Które gwiazdy urodzą w Boże Narodzenie?

Paweł Strzelecki
Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati już niedługo zostaną mamami. Pokazały na Instagramie urocze zdjęcia. Aktorki poczuły magię zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Katarzyna Zielińska i Weronika Rosati przygotowują się nie tylko do porodu, ale też do świąt. Obie panie już poczuły magię tego wyjątkowego czasu w roku. Weronika pokazała na Instagramie zdjęcie przy choinkach. Wygląda pięknie. Kasia postanowiła wybrać świąteczne drzewko. „Macie już choinkę? Ja właśnie wybrałam. Tylko jak ją zanieść? Marian! Masz wygodne buty? Trzeba choinkę zawlec do domu!” - napisała aktorka.

Magdalena Soszyńska jest w dziewiątym miesiącu ciąży. Gwiazda programu „Taniec z gwiazdami” pochwaliła się na Instagramie zdjęciem brzuszka. Zatańczyła w aż 16 edycjach show. Partnerowała m.in. Andrzejowi Gołocie, Mariuszowi Pudzianowskiemu i Andrzejowi Nejmanowi.

Na zdjęciach na Instagramie pokazywała tylko twarz albo zasłaniała brzuch. Teraz przyszła pora na podzielenie się radosną wieścią o zaawansowanej ciąży. Szczęśliwa Soszyńska pokazała odsłonięty brzuch.

Czekamy na baby boom. Kasia Zielińska ma już doświadczenie. Mamą zostanie po raz drugi. Dla dwóch pozostałych pań będzie to pierwsze dziecko.

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ FILM POGODA NA DZIŚ