Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 04godz.
  • 32min.
Odwiedź serwis wyborczy 

"Kuba Wojewódzki nie żyje. Miał 51 lat i zginął w swoim ferrari"- tragiczne informacje krążą w sieci

(ls)
Kuba Wojewódzki nie żyje takie informacje krążą w sieci. Telemagazyn
"Kuba Wojewódzki nie żyje. Miał 51 lat i zginął w swoim ferrari"- tragiczne informacje o śmierci znanego dziennikarza od kilku dni krążą w sieci. Wiadomość o śmierci Kuby Wojewódzkiego jest fałszywa. To internetowy fake, którego celem jest zyskanie nowych użytkowników. Warto zatem uważać na co klikamy podczas wirtualnych wycieczek.

"Kuba Wojewódzki nie żyje. Miał 51 lat i zginął w swoim ferrari"- tragiczne informacje krążą w sieci

Od kilku dni w sieci pojawiły się informacje o śmierci znanego dziennikarza Kuby Wojewódzkiego. "Kuba Wojewódzki nie żyje. Miał 51 lat i zginął w swoim ferrari"- tak brzmiał nagłówek artykułów traktujących o śmierci Wojewódzkiego. Po kliknięciu na link prowadzący do artykułu internauta mógł się przekonać, ze informacja o śmierci Kuby Wojewódzkiego jest fałszywa. To wymysł oszustów. Chodzi o to, by udostępnić link na swojej tablicy (trzeba wyrazić zgodę). Finalnie więc automatycznie przekazujemy na swoim profilu spam, by wciągnąć swoich znajomych. Warto zatem uważać na to, co klikamy.

Kuba Wojewódzki fałszywe informacje o swojej śmierci skomentował na profilu społecznościowym.

"Kuba Wojewódzki nie żyje. Miał 51 lat i zginął w swoim ferrari"- tragiczne informacje krążą w sieci

Nie dość, że informacja o śmierci Wojewódzkiego jest fałszywa, to w dodatku wprowadza w błąd Kuba Wojewódzki ma bowiem 53 lata. Nie zaś- jak głosi tytuł artykułu- 51. Przypominamy, że podobne informacje dotyczące śmierci znanych osób (aktorów, piosenkarzy) pojawiały się w sieci już wcześniej. Niedawno oszuści rozpuścili informacje o śmierci Marcina Millera z zespołu Boys, a wcześniej ofiarą ponurych żartów padł Maciej Musiał, młody aktor.

"Kuba Wojewódzki nie żyje. Miał 51 lat i zginął w swoim ferrari"- tragiczne informacje krążą w sieci

Zaniepokojeni fałszywymi informacjami są fani Kuby Wojewódzkiego. Niektórzy umieszczają wpisy na oficjalnym profilu Kuby Wojewódzkiego, alarmują o krążącym w sieci fake'u.

Kuba Wojewódzki 2 sierpnia skończył 53 lata. Znany dziennikarz pochodzi z Koszalina. Obecnie związany jest z telewizją TVN (od 10 lat prowadzi talk-shaw "Kuba Wojewódzki) i tygodnikiem Polityka. Początki kariery Wojewódzkiego sięgają TVP1, gdzie perkusista prowadził program telewizyjny. Był sędzią w specjalnym odcinku "Tańca z gwiazdami" – "Najpiękniejsze tańce", gdzie wraz z Szymonem Majewskim i Kazimierą Szczuką oceniał taniec jurorów programu. Wojewódzki wykazywał się także jako juror w programach: "Mam talent!", "X-Factor". Od 2015 jest jurorem talent-show "Mali Giganci". Prywatnie związany jest z modelką Renatą Kaczoruk. Kuba Wojewódzki znany jest ze specyficznego poczucia humoru.

Wideo

Komentarze 35

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

K
Katarzyna Kursa

Taka tragedja lubiałam go najbardziej z moich wanów i lubiałam ten film to był mój
ulubiony naj ulubienszy fan

O
Ortografia

"Hamstwem" to jest twoja ortografia

A
Antyparch

Oto cała lewacka tolerancja

G
Gacie

Nie ma złej reklamy, jest tylko skuteczna lub nie. Ta idiotyczna jest świetną reklamą tego d..a! I jak tanią...

m
mozyrko

głupota ludzka nie zna granic

j
joanna

bardzo durne komentarze o smierci tak sie nie zartuje to hamstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

l
lodzermensch

żenada i tyle

R
Retkinia patrzy

Jeśli _specyficzne poczucie humoru polega na wkładaniu Polskiej Flagi w psie gówno to tak jest specyficzny ten żydowski lansjer.

a
a

Szkoda

x
xx

oto Plemie Nienawiści z nadania michnika ze zbrodniczej rodziny, której nie wystarczyło ze ofierze wyrywali paznokcie i Patrioci umierali w męczarniach, ale odbierali Godność. Z takiego Plemienia wywodzą się islamiści, którzy podrzynają gardła, strzelają, podkładają bomby czy rozjerzdzają m.n. Dzieci i Kobiety ciężarówkami jak muchy lub dźgają nożem i tasakiem itd.

O
Obserwator

Oto co Cłowiecyna nie zrobi aby o nim było głośno. Dla niego nir ma zadnej granicy . tylko liczy się KASA

M
MZ

debile ,pastwią się na ludziach o słabych sercach.

a
antyk

On gminnny, być może powiatowy, ale na pewno nie wojewódzki. Nie ten poziom. Ale o gustach się nie dyskutuje. Ba, teraz się o niczym nie dyskutuje tylko wali hejtem :>

L
Leonor Morella

inte... buhaha gdzie to slowo wyczytalas czleczyno marna piszac nie wiesz co oznacza ale nie tego kolesia z peruka typu murzyn z 70-tych

L
Lux Ferre

może i nie byłoby tragedią ale że Prezesik Kwaczyński żyje to jest dopiero TRAGEDIA, nikt nie potrafi gu utrafić z kulomiotki?

Dodaj ogłoszenie