Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 01dzień
  • 02godz.
  • 22min.
Odwiedź serwis wyborczy 

Lato 2020 MEMY. Dziś pierwszy dzień lata. A za oknami październik. Z czym Internautom kojarzy się lato? Leżing, smażing i all inclusive.

SR
Lato 2020 rozpoczęte, choć na razie tylko w kalendarzu, bo patrząc za okno, można odnieść wrażenie, że to środek października. Internauci jak zwykle świetnie się spisali i podzieli się w sieci swoimi spostrzeżeniami na temat tej pory roku. Zobaczcie najlepsze memy zebrane z sieci na temat lata.Zobacz kolejne memy. Przesuń w prawo>>>
Lato 2020 rozpoczęte, choć na razie tylko w kalendarzu, bo patrząc za okno, można odnieść wrażenie, że to środek października. Internauci jak zwykle świetnie się spisali i podzieli się w sieci swoimi spostrzeżeniami na temat tej pory roku. Zobaczcie najlepsze memy zebrane z sieci na temat lata.

Lato 2020 MEMY

20 czerwca 2020 rozpoczęło się astronomiczne lato, które potrwa aż do września.
Niestety pogoda za oknem bardziej przypomina październik, niż czerwiec. Ale spokojnie. Upały na pewno wrócą. To świetna okazja na skomentowanie tego, co dzieje się w pogodzie za pomocą śmiesznych memów i obrazków.

Lato to pora roku, co do której opinie są podzielone - część z nas uważa ją za najlepszy okres w roku, z kolei inni - szczerze nienawidzą.

Spostrzeżenia obu stron są świetną bazą do tworzenia żartów i memów, które zebraliśmy dla Was w galerii.

Parki kieszonkowe. Nowość w mieście

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie