swoich szans w szybkim ataku. Na boku aktywni są Radović i Kazaiszwili,
7' Ależ teraz Legia miała szczęście. Świetne dośrodkowanie z lewej strony i strzał po ziemi mocny, ale Malarz na posterunku.
6' Onana zaczyna od bramki.
Teraz pozycja spalona i goście zaczynają.
4' Pierwsza groźna akcja Ajaksu, ale Dąbrowski kontroluje napastnika gości.
1'Głośny doping na Łazienkowskiej. Pierwsze chwile nerwowe, ale bez groźnych sytuacji.
GRAMY!
Piłkarze już po rozgrzewce.

Składy:

Legia: Malarz – Broź, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek – Radović, Jodłowiec, Odjidja Ofoe, Kopczyński, Kazaiszwili – Necid

Ajax: Onana – Tete, Sanchez, Viergever, Sinkgraven – Klaassen, Schone, Ziyech – Traore, Dolberg, Younes

Niebawem początek meczu. Trener Magiera zapowiada walkę o każdy metr boiska, choć nie uważa, by miał to być najważniejszy mecz Legii w tym sezonie.

Jesteśmy już na stadionie przy ul. Łazienkowskiej. Za godzinę początek meczu. Stadion Legii zapełnia się kibicami.

16.02 LEGIA AJAX MECZ NA ŻYWO

Mistrzowie Polski walczą w LE dzięki zajęciu trzeciego miejsca w grupie Ligi Mistrzów. Drużyna z Amsterdamu, z dorobkiem 14 punktów, wygrała grupę G Ligi Europy. Ajax wyprzedził Celtę Vigo, Standard Liege oraz Panathinaikos Ateny. Kibice zastanawiają się, jak Legia poradzi sobie bez dwóch czołowych zawodników. Wszak zimą ze s

LEGIA AJAX 16.02 RELACJA NA ŻYWO STREAM ONLINE

Liga Mistrzów

Kibice, którzy zasiedli na stadionie Santiago Bernabeu, nie mogli narzekać na brak emocji. Obydwie drużyny stworzyły ciekawe i emocjonujące spotkanie, które prowadzone było w szybkim tempie. Dość niespodziewane prowadzenie objęli goście, ale Real już po dziesięciu minutach doprowadził do wyrównania.

AJAX LEGIA STREAM ONLINE

Za trzecim podejściem Reinę pokonał Benzema. Później gospodarze przeważali i to znacznie, lecz brakowało im precyzji i gole w tej części spotkania już nie padły. „Królewscy” potrzebowali po przerwie tylko czterech minut, by wyjść na prowadzenie. Doskonałą akcję Ronaldo płaskim strzałem wykończył Kroos. Po chwili było już 3:1 po golu Casemiro.

LEGIA AJAX MECZ NA ŻYWO RELACJA

75 minut w drużynie Napoli zagrał Piotr Zieliński, ale reprezentant Polski niczym nie zachwycił. Z kolei Arkadiusz Milik pojawił się na boisku w 84 minucie.

LEGIA AJAX RELACJA TV NA ŻYWO

AJAX LEGIA 16 02 RELACJA

Real Madryt - SSC Napoli 3:1 (1:1)

0:1 - Insigne (8), 1:1 - Benzema (18), 2:1 - Kroos (49), 3:1 - Casemiro (53).

Real Madryt: Navas - Carvajal, Varane, Sergio Ramos (71, Pepe), Marcelo - Kroos, Casemiro, Modrić - Rodriguez (76, Vazquez), Benzema (81, Morata), Ronaldo.

SSC Napoli: Reina - Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam - Zieliński (75, Allan), Diawara, Hamsik (84, Milik) - Callejon, Mertens, Insigne.

LEGIA WARSZAWA AJAX AMSTERDAM JAKI WYNIK MECZU

Równie ciekawe spotkanie odbyło się w Monachium. W tym meczu w jednej z głównych ról wystąpił Robert Lewandowski. Reprezentant Polski brylował na boisku, zdobywając jednego z goli dla Bayernu. Wydaje się, że sprawa awansu do ćwierćfinału jest już rozstrzygnięta.

LEGIA AJAX RELACJA Z MECZU NA ŻYWO

Bayern Monachium - Arsenal 5:1 (1:1)
1:0 - Arjen Robben (11), 1:1 - Sanchez (31), 2:1 - Lewandowski (54), 3:1 - Thiago (56), 4:1 - Thiago (64), 5:1 - Mueller (88).
Bayern: Neuer - Lahm, Hummels, Martinez, Alaba - Alonso, Vidal - Robben (87, Rafinha), Thiago, Costa (84, Kimmich) - Lewandowski (86, Mueller).
Arsenal: Ospina - Bellerin, Mustafi, Koscielny (49, de Abreu), Gibbs - Xhaka, Coquelin (77, Giroud) - Oxlade-Chamberlain, Ozil, Iwobi (67 Walcott) - Sanchez.