KSZO Ostrowiec - ŁKS (0:2)

ei24
Piłkarze ŁKS, mający awans do ekstraklasy w kieszeni, rozegrają dziś ostatni wyjazdowy mecz w I lidze

Dla zawodników KSZO nie będzie to jednak spotkanie o pietruszkę, bo wciąż nie mogą być pewni pozostania na zapleczu piłkarskiej elity.

SKŁADY

KSZO: Tomasz Dymanowski, Michał Stachurski, Radosław Kardas, Arkadiusz Czarnecki, Michał Trzeciakiewicz, Tomasz Bzdęga, Mikołaj Skórnicki, Mateusz Mąka, Jakub Cieciura, Janusz Wolański, Vahan Gevorgyan

ŁKS: Bogusław Wyparło, Piotr Klepczarek, Artur Gieraga, Marcin Adamski, Marcin Kaczmarek, Bartosz Romańczuk, Krzysztof Mączyński, Dariusz Kłus, Marcin Smoliński, Maciej Bykowski, Marcin Mięciel

Nasza relacja LIVE

8 minuta - rzut rożny dla ŁKS. Obrońca KSZO wybija piłkę wprost pod nogi Smolińskiego, ale ten nie zdołał wykorzystać dogodnej sytuacji.

12 minuta - ŁKS długo utrzymuje się przy piłce, ale atak pozycyjny jak dotąd jest nieskuteczny.

19 minuta - zderzenie głowami w walce o piłkę dwóch piłkarzy, na boisko wjechała karetka pogotowia.

21 minuta - boisko musiał opuścić Mateusz Mąka, piłkarz KSZO, którego odwieziono do szpitala na prześwietlenie.

22 minuta - w ŁKS urazu doznał Artur Gieraga i schodzi z boiska. Wchodzi Patryk Kubicki.

24 minuta
- rzut wolny dla gospodarzy, wrzutka na piąty metr, ale pewnie interweniuje Wyparło.

30 minut
a - okres przewagi KSZO

35 minuta - żółta kartka dla Kaczmarka.

38 minuta - strzał Gevorgiana trafia w poprzeczkę, ale zawodnik i tak był na spalonym.

41 minuta - Gevorgian faulowany przez Adamskiego. Sędzia upomina zawodnika ŁKS, ale tym razem po kartkę jeszcze nie sięga...

45 minuta - arbiter przedłuża pierwszą połowę o 3 minuty.

48 minuta - koniec pierwszej części meczu.

Rozpoczyna się druga odsłona meczu KSZO - ŁKS

60 minuta - gooool dla ŁKS; po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę zdobywa Dariusz Kłus.

64 minuta - akcje z obu stron kończą się niecelnymi podaniami, gra toczy się głównie w środku pola.

70 minuta
- rzut rożny dla ŁKS, ale dośrodkowanie było niecelne.

74 minuta - Mięciel w polu karnym podaje do Smolińskiego i pada druga bramka dla ŁKS!!!

80 minuta
- piłkarze ŁKS, najwyraźniej usatysfakcjonowani wynikiem, zwalniają tempo akcji.

84 minuta - druga zmiana w ŁKS; schodzi Smoliński, wchodzi Damian Seweryn.

89 minuta
- rzut rożny dla KSZO, ale dośrodkowanie bardzo niecelne.

90 minuta - sędzia przedłuża spotkanie o 2 min.

92 minuta - koniec spotkania. ŁKS wygrywa 2:0