Kuchenne Rewolucje na ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Magda Gessler została zaatakowana przez dwóch agresorów [FILMY, zdjęcia]

  • Express Ilustrowany

Lila Sayed

Aż trzy patrole łódzkiej policji interweniowały w związku z incydentem, który powstał podczas nagrywania programu Kuchenne Rewolucje na ul. Piotrkowskiej. Magda Gessler, prowadząca kulinarne show, została zaatakowana przez dwóch napastników.

Do incydentu doszło w środę późnym wieczorem. W restauracji Włoszczyzna, w której znana restauratorka przeprowadziła kulinarną rewolucję, odbywała się wówczas finałowa kolacja.

Około godz. 22. gdy Magda Gessler nagrywała przed wejściem do lokalu fragment programu, ekipę filmowców zaatakowała grupa pijanych mężczyzn.
– Agresorzy przeszkadzali osobom realizującym program, wchodzili w kadr kamery i używali wulgaryzmów – informuje Joanna Kącka, rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi.
W pewnym momencie do Magdy Gessler stojącej przed drzwiami wejściowymi Włoszczyzny podbiegło dwóch napastników. Mężczyźni w wieku ok.35-40 lat rzucili się na nią z pięściami. Wyglądało to tak, jakby chcieli ją uderzyć. Na szczęście w porę zareagował ochroniarz pani Magdy, który odepchnął agresorów. Doszło między nimi do przepychanki. W tym czasie znana restauratorka ukryła się w pobliskiej bramie. Ochroniarze wezwali na miejsce policję.
Przed lokalem zaparkowały 3 radiowozy policji. Funkcjonariusze zatrzymali agresywnych mężczyzn.
– Dyżurny otrzymał zgłoszenie dotyczące zakłócania spokoju. Zatrzymano dwóch agresywnych mężczyzn. Panowie byli pijani- trafili do izby wytrzeźwień- informuje Joanna Kącka z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Restauracja Włoszczyzna znajduje się przy ul. Piotrkowskiej 16. To kameralny lokal dotychczas serwujący łodzianom dania kuchni włoskiej i polskiej, m.in. szparagi, risotto czy filet z kurczaka. Jak menu Włoszczyzny zostanie odmienione przez Magdę Gessler? Czy zmieni się nazwa restauracji?

Włoszczyzna to kolejny już lokal w Łodzi, który odmieniła Magda Gessler. Wśród zrewolucjonizowanych restauracji znalazły się m.in. Gorąca Kiełbasiarnia, Pod Jabłonką, Montenegro i El Tora. Zobacz wszystkie łódzkie lokale, które przeszły Kuchenne Rewolucje:
Kuchenne Rewolucje w Łodzi.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

12.10.2018, 06:01

a tak wogole to chyba nigdy nie byles w kuchni w jakiejkolwiek restauracji , tam to dopiero potrafia dac czadu , to rzucanie pani Magdy to zlosc malej dziewczynki przy prawdziwych wrednych kucharzach , ..wiec twoje jeki steki to tak jak pani Magdy rzucanie , male to i smieszne

12.10.2018, 05:58

tu nie maja co robic patole ,wiec wyladowuja swoja frustracje i zlosc na innych ,to jeszcze bedzie trwalo latami a moze i wiekami dopoki ktos tego dna spolecznego nie wyniesie poza miasto , niestety na razie za mala skutecznosc w walce z chamstwem i dnem .

11.10.2018, 22:15

a gzdie mam q*** szczać jak nie ma toalet ?? na chodniku ?? no tak lepiej nie wbramie tylko tak zeby wszyscy dookola widzieli mojego PISiora nie ??? chcesz possać ???

11.10.2018, 22:12

Gościu skończ z tymi nawiązaniami do PO w komentarzu. Polityka polityką ale z tym programem ona nie ma nic wspólnego. Ja rozumiem że popierasz PIS czy tam PSL ale takie wstawki są bez sensu i do niczego nie zmierzają.

11.10.2018, 22:07

No szczyt rewolucji , po zmianachprzez panią Magdę Eltoro nie istnieje już wogóle. tak jakoś się utzrymywało a teraz. Ja doceniam to że pani Magda robi to wszystko. Ale bądźmy obiektywni ona nie robi tego za darmo. Ona ma z tego kase i to grubą. A najbardziej w jej programie mnie wqrwia rzucanie naczyniami. Gdyby u mnie przeprowadzała rewolucje i zaczęła rzucać talerzami to raz dwa by dostała w łeb jednym z nich. Rewolucja rewolucją ale kto to widział taką dzicz ?? Nic dziwnego że została zaatakowana na ulicy sam bym chętnie jej przypier.... . Damska wersja Lindy się znalazła. Ja pier... takie rewolucje, zero poszanowania dla drugiego człowieka. Droga redakcjo Expresu mam prośbę prześlijcie mój komentarz pani Magdzie. Może kobiecina się trochę ogarnie w co wątpię. Wiem wiem sam się nie popisałem komentarzem ale ona intelektem też nie. No cóż słoma z butów dalej wystaje.

11.10.2018, 20:54

SZEDŁEM DZIŚ ULICA ZGIERSKA GDZIE JEST PROWADZONA WYMIANA DOBREGO CHODNIKA I ŚCIESZKI ROWEROWEJ NA NOWĄ TEŻ DOBRĄ :) I ZAUWAŻYŁEM ZE POŁOWA OBRZEŻY JEST TAM ZNISZCZONA PO WYKRUSZANA PRZEZ OWĄ FIRMĘ OBAWIAM SIE ŻE BĘDĄ TO ŁATAĆ ZAPRAWĄ KTÓRA WYTRZYMA DO WIOSNY A ONI JUŻ PIERWSZA WARSTWĘ ASFALTU KŁADĄ PRZECIEŻ TO JEST SZTUKA BUDOWLANA GDZIE SĄ WYDAWANE NASZE PIENIĄDZE NA TAKIE PARTACTWA PROSZĘ TO NAGŁOŚNIĆ BY ZROBIONO TO PORZĄDNIE !!!!

11.10.2018, 19:29

miasto patoli !!!

11.10.2018, 17:44

Knajpa do zamknięcia :D

11.10.2018, 16:53

Uważaj z kim tańczysz.

11.10.2018, 16:47

To nie to samo,co handel "zimniokami" na bałuckim.I daj se kmiocie spokój z inwektywami-wracaj do swej rodzinnej wsi,czas gnój przyorać....

11.10.2018, 16:39

Ciekawe,kto bierze kasęPOd stołem za reklamę tego badziewia.Nie jest to artykuł sPOnsorowany!

11.10.2018, 16:11

..i niech ktoś jeszcze powie, że Linda się mylił..

11.10.2018, 15:53

Też coś tam skrobnąłem.

11.10.2018, 15:34

Zaostrzyc łobuzy beda sie bali

11.10.2018, 15:31

Bardzo dobrze koniec z hanka,teraz ktos wezmie sie za to miasto polecam zaostrzyc kary I powsadzac tych zwyrodnialcow na dlugie lata.ktos musi porzadek zrobic obywatele musza czuc sie BEZPIECZNIE

11.10.2018, 14:29

na ulicy, niestety widac ze lodz to jednak prowincja (LOL), bo uwazaja, ze tak nalezy, a kazdy przyjezdny sddobrze wie ze jest to zalosne , niestety jesli chcecie byc swiatowcami musicie sie okrzesac luddzie lódzccy !! bo to jest pomiedzy dramatem a komedia naprawde jak ktos opowiada o swoich prywatnych wyczynach w autobusie albo podrywach ...

11.10.2018, 14:25

miasto meneli - murem za hanka, menele są za hanką bo mają wspólne hobby, picie mety i szczanie w bramie.

11.10.2018, 12:37

Napisałem do SM że zobowiązuję sie do kupienia im pięciu nowych radiowozów. Dzisiaj dostałem odpowiedź że sprawa trafiła do sądu ponieważ nie wywiązałem się z deklaracji. Ponoć mogę mieć prokuratorskie zarzuty. No ciekawe kto wygra. Komu kibicujecie?

12.06.2018, 11:17

Rewolucja Magdzie nie wypaliła
Więc plombe Gesler przytuliła
Oko będzie teraz bardzo kolorowe
Rewolucje w Lodzi nie są zdrowe

05.06.2018, 17:20

Mleko zaszkodziło panom ze wsi, co przyjechali do wielkiego miasta.

05.06.2018, 12:30

przestan myslec, to nie twoj job

05.06.2018, 10:33

BRAWO REDAKCJA !!!

04.06.2018, 09:59

wyjadał Fredowi Geslerowe frytki drugiemu.

03.06.2018, 19:11

CIELE B RATka I SZEFOWA BARU MEWA Z MIŚIa NAJLEPRZE PJĘRE Z DRZEMĘM.

02.06.2018, 05:27

A ja myślę, że ona sama ich opłaciła żeby zrobili rozrubę, bo tak co by pisali w gazetach.