KSW47. Kołecki - Pudzianowski. Spotka się dwóch silnych chłopów

  p

  Express Ilustrowany

  Express Ilustrowany

  KSW47. Kołecki - Pudzianowski. Spotka się dwóch silnych chłopów
  1/2
  przejdź do galerii
  Przed nami KSW 47
  Jeszcze nie opadły emocje po hitowej gali KSW46, a już głośno o następnej. 23 marca w łódzkiej Atlas Arenie w hitowej walce zmierzą się ze sobą wyjątkowi siłacze były sztangista Szymon Kołecki i były strongman Mariusz Pudzianowski Przed starciem zdecydowanym faworytem bukmacherów jest Pudzian. Jak będzie w klatce, przekonamy się w marcu.
  Mariusz Pudzianowski dla Polsat Sport: Fajne wyzwanie będzie. Szymon dźwigał ciężary w dyscyplinie olimpijskiej, ja w strongmanach. On był mistrzem olimpijskim, ja mistrzem świata. Spotka się więc dwóch silnych chłopów.
   Waga ciężka w MMA jest nieprzewidywalna. Czasami ktoś, kto jest skazany na porażkę, wygrywa. Chwila nieuwagi w tej kategorii wagowej i można być znokautowanym.  Ja przypuszczalnie będę miał wagę ok. 115116 kg. Szymon ze 105 kg. A więc nie będzie to wielka różnica. W kategorii ciężkiej bardzo często takie występują. Tutaj jednak nie waga i ciężary będą rządzić w klatce.
  Ja przez ostatnie sześć miesięcy nie leżałem. Może i brak mi talentu do MMA, ale na pewno nie pracowitości i systematyczności.
  Żadnych kontuzji nie mam, chęci wciąż są. Na pewno jeszcze się pobawię. Kilka walk stoczę, ale nie będzie to trwało zbyt długo. Chcę skorzystać trochę z życia. Bo życie to nie tylko sport. Na pewno jednak jeszcze kilka gęb poobijam, albo mnie obiją.
  Na gali w Łodzi wystąpi też Damian Janikowski (31, 3 KO), który na gali KSW 45 przegrał z Michałem Materlą (276, 9 KO, 12 SUB).
  Damian wypowiedział się o walce Kołecki Pudzianowski: Młodością, szybkością i siłą dominuje Kołecki, ale doświadczenie jest po stronie Pudzianowskiego. Mariusz będzie miał ciężko.

  Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo