Lechia Tomaszów - ŁKS Łódź relacja na żywo. RELACJA LIVE LECHIA - ŁKS WYNIK NA ŻYWO

(ww)
LECHIA TOMASZÓW ŁKS ŁÓDŹ 20.10 NA ŻYWO RELACJA. LECHIA - ŁKS NA ŻYWO MECZ. LECHIA TOMASZÓW ŁKS NA ŻYWO. Dziś lider III ligo ŁKS Łódź zmierzy się na wyjeździe z drużyną z czołówki tabeli Lechią Tomaszów. To bardzo ważny mecz dla Łodzian. Jeśli piłkarze ŁKS pokonają drużynę gospodarzy to nie tylko zdobędą trzy punkty ale też odskoczą rywalom i umocnią się na fotelu lidera. Nie będzie jednak łatwo, były trener ŁKS, który prowadzi drużynę Lechii na pewno dobrze przygotuje do tego spotkania swoich piłkarzy. LECHIA ŁKS 20.10 RELACJA NA ŻYWO. LECHIA TOMASZÓW - ŁKS WYNIK NA ŻYWO

odśwież [wciśnij F5]

LECHIA TOMASZÓW - ŁKS ŁÓDŹ [0:1]

KONIEC MECZU!

ŁKS wygrywa po ciężkim meczu, gra była może kiepska ale najważniejsze że trzy punkty jadą do Łodzi! BRAWO ŁKS. Piłkarze pokazali prawdziwy charakter.

96' Guzik schodzi, na boisku pojawia się Nowacki. Kołba za opóźnianie żółta kartka.
95' Przerwa w grze. Nerwy na boisku. Zaraz sędzia powinien skończyć mecz.
94' Dośrodkowanie w pole karne ŁKS ale obrońcy łódzcy wybijają. Trzymać panowie wynik!
92' Sarafiński żółta kartka za faul. Strasznie nerwowo na boisku. Rzut wolny dla Lechii Tomaszów Mazowiecki.
91' Druga czerwona dla piłkarza Lechii. Drużyna z Tomaszowa kończy mecz w 9

90' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL GOL GOL GOL GOL SARAFIŃSKI!!!!!!!

Na raty dobijał Sarafiński aż wkońcu strzelił. Brawo ŁKS!
89' Rzut wolny dla ŁKS na połowie łodzian.

88' Druga żółta kartka i w efekcie czerwona dla Mateusza Brozia! Lechia będzie grała w 10

88' Sarafiński do Michałka po prawej stronie, gdyby piłka przeszła mogłoby być groźnie. ŁKS od autu na połowie Lechii.
86' Lechii bardziej się spieszy. Teraz gospodarze na połowie łodzian. Ale wciąż daleko od bramki Kołby.
85' ŁKS gra na czas. Łodzianie dobrze przerywają akcje gospodarzy. Próbują tez od czasu do czasu zaatakować, może coś w końcu wpadnie.
82' Rzut wolny na środku boiska dla gospodarzy. Broź dostał podanie znów próbował strzelać ale jak zwykle niecelnie.
80' Bramkarz gospodarzy leży na boisku. Coś sobie zrobił przy wybiciu. Będzie chyba zmiana bramkarza. Tak. Artur Melon opuszcza boisko. Wchodzi rezerwowy bramkarz.
77' Teraz akcja przeniosła się pod bramkę Lechii, Kowal dostał podanie od Sarafińskiego, uderzył jednak za lekko.
76' Dośrodkowanie w pole karne ŁKS i Broź uderza ale niecelnie.
75' Rzut wolny dla ŁKS z boku boiska na wysokości pola karnego gospodarzy.Michałek zagrał i Cichowlas z półobrotu uderzył, niestety nad poprzeczką. Szkoda.
74'**Zmiana w ŁKS. Bryła schodzi a w jego miejsce zameldował się Michał Michałek. 73' Żółta kartka dla pomocnika Lechii. Guzik faulowany na środku boiska. To już czwarta kartka dla piłkarzy gospodarzy. 71' Nowak dostał piłkę w pole karne i mógł umieścić piłkę w bramce ale został uprzedzony przez piłkarza Lechii. Była szansa na bramką. Wciąż 0:0.70' ŁKS wyszedł z kontrą Sarafiński urwał się prawą stroną boiska ale łodzianie tracą piłkę. 68'**Pierwsza zmiana w drużynie ŁKS. Jakub Kopka schodzi, na boisku zameldował się Jakub Nowak.
65' Mirecki strzelił, piłka przeleciała nad murem i kilkanaście centymetrów obok prawego słupka. Strzał niecelny.
64' Powoli przejaśnia się nad stadionem. Oglądamy kiepski futbol z obu stron. Dużo fauli. Aleksander Ślęzak przed chwilą został ukarany żółtą kartką. Rzut wolny dla Lechii w znakomitym miejscu do zdobycia gola. Będzie groźnie.
62' Przerwa w grze. Na murawie leży piłkarz Lechii. Z autu rozpocznie za chwilę piłkarz Lechii.
61' Wolny dla gospodarzy na połowie Lechii. Fragment niedokładnej gry z jednej jak i z drugiej strony.
59' Łodzianie teraz częściej przy piłce, ale nic z tego nie wynika. Widać że ŁKS ma jeden cel, nie stracić bramki.
54' Nerwowo na boisku. Teraz ŁKS przejął na chwilę inicjatywę.
53' Teraz Cichowlas otrzymał piłkę z autu, spróbował uderzyć ale beznadziejny strzał. Mamy przerwę w grze. Zderzenie dwóch piłkarzy. Strasznie się rozpadało, ciężkie warunki pogodowe do rozgrywania meczu. Wolny dla ŁKS. Żółta kartka dla Rozwadowicza.
52' Sarafiński próbował akcji indywidualnej, został zatrzymany, ale teraz przy piłce utrzymuje się ŁKS. Muszą łodzianie uspokoić grę.
52' Groźny strzał piłkarza Lechii. Niecelny. Od bramki Michał Kołba
50' Mecz rozpoczął się 3 minuty po godz. 15. ŁKS przeżywa oblężenie. Lechia zdecydowanie lepiej wygląda po przerwie.
48' Lechia rozpoczęła z wielką determinacją drugą połowę. Łodzianie teraz w opałach.
47' Pierwsza groźna akcja Tomaszowian, zaczął padać rzęsisty deszcz.
46' Gwizdek i zaczęliśmy II połowę.

KONIEC I POŁOWY
Oglądamy bardzo przeciętne spotkanie.

45' Bryła faulowany. Znów lekkie przepychanki. Ewidentny faul na piłkarzu ŁKS.
44' Guzik uderzył z dystansu, siła dobra, pomysł dobry ale niestety niecelnie. Przy tym wietrze strzały z daleka to dobry pomysł.
43' Znów dośrodkowanie w pole karne ŁKS, obrońcy wybijają przed pole karne, jeszcze dopadł futbolówkę piłkarz gospodarzy, uderzył ale bardzo niecelnie. Końcówka I połowy dla Lechii.
41' Rzut rożny dla Lechii. Nie oglądamy porywającego widowiska. Po wybiciu Kołba z trudem ale łapie piłkę.
37' ŁKS dziś ustawiony defensywnie. Teraz się łodzianie cofnęli. Widać brak kontuzjowanych zawodników.
35' Broź znakomicie wpadł w pole karne i na szczęście dla ŁKS źle uderzył. Piłka powoli wpadła w ręce bramkarza łodzian. Było groźnie.
33' Guzik fauluje i otrzymuje żółty kartonik. Nerwowo na boisku.
32' Ładny strzał piłkarza Lechii i z trudem Kołba wybija. Znakomita parada bramkarza łódzkiej drużyny.
29' Przepychanki między piłkarzami ŁKS i Lechii. Przerwa w grze. Żółta kartka dla piłkarza ŁKS. Robi się nerwowo. Są dwie żółta dla Brozia i żółta dla Patryka Bryły. Były piłkarz Widzewa Mateusz Broź dzisiaj jest bardzo aktywny, gra dobrze, ale także czasami zbyt brutalnie.
27' Kolejny faul dla ŁKS. Tym razem wycięty Kopka.
26' Bryła faulowany i rzut wolny dla ŁKS. Gospodarze grają ostro.
23' Ślęzak fauluje Brozia. Szkoda bo zawodnik ŁKS był szybszy, mógł dojść do sytuacji bramkowej. Teraz przy piłce gospodarze.
20' Po faulu na Broziu Lechia. Strzał z 20 metrów ale wprost w piłkarzy ŁKS.
19' Teraz groźnie pod bramką ŁKS, do piłki w polu karnym dopadł Mateusz Broź ale strzelił źle i piłka przeszła obok słupka.
17' Dośrodkowanie w pole karne ŁKS, piłkę wybili obrońcy, później piłkarz Lechii jeszcze raz próbował dośrodkowywać ale bramkarz ŁKS bez problemów łapie piłkę.
15' Bryła uderza w mur, poprawił ale piłka przeleciała metr nad bramką Lechii. Od bramki gospodarze. Zmarnowali szansę.
14' Serafiński faulowany przed polem karnym Lechii. Będzie szansa na strzał.
12' Bryła prawą stroną dośrodkowywał w pole karne Lechii, piłka przeleciała tuż obok słupka bramki gospodarzy. Od bramki Lechia.
10' Gra się uspokoiła. Gospodarze zaczęli grać spokojniej. Dośrodkowanie w pole karne ŁKS, Rozmus wybija na oślep. Piłkę dopadł pomocnik z Tomaszowa ale na szczęście uderzenie było niecelne.
8' Gamrot utykając wraca na murawę.
7' Gamrot brutalnie faulowany. Sędzia pokazuje kartkę dla piłkarza gospodarzy, Magdonia.
5' Boisko pokryte liśćmi, które nawiał wiatr. Prawdziwe jesienne boisko. Też mocno wieje. ŁKS odważnie od początku.
4' Bryła płasko w pole karne, później Sarafiński uderzał, niecelnie, ŁKS w natarciu od początku. Wyszli ostro do przodu. Brawo. Tak trzymać.
3' ŁKS na czarno, gospodarze w biało-zielonych. Pierwszy rzut wolny dla ŁKS, ale bramkarz gospodarzy na posterunku.
1' Sędzia rozpoczął spotkanie. Na trybunach nie ma kibiców ŁKS.

Godz. 14 Piłkarze już wychodzą na boisko. Słychać tylko kibiców Lechii, nie ma póki co nikogo z Łodzi.

W Tomaszowie nikt nie ma wątpliwości, że dzisiejszy mecz Lechii z ŁKS (godz. 14) jest bardzo ważnym pojedynkiem. Zwycięstwo mocno przybliżyłoby gospodarzy do prowadzących łodzian.

LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI - ŁKS 20.10.2016 RELACJA Z MECZU

Trzeba jednak pamiętać, że nie ma przypadku w tym, że ŁKS przewodzi III-ligowej stawce. Jako jedyny nie przegrał spotkania. Na wyjeździe stracił tylko jedną przypadkową bramkę w Ełku w meczu z MKS. Michała Kołbę strzałem życia zaskoczył Michał Hryszko.

LECHIA vs ŁKS NA ŻYWO RELACJA

Należy się spodziewać zaciętego i wyrównanego pojedynku, stojącego na wysokim poziomie, bo szkoleniowcy obu teamów mówią o przeciwnikach, że potrafią grać w piłkę.

LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI - ŁKS NA ŻYWO

W jakim składzie wystąpi w tym meczu ŁKS, pozostaje wielką niewiadomą. Pięciu piłkarzy leczy urazy.

LECHIA ŁKS WYNIK MECZY NA ŻYWO

Z naszego punktu widzenia, oprócz meczów łódzkich drużyn, w 14. kolejce spotkań najciekawiej zapowiadają się derby regionu. W niedzielę o godz. 11.15 Pelikan Łowicz podejmie Sokoła Aleksandrów. Oba zespoły zgodnie przegrały ostatnie pojedynki po 0:1. Niewiele punktów dzieli je od strefy spadkowej, więc oba muszą zrobić wszystko, żeby wyjść zwycięsko z tego starcia.