Lechia Tomaszów - MKS Ełk na żywo, wynik meczu, relacja live 16.06.18

Lechia wygrywa z MKS Ełk 3:0. Kończy sezon na drugim miejscu.

Relacja z meczu Sokół Ostróda - Widzew Łódź - kliknij tutaj

3

MKS EŁK

0

KONIEC MECZU

91' Lechia spokojnie rozgrywa piłkę.
86' Piłkę jednak goście wybijają. Ale wciąż Lechia przy piłce.
85' Rzut rożny dla Lechii.
82' Strzał zawodnika Ełku ale obok słupka.
78' Płonka schodzi, bohater dzisiejszego spotkania.
72' Ełk w ciągu krótkiego czasu przeprowadził teraz dwie ładne akcje ofensywne, brakowało tylko wykończenia. Lechia - Ełk 3:0.
68' Golański dośrodkowuje w pole karne Ełku a;e obrońcy wybijają. Ten mecz mógłby się już skończyć dla obu drużyn. Został raczej rozstrzygnięty wcześniej.
64' Płonka strzela ale bramkarz gości broni!
63' Rzut karny dla Lechii Tomaszów!
59' Mamy zmianę w drużynie gospodarzy.
56' Kolejna dobra akcja Ełku ale brakuje wykończenia.
52' Wrzutka Ełku z rzutu rożnego ale znów dobrze obrońcy gospodarzy. Ełk od początku II połowy gra zdecydowanie lepiej.
49' Teraz ładna akcja Ełku, ale obrońcy Lechii dali radę wybić piłkę w ostatnim momencie.
46' Trwa druga połowa.

Koniec pierwszej połowy!

45' Sędzia dolicza 120 sekund.
42' Lechia dośrodkowuje w pole karne ale bramkarz łapie.
38' Póki co Lechia gra zdecydowanie lepiej od gości.
34' Teraz Ełk zagrał w pole karne Lechii ale nic z tego, bramkarz na posterunku.
30' Lechia kontroluje grę, teraz gospodarze wolno, pewnie.
28' Lechia już spokojnie. Gospodarze kontrolują przebieg gry.

25' GOOOOL 3:0! Lechia gromi! Tomasz Płonka strzela 3 bramkę!

21' GOL dla Lechii!!! Będzie pogrom? Płonka zdobywa bramkę.
19' Gospodarze nacierają. Od początku Lechia przeważa.
GOOOLLLL dla LECHII
14' Teraz było groźnie - mocny strzał z dystansu, ale bramkarz gości na posterunku
9' Na razie bez klarownych sytuacji.
5' Mirecki fauluje i ogląda żółtą kartkę.
4' Lechia od początku w ataku.
1' Gramy!
Za moment pierwszy gwizdek sędziego!

Składy:
Lechia Tomaszów Mazowiecki: M. Awdziewicz - K. Cyran, M. Mirecki, W. Żytek, K. Tlaga, K. Szymczak, Ł. Bocian, A. Golański, P. Magdoń, D. Kieplin, T. Płonka.

MKS Ełk: A. Radzikowski - H. Molski, W. Kuriata, M. Łapiński, M. Famulak, O. Berezovskyi, M. Pachucki, P. Woźniak, M. Twardowski, P. Sobolewski, R. Kalinowski.

Piłkarze już na rozgrzewce. Za 15 minut początek tego bardzo ważnego dla układu tabeli meczu.
Za 30 minut początek meczu Lechia vs. MKS

Dziś ważny mecz dla końcowego układu tabeli III ligi. Wicelider Lechia Tomaszów zagra z MKS Ełk. Zapraszamy na relację na żywo.

Materiał oryginalny: Lechia Tomaszów - MKS Ełk na żywo, wynik meczu, relacja live 16.06.18 - Express Ilustrowany