LECHIA TOMASZÓW - WIDZEW ŁÓDŹ [TRANSMISJA]. LECHIA WIDZEW NA ŻYWO. LECHIA WIDZEW RELACJA NA ŻYWO

(ww)
LECHIA TOMASZÓW - WIDZEW ŁÓDŹ 1:2. Widzew dzisiaj zagrał bardzo dobry mecz. Widzew dzięki temu zwycięstwu jest liderem! Sokół Aleksandrów remisował.

odśwież (wciśnij F5)

KONIEC MECZU! Widzew dziś był zdecydowanie lepszy. Wygrał zasłużenie.

94' Widzew jednak odzyskuje futbolówkę. Dużo nerwowości w grze.
93' Kwiek stracił piłkę od rogu i teraz Lechia przy piłce.
92' Teraz rzut rożny dla Widzewa. Ale wcześniej zmiana. Schodzi Daniel Mąka a za niego Olek Kwiek.
91' Bocian uderza ale obok bramki. Wolański wybija.
90' Doliczone dwie minuty.
89' Teraz Widzew gra piłką. Mamy też rzut wolny. Będzie wrzutka w pole karne Lechii.
87' Zieleniecki uderza mocno ale w mur. Zawodnik Lechii leży.
86' Rzut wolny dla Widzewa. Będzie szansa na strzał.
85' Wrzutka na Gołębiewskiego, ten uderzył i tuż nad bramką.
83' Spalony zawodnik Lechii. Zmiana we Widzewie. Wejdzie Gołębiewski, a schodzi Świderski.
80' Aut dla Lechii na wysokości pola karnego Widzewa.
77' Rzut rożny dla Widzewa. Wrzutka ale Lechia wybija.
76' Widzew strzela bramkę ale jest spalony.
73' Świderski dostał podanie na wolne pole od Radwańskiego ale napastnik WIdzewa nie dał rady przyjąć piłki.
70' Widzew dzisiaj wygląda bardzo dobrze. Łodzianie grają z polotem i pomysłowo, brakuje tylko bramek.
68' Kozłowski wybija, Kozłowski gra dzisiaj rewelacyjnie.
67' Rzut wolny dla gospodarzy z lewej strony boiska.
66' Strzał Lechii niecelny. Wolański wybija od bramki.
64' Świderski dostał prezent wyszedł sam na sam i zmarnował 100-procentową sytuację. To musi być bramka! Co on zrobił, Widzew potrzebuje lepszego napastnika!
62' Zamieszanie w polu karnym gospodarze ale faul Widzewiaków.
61' Rzut wolny dla Widzewa. Szansa na bramkę.
60' Wrzutka w pole karne Widzewa ale spalony. Od bramki Wolański.

57' GOOOOOOOOOOOL !!! DANIEL ŚWIDERSKI!

Akcja roku Widzewa! Wspaniała trójkowa klepka Mąki, Millera i Swiderski dostaje wyłożone podanie i do pustej bramki strzela i mamy gola!. Brawo Mąka i Miller za bajeczne rozegranie akcji.
56' Widzew ma rzut rożny. Łodzianie rządzą. Jednak Miller fauluje.
54' Wrzutka Kozłowskiego ale Zieleniecki fauluje.
52' Rzut wolny dla Lechii. Będzie groźnie pod bramką Widzewa. Wrzutka i strzał głową ale wysoko nad poprzeczką.
49' Widzew ma rzut rożny.
48' Kazimierowicz uderza w lewy róg ale bramkarz broni. Ładna akcja Widzewa.
46' Zaczynamy II połowę. W pierwszej Widzew był zdecydowanie lepszą drużyną ale wciąż łodzianie mają problem z wykorzystywaniem sytuacji podbramkowych.

KONIEC I POŁOWY

45' Michalski na spalonym. Widzew gra dzisiaj lepiej niż Lechia, ale niestety błąd obrońcy i mamy remis.

43' GOL! Rozwandowicz strzela bramkę.

Błąd Pigiela, piłkę dostał Rozwandowicz w pole karne, huknął w krótki róg i mamy bramkę na remis.
42' Kozłowski teraz jak Messi przedryblował 3 graczy i uderzył ale bramkarz Lechii z trudem broni.
41' Rzut rożny dla Widzewa. Wrzutka ale wybijają gospodarze. Widzew wciąż przy piłce.
39' Teraz sam na sam z Wolańskim piłkarz Lechii i Patryk w cudowny sposób ratuje wynik meczu. Brawo PATRYK!
37' Kozłowski podaje do Świderskiego a ten nie trafia w piłkę, za chwile znów napastnik dostaje piłkę w pole karne, uderzył ale bramkarz broni.
35' Kolejny rzut wolny dla gospodarzy. Wrzutka ale za bramkę Widzewa.
33' Rozwandowicz uderza, ale jakieś 10 piętro. Od bramki Patryk Wolański.
32' Rzut wolny dla Lechii. Będzie groźnie.
30' Michalski ze skrzydła zagrywa do Świderskiego ale napastnik Widzewa uprzedzony.
28' Znakomicie Kozłowski wszedł w pole karne dograł do Mąki, a ten nie przyjął prostej piłki. Co on zrobił. To powinna być bramka.
27' Znakomita kontra Widzewa, wychodziliśmy większością zawodników ale brak umiejętności technicznych Świderskiego zadecydowały że jego zagranie było tragicznie niecelne.
26' Spokojniejszy fragment gry, Widzew utrzymuje piłkę z daleka od bramki Patryka Wolańskiego.
22' Widzew klepie, łodzianie grają to co lubią, wymieniają celnie podania między sobą.
19' Widzew teraz przycisnął Lechię. Jesteśmy od kilku minut na połowie gospodarzy.
CAŁY CZAS ZNAKOMITY DOPING KIBICÓW WIDZEWA.
17' Zamieszanie w polu karnym Widzewa ale bezbłędnie Wolański.
15' Pigiel fauluje w środku pola.

13' GOOOOOOOOOOOOOOOOL MATEUSZ MICHALSKI!!!

Po rzucie rożnym piłka trafiła do Radwańskiego, ten pięknie dograł na skrzydło do Michalskiego, który pokonuje bramkarza Lechii. Wspaniała akcja Widzewiaków.
11' Mąka wywalczył rzut rożny dla łodzian.
10' Kozłowski uderza ale za słabo.
9' Rzut rożny dla Lechii. Widzew nie potrafi wyjść z własnej połowy.
8' Już wszystko ok. Widzew przy piłce.
7' Ostre wejście w Wolańskiego i mamy przerwę. Wolański leży.
5' Teraz groźna akcja w polu karnym Widzewa ale Zieleniecki odprowadza piłkę poza linię boczną. Gospodarze grają bardzo ostro.
3' Ostry faul Magdonia. Piłka dla Widzewa.
2' Teraz ładnie Widzew wyszedł z kontrą ale Daniel Mąka niecelnie do Michalskiego.
1' Zaczęliśmy I połowę! Widzew dziś musi wygrać! Inny wynik to będzie porażka. Presja jest ogromna. Trzymamy kciuki.

Po hymnie, LECHIA TOMASZÓW - WIDZEW ŁÓDŹ zapraszamy na relację.
Teraz HYMN NARODOWY na stadionie Lechii Tomaszów.
Łodzianie na Czerwono! Głośne "RTS RTS RTS" z trybun.
Piłkarze wychodzą na boisko, za chwilę rozpoczniemy I połowę meczu LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI - WIDZEW ŁÓDŹ.

10.55 Piłkarze Widzewa i gospodarze za chwilę wyjdą na murawę.

10.50 Piłkarze za 10 minut wyjdą na murawę. Mecz na szczycie LECHIA - WIDZEW, zapraszamy na relację na żywo.

SKŁAD WIDZEWA: Wolański – Kozłowski, Sylwestrzak, Zieleniecki, Pigiel – Michalski, Kazimierowicz, Radwański, Miller – Mąka – Świderski
Rezerwowi: Humerski – Rakowski, Kostkowski, Ostaszewski, Falon, Kwiek, Gołębiewski

10 - Za godzinę zaczynamy relację spotkania LECHIA - WIDZEW. Zapraszamy.

Piłkarze III ligi rozegrają szesnastą kolejkę sezonu. Większość spotkań odbędzie się w niedzielę.

Niedziela
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Widzew Łódź (11)
Sokół Aleksandrów - Finishparkiet Drwęca - Nowe Miasto Lubawskie (11)
Pelikan Łowicz - Olimpia Zambrów (11.15)
Polonia Warszawa - Legia II Warszawa (13)
Tur Bielsk Podlaski - Ursus Warszawa (13)
Sokół Ostróda - Warta Sieradz (16)

Walczyć, trenować... #widzew #lodz #trening #hardwork #pasja #footballlife #lovefootball #nevergiveup

Post udostępniony przez Widzew Łódź S.A. (@rtswidzewlodz) 9 Lis, 2017 o 7:04 PST