Lechia Tomaszów Mazowiecki - Finishparkiet Drwęca RELACJA NA ŻYWO. LECHIA -FINISHPARKIET WYNIK MECZU

(ww, tj)
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Finishparkiet Drwęca na żywo
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Finishparkiet Drwęca na żywo Lechia Tomaszów Mazowiecki - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie
LECHIA TOMASZÓW - FINISHPARKIET NA ŻYWO WYNIK MECZU. LECHIA TOMASZÓW - FINISHPARKIET NA ŻYWO relacja. Dzisiaj o godzinie 17 odbędzie się ostatnia kolejka III ligi grupy I. Lider Finishparkiet zmierzy się na wyjeździe z Lechią Tomaszów. Jeśli drużyna Drwęcy wygra dzisiejsze spotkanie otrzyma promocję do II ligi! Stawka tego meczu jest więc bardzo duża. Zapraszamy do relacji z meczu LECHIA TOMASZÓW - FINISHPARKIET NA ŻYWO WYNIK MECZU

KONIEC MECZU LECHIA - FINISHPARKIET. WYNIK LECHIA - FINISHPARKIET 1:1

90' Jeszcze 4 minuty zagrają piłkarze w tym meczu.
88' Wynik bez zmian. W Tomaszowie LECHIA FINISHPARKIET 1:1
86' Lechia w natarciu, drużyna Finishparkietu broni się.
85' Wciąż remis w meczu LECHIA - FINISHPARKIET 1:1
78' Walka na boisku. Lechia próbuje zwyciężyć, ale Finishparkiet wie, o jaką stawkę jest ten mecz.
WYNIK MECZU LECHIA - FINISHPARKIET 1:1

76' GOOOLLLL dla Lechii - remis w Tomaszowie

75' Teraz niezła akcja gości, ale obrońcy w porę interweniowali.
72' Groźnie pod bramką Finishparkietu, ale piłka w rekach bramkarza.
70' Wynik meczu LECHIA - FINISHPARKIET bez zmian
Meldunek z Warszawy: ŁKS zdobywa bramkę kontaktową. Pyrdoł strzela i jest 1:2 dla Ursusa!
LECHIA - FINISHPARKIET 0:1
62' Obraz gry się nie zmienia. Goście grają spokojnie, więcej z gry mają natomiast gospodarze, którzy jednak przegrywają.
58' **Grzegorz Domżalski i... GOOOOLLLLLLLLL dla Finishparkietu
Rzut karny dla FINISHPARKIETU!!!
MELDUNEK Z TOMASZOWA ŁKS TRACI 2 BRAMKĘ. ŁKS PRZEGRYWA Z URSUSEM 0:255'W tej połowie drużyna Majaka troszkę lepiej gra, ale wciąż nie ma sytuacji czystych - otwierających drogę do bramki. 46' Gramy w II połowie. FINISHPARKIET ma 45 minut, by lepiej zagrać niż w pierwszej połowie. TYMCZASEM ŁKS TRACI BRAMKĘ I PRZEGRYWA 1:0 OD 41 MINUTY z URSUSEM
45'
Wynik meczu LECHIA - FINISHPARKIET 0:0.
44' Znów świetna akcja Lechii i niewiele brakowało, by piłka zatrzepotała w siatce. Sporo szczęścia ma dziś Finishparkiet. Ale póki co, mecz bez goli.
38' Na stadionie Lechii bez goli.
Huragan przegrywa z Jagiellonią - to niedobry wynik dla piłkarzy Ursusa, który walczy z ŁKS-em!
31' Trener Majak pokrzykuje na swoich zawodników, piłkarze Finishparkietu muszą wygrać dziś mecz, jeśli marzą o awansie do II ligi. 27' Lechia gra lepiej, Lechia jest bliższa zdobycia gola. 25' Wynik w Tomaszowie bez zmian. Finishparkiet remisuje z Lechią. 23' W meczu ŁKS-u z Ursusem wynik bezbramkowy. Widzew natomiast przegrywa z Sokołem. 18' Wciąż więcej z gry mają piłkarze Lechii. 15' Wynik LECHIA - FINISHPARKIET bez zmian. Remis 0:0 13' Na razie Lechia dominuje, Lechia prowadzi grę. Finishparkiet jeszcze bez dobrej akcji. 10' W Tomaszowie emocje bardzo duże - kilka sytuacji Lechii dobrych i niewiele brakowało, by bramkarz gości wyjmował piłkę z siatki.
Tymczasem mecz Ursusa z ŁKS-em rozpoczął się z kilkuminutowym opóźnieniem.
5' Wynik meczu LECHIA - FINISHPARKIET po pierwszych minutach 0:0 1' **GRAMY!
Oczywiście piłkarze Finishparkietu bardzo mocno zmotywowani przystępują do tego meczu. Za monet pierwszy gwizdek sędziego. Za moment zaczynamy bój o awans do II ligi.

Na bieżąco będziemy Państwu podawać wynik z meczu Finishparkiet Lechia.

Strona wymaga odświeżenia - klawisz F5
Przed piłkarzami Finishparkietu niezwykle trudny mecz. Za kilka minut początek spotkania.

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie [0:0]

Przed piłkarzami III ligi ostatnia kolejka sezonu. Mecze dziś o godz. 17.

LECHIA - DRWĘCA RELACJA NA ŻYWO

Sympatyków futbolu młodzieżowego czeka bardzo ciekawe wydarzenie. W czwartek na boisku przy ul. Milionowej 12 rozegrany zostanie pierwszy mecz półfinałowy mistrzostw Polski juniorów, w którym zmierzą się drużyny UKS SMS Łódź i Pogoni Szczecin. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18.

Lechia Tomaszów Mazowiecki - Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie RELACJA WYNIK MECZU

- Przeciwnik , który wygrał swoją grupę w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów, przyjeżdża do Łodzi jako faworyt spotkania - mówi Janusz Matusiak, prezes UKS SMS. - Nie oznacza to jednak, że nasz zespół nie wierzy sukces i składa broń. Wręcz przeciwnie w drużynie wielka mobilizacja, choć na pewno sprawy nie ułatwia to, że nie będziemy mogli zagrać w najsilniejszym składzie. W UKS SMS zabraknie trzech kontuzjowanych piłkarzy z podstawowego składu oraz stopera, który w meczu z ŁKS ukarany został czerwoną kartką.

LECHIA - FINISHPARKIET 14.06 NA ŻYWO WYNIK MECZU

Szykuje się ciekawe spotkanie i zapewne naszym zawodnikom przyda się doping łódzkich fanów piłki nożnej. Rewanż odbędzie się 18 czerwca w Szczecinie. Już sam fakt, że nasz zespół znalazł się w gronie wielkich i bogatych polskiego futbolu (w drugiej półfinałowej parze zmierzą się Legia Warszawa i Lech Poznań) jest olbrzymim sukcesem klubu i wspaniałą promocją nie tylko sportowej Łodzi!