5/12
W ustawieniu z trzema obrońcami pełni rolę wahadłowego - to...

Filip Mladenović (Legia Warszawa)

W ustawieniu z trzema obrońcami pełni rolę wahadłowego - to optymalna pozycja. Serb w meczu z Jagiellonią Białystok zrobił sporo wiatru. Niewiele zabrakło, żeby ucieszył się zarówno z gola jak i asysty.

W naszej jedenastce znalazł się po raz trzeci.

6/12
Wskoczył do jedenastki i dał trenerowi do myślenia. Z...

Michał Rzuchowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała)

Wskoczył do jedenastki i dał trenerowi do myślenia. Z Cracovią wypadł co najmniej solidnie. Dobrze współpracował z Jakubem Horą, czego efektem okazał się gol na 1:0. Kondycyjnie też dał radę, bo wytrzymał do ostatniego gwizdka. Zostanie w składzie?

W naszej jedenastce znalazł się po raz pierwszy.

7/12
Jedyny w zespole, który przed przerwą stworzył zagrożenie....

Bartosz Nowak (Górnik Zabrze)

Jedyny w zespole, który przed przerwą stworzył zagrożenie. Jeden z wielu, który po przerwie brylował. Mecz ze Stalą Mielec zakończył z asystą (trzecią w sezonie).

W naszej jedenastce znalazł się po raz czwarty.

8/12
Stawia pierwsze kroki na najwyższym szczeblu. W trudnym...

Jan Biegański (Lechia Gdańsk)

Stawia pierwsze kroki na najwyższym szczeblu. W trudnym meczu z Rakowem Częstochowa dostał miejsce w jedenastce, co wcale nie było takie pewne. Nie dał plamy. Podejmował odważne decyzje, często trafne. Fajnie uzupełniał się z Jarosławem Kubickim.