LECH II - WIDZEW ŁÓDŹ RELACJA. Sprawdź wynik meczu Lech II Widzew

Lech II Poznań przegrał z Widzewem Łódź 1:2

LECH II WIDZEW NA ŻYWO RELACJA

strona wymaga odświeżania

LECH II POZNAŃ1
RTS WIDZEW ŁÓDŹ2

Zasłużone zwycięstwo Widzewa. Potwierdza się teza, że łodzianom lepiej się gra przeciwko drużynom, które operują piłką i nią grają. Bohaterem meczu był rezerwowy Mandiangu, strzelił pięknego gola.

KONIEC

90+4 - wrzutka w pole karnym Widzewa, łodzianie wybijają piłkę

90+4 min. - wolny dla Lecha 35 m od bramki Widzewa

90+4 min. - Robak strzelał, Szymański łapie piłkę

90+3 min. - Widzewiacy mają rzut wolny

90+2 min. - żółta kartka dla Kordasa z Widzewa

90 min. - sędzia przedłużył mecz o 4 minuty

90 min. - Widzew atakuje, ale Możdżeń fauluje rywala w środku boiska

88 min. - wolny dla Lecha, faul na Letniowskim

87 min. - Lech długo rozgrywa piłkę, Widzew się broni

84 min. - piękny gol dla Widzewa. Mandiangu wbiegł w pole karne, strzelił lewą nogą i piłka wpadła w długi róg bramki Lecha

83 min. - zmiana w Widzewie. Wchodzi Wolsztyński za Kitę

81 min. - Jacenko za Szymczaka, zmiana w drużynie Lecha

80 min. - przewaga Widzewa. Kosakiewicz dośrodkował, Szymański łapie piłkę

78 min. - Kita przewrócił się w polu karnym, milczy gwizdek sędziego

77 min. - Mandiangu zatrzymany przed polem karnym Lecha

73 min. - Wojtkowiak ukarany żółtą kartką

72 min. - Mandiangu zastąpił Mąkę

71 min. - Makuszewski strzelał, piłka po rykoszecie przelobowała Pawłowskiego i spadła na poprzeczkę

71 min. - Robak próbował przewrotką, ale za wysoko podniesiona noga widzewiaka

70 min. - Kosakiewicz po podaniu Możdżenia strzelał z kilku metrów w krótki róg bramki, ale Szymański odbił piłkę

68 min. - Makuszewski strzelał bezpośrednio z wolnego, Pawłowski piąstkuje piłkę

67 min. - Kosakiewicz ukarany żółtą kartką po faulu na Niewiadomskim. Wolny dla Lecha

63 min. - Widzewiacy przechwycili piłkę, strzelał Robak z linii pola karnego, wspaniale broni Szymański. Mógł być gol

62 min. - żółta kartka dla Kryga po faulu na Kicie

61 min. - Makuszewski zablokowany przez Zielenieckiego. Boisko opuszcza Marchwiński, za niego Letniowski

56 min. - Możdżeń wyrównuje w następnej akcji. Robak dośrodkował w pole karne, piłka dotarła do niepilnowanego Możdżenia, który szczupakiem strzelił głową i piłka wpadła do siatki

55 min. - Marchwiński strzela z jedenastki celnie. Pawłowski rzucił się w drugą stronę

54 min. - karny dla Lecha. Marchwiński po podaniu Klupsia faulowany przez Pawłowskiego

52 min. - Mąka zablokowany w polu karnym. Widzew wybija rzut rożny. Aut po krótko i źle rozegranym rogu

51 min. - zza pola karnego strzelał Szymczak, Pawłowski pewnie łapie piłkę

49 min. - żółta kartka dla Mąki za krytykowanie orzeczeń sędziego

46 min. - za Marcela Pięczka wszedł Kornel Kordas, w Lechu też zmiana Kryg za Modera

46 min. - Początek drugiej połowy

45 min. - Koniec pierwszej połowy

45 min. - Po rzucie rożnym Szymczak strzelił w krótki róg bramki Pawłowskiego, piłka minęła bramkę Widzewa o centymetry

45 min. - Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Widzewek gra - skandują kibice Widzewa, którzy pojawili się na stadionie

44 min - Kontra Widzewa, Gutowski kończy ją strzałem z linii pola karnego, ale bardzo słabo i do koszyczka bramkarza

42 min. - Kontra Makuszewskiego, strzał Szymczaka zablokował Kosakiewicz

36 min. - Wojtkowiak strzelał głową z bliska, minęła nieznacznie bramkę Widzewa

34 min. - piłka po strzale głową Robaka wpadła do bramki, sędzia nie uznał gola, z powodu faulu łodzianina

33 min. - znów Możdżeń strzelał zza pola karnego, piłka trafiła w obrońcę i wyszła na róg

32 min. - dobra akcja Widzewa. Możdżeń strzelał z linii pola karnego, Wojtkowiak rzucił się na piłkę w hokejowym stylu i piłka wyszła na róg

30 min. - Robak w doskonałej sytuacji w polu karnym, w ostatniej chwili Wojtkowiak odebrał mu piłkę

29 min. - Moder chciał dośrodkować, ale kopnął kilka metrów nad bramkę Widzewa

28 min. - Kita faulowany, ale sędzia nie odgwizdał przewinienia

27 min. - Pięczek poradził sobie z Makuszewskim

23 min. - Szymczak strzelał z prawie połowy boiska do pustej bramki, bo Pawłowski wyszedł do piłki i nie zrozumiał się z Gutowskim. Na szczęście lechita nie trafił do pustej bramki

22 min. - żółta kartka dla Andrzejewskiego. Widzew ma rzut wolny z ok. 25 metrów. Po wrzutce Możdżenia lechici wybili piłkę

20 min. - Robak strzelał na bramkę Lecha, piłka zablokowana ugrzęzła w rękach Szymańskiego

18 min. - Widzew częściej jest przy piłce. Strzał Możdżenia zablokowany

13 min. - kapitalny strzał głową Robaka i fenomenalnie broni Szymański. Widzew był bardzo blisko zdobycia gola. Rudol nawet podniósł ręce, myśląc, że piłka minęła linię bramkową

12 min. - widzewiacy wywalczyli róg

7 min. - Pawłowski uratował Widzew przed utratą gola. Lechici dobijali, ale na szczęście obrońcy Widzewa blokowali piłkę

5 min. - Kontuzjowany Poczobut, przerwa w grze

4 min. - Makuszewski był w polu karnym Widzewa, łodzianie wybili piłkę, ale na oślep

3 min. - Kolejna groźna akcja gospodarzy

2 min. - Rykoszet od Marchwińskiego, Pawłowski po raz pierwszy interweniował

1 min. - Pierwszy gwizdek sędziego

Godz. 16:58 - Piłkarze już na boisku, za chwilę rozpocznie się mecz. Widzew w całych strojach czerwonych, Lech na biało

Godz. 16:50 - Do rozpoczęcia meczu na stadionie we Wronkach pozostało 10 minut. Czy wejdą na stadion kibice Widzewa?

Godz. 16:40 - W pierwszym składzie Lecha jest były reprezentant Polski Maciej Makuszewski, który gdyby nie kontuzja, grałby na mistrzostwach świata w Rosji. Są także inni piłkarze, mający za sobą występy w ekstraklasie: Tymoteusz Klupś, Filip Marchwiński, Jakub Moder. W kadrze pierwszej drużyny są też: Karol Szymański, Tomasz Cywka, Filip Szymczak.

Godz. 16:35 - Lech II Poznań: Szymański – Kaczmarek, Wojtkowiak, Andrzejewski, Niewiadomski – Cywka, Moder, Marchwiński – Makuszewski, Szymczak, Klupś

Rezerwowi: Radliński – Jacenko, Tupaj, Bartkowiak, Smajdor, Janiak, Kryg, Letniowski, Pawlicki

Godz. 16:30 - Mecz poprowadzi Marcin Kochanek z Opola.

Godz. 16:22 - W składzie Lecha zobaczymy dziś kilku piłkarzy pierwszej drużyny.

Lech II - Widzew NA ŻYWO, godz. 15:55 Skład Widzewa: Pawłowski - Kosakiewicz, Zieleniecki, Rudol, Pięczek - Mąka, Możdżeń, Poczobut, Gutowski - Kita, Robak.

Rezerwowi: Wolański, Kordas, Turzyniecki, Gąsior, Zejdler, Ameyaw, Radwański, Mandiangu, Wolsztyński.

Godz. 15:40 - Za chwilę podamy składy na mecz Lech II - Widzew Łódź. Czy dzisiaj od pierwszych minut zagra Przemek Kita? Za chwilę się dowiemy.

Godz. 15:20 - Jeśli dzisiaj piłkarze Widzewa nie wywalczą trzech punktów sytuacja w tabeli II ligi zacznie się komplikować. Widzew w tej lidze jest niczym Real Madryt, zawodnicy nie mogą oglądać się na nikogo. Widzew musi punktować, dziś liczy się tylko zwycięstwo.

Widzew we Wronkach podejmie rezerwy Poznańskiego Lecha. Mecz rozpocznie się o godzinie 17. Kibice Widzewa liczą na trzy punkty ale na pewno nie będzie to łatwe spotkanie.