Lechia - Śląsk 1:1. Gikiewicz pomógł ŁKS

hof
W ostatnim niedzielnym meczu 27. kolejki piłkarskiej ekstraklasy Lechia Gdańsk zremisowała 1:1 ze Śląskiem Wrocław. Drużyna z Wybrzeża ma obecnie trzy punkty przewagi nad ŁKS

Od 14. minuty podopieczni Oresta Lenczyka grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Tadeusza Sochy. Gola dla drużyny z Wrocławia zdobył w 63 minucie były ełkaesiak Łukasz Gikiewicz. Do remisu doprowadził w 83 minucie Jakub Wilk.
Lechia Gdańsk: Wojciech Pawłowski - Deleu, Sebastian Madera, Sergejs Kożans (80. Adam Duda), Lewon Hajrapetjan - Abdou Traore, Łukasz Surma, Marko Bajic (69. Mateusz Machaj), Paweł Nowak, Jakub Wilk - Piotr Grzelczak (63. Ivans Lukjanovs).
Śląsk Wrocław: Marian Kelemen - Tadeusz Socha, Piotr Celeban, Jarosław Fojut (40. Dariusz Pietrasiak), Mariusz Pawelec - Dalibor Stevanovic, Rok Elsner, Przemysław Kaźmierczak, Łukasz Madej - Łukasz Gikiewicz (83. Waldemar Sobota), Cristian Omar Diaz (81. Dariusz Sztylka).