18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Kuba Wojewódzki nago i blondynka w samej bieliźnie! Kim jest tajemnicza kobieta o zmysłowych kształtach? ZDJĘCIA

(ww)
Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie, na którym oprócz niego pozuje też seksowna blondynka odziana bardzo skąpo. Kim jest kobieta, która tak zmysłowo stoi obok prezentera TVN? To kolejna miłość króla TVN?Celebryta często chwali się publicznie drogimi samochodami, które są jego wielka pasją, pokazuje też luksus jaki na co dzień go otacza, tym razem postanowił pokazać jak spędza święta. "Jeśli chodzi o święta, to ja mam już wszystko" - podpisał fotkę. Trzeba przyznać, że towarzyszka ze zdjęcia w skąpym bikini ma znakomitą figurę. Kim jest?Jednak to nie wszystko, jakiś czas temu Kuba Wojewódzki opublikował kontrowersyjne zdjęcie, na którym pozuje tak jak go Pan Bóg stworzył. W ten sposób apelował do polaków aby pozostali w domu.ZOBACZ ZDJĘCIA - KLIKNIJ DALEJ brak
Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie, na którym pozuje seksowna blondynka odziana bardzo skąpa. Kim jest kobieta, która tak zmysłowo stoi obok prezentera TVN?

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie, na którym oprócz niego pozuje też seksowna blondynka odziana bardzo skąpo. Kim jest kobieta, która tak zmysłowo stoi obok prezentera TVN? To kolejna miłość króla TVN?

Gwiazda TVN często chwali się publicznie drogimi samochodami, które są jego wielka pasją, pokazuje też luksus jaki na co dzień go otacza, tym razem postanowił pokazać jak spędza święta.

"Jeśli chodzi o święta, to ja mam już wszystko" - podpisał fotkę. Trzeba przyznać, że towarzyszka ze zdjęcia w skąpym bikini ma znakomitą figurę.

Jednak to nie wszystko, jakiś czas temu Kuba Wojewódzki opublikował kontrowersyjne zdjęcie, na którym pozuje tak jak go Pan Bóg stworzył. W ten sposób apelował do polaków aby pozostali w domu.

ZOBACZ KONTROWERSYJNE ZDJĘCIA - KLIKNIJ W GALERIĘ

Oto najnowsze informacje o frekwencji

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie