KSW 40 WALKA PUDZIANOWSKIEGO [SKRÓT]. CZY PUDZIAN WYGRAŁ NA...

  KSW 40 WALKA PUDZIANOWSKIEGO [SKRÓT]. CZY PUDZIAN WYGRAŁ NA KSW 40? KSW 40 SKRÓTY WALK

  LS, ww, pas, tj

  Express Ilustrowany

  Aktualizacja:

  Express Ilustrowany

  KSW 40 WALKA PUDZIANOWSKIEGO [SKRÓT]. CZY PUDZIAN WYGRAŁ NA KSW 40?
  1/3

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  ©KSW 40 NA ŻYWO ONLINE

  KSW 40 WYNIKI WALK. KTO WYGRAŁ PODCZAS GALI KSW 40 W DUBLINIE. Nie lada emocje zaserwowali zawodnicy kibicom podczas niedzielnej gali KSW 40. Kilka walk było naprawdę na wysokim poziomie. Jedna została uznana za nieodbytą. Mariusz Pudzianowski wygrał z Silvą, ale po walce był tak wykończony, że nie miał siły nawet na krótki wywiad. A Michał Materla? Wspaniały cios dał mu zwycięstwo przed czasem KSW 40 SKRÓTY WALK, WYNIKI WALK KSW 40 - poniżej.
  PUDZIAN vs JAY SILVA KSW 40 ZA DARMO ONLINE KSW 40 DUBLIN TRANSMISJA NA ŻYWO

  Sonda

  Kto wygra walkę wieczoru w KSW 40?


  Pudzian o walce z Silvą...


  Walkę wygrywa Mariusz Pudzianowski.


  RUNDA II

  Atak.
  Pudzian przyciska Silvę do siatki. Silva kontratakuje ciosami Amerykanina. Pudzian jest półprzytomny. Silva wykorzystuje sytuację. Seria ciosów. Pudzian, Pudzian - słychać doping. I nagle obalenie. Pudzian w akcji. Przyturzymuje całym ciałem rywala. Gra na zwłokę. Na koniec atak Silvy. Pudzian nie ma siły stac na nogach. Jaka będzie decyzja sędziów? Czy Pudzian wygra starcie z Silvą?KSW 40 WALKA PUDZIANOWSKIEGO [SKRÓT]. CZY PUDZIAN WYGRAŁ NA KSW 40?

  RUNDA II
  Przepychanka w parterze. Pudzian szuka okazji, żeby znokautować Silvę. Póki co próby kończą się fiaskiem. Obalenie. Walka prowadzona jest w parterze. Silva próbuje wstać. Bezskutecznie. Obaj zawodnicy tracą siły. Czyzby zła passa, która towarzyszy Pudzianowi na wyjeździe utrzymała się. czy Mariusz Pudzianowski wygra?

  RUNDA I

  Ruszyli. Silva jest lżejszy od Pudziana, walczył dotychczas w kategorii średniej. Pudzian serwuje pierwszy cios. Za chwilę rzuca się na Silvę i pod siatką uderza kolanem. Silva dostaje w krocze. Ostrzeżenie dla Pudziana. Walka przy siatce. Pudzian napiera ciałem na Silvę. Pudzian siedzi na Kalifornijczyku.

  MATEUSZ GAMROT vs NORMAN PARKE KSW 40 ZA DARMO ONLINE KSW 40 DUBLIN TRANSMISJA NA ŻYWO

  Walka zostaje uznana za nieodbytą

  Przepychanka na trybunach, m=później na macie w sztabach zawodników. Parke pchnął Gamrota.

  RUNDA II

  Druga runda to prawdziwa wojna. Zawodnicy walka w stójce. Przeciwnicy wymieniają się ciosami. Cios za cios. Pod koniec rundy Gamrot ponownie wkłada rywalowi palec do oka. Sedzia zasądza faul. Irlandczyk ma rozkwaszoną twarz. Koniec rundy. Sędzia nie dopuszcza do walki Parke'a.

  RUNDA I
  Zacięta walka od początku. Ledwo wybrzmiał gwizdek sędziego, a już padły pierwsze ciosy. Walka w stójce. Nieco ostrożnie. Po 2, 5 minutach Gmrot serwuje przeciwnikowi kopnięcie w... krocze. Po krótkiej przerwie wracają. Na 30 sek przed końcem rundy Irlandczyk skarży się na palce w oczach zaserwowane przez Polaka. Po konsultacji z lekarzem wraca na matę.

  Ponieważ zawodnicy walczyli już razem w klatce (podczas gali KSW 39), dzisiejsza walka to swoisty rewanż. Poprzednia walka była bardzo kontrowersyjna, Jak zakończy się dzisiejszy pojedynek.

  MICHAŁ MATERLA vs PAULO THIAGO KSW 40 ZA DARMO ONLINE KSW 40 DUBLIN TRANSMISJA NA ŻYWO

  Walkę wygrywa Materla w 50 sekundzie II rundy.

  II RUNDA
  Materla trafił Thiago prawą ręką. Przeciwnik upadł jak za kopnięciem konia. Nokaut Materli!!!!

  I RUNDA
  Walka zawodników juitsu. Walka przeszła do parteru. Zła sytuacja dla Polaka. Brazylijczyk układa sobie przeciwnika. Materla wstaje. Podnosi się i wraca. Walka w stójce. I znów Brazylijczyk sprowadza pojedynek do parteru. Dźwignia Materli na ramię przeciwnika budzi mnóstwo emocji. Obaj przeciwnicy to mistrzowie w brazylijskim juitsu. Wstają i koniec rundy.

  ARIANE LIPSKI vs MARIANA MORAIS KSW 40 ZA DARMO ONLINE KSW 40 DUBLIN TRANSMISJA NA ŻYWO

  Lipski wygrywa w pierwszej rundzie.Obroniła pas.
  RUNDA I
  Walka o pas w wadze muszej. Morais jest niższa od przeciwniczki o 6 cm. Mierzy 162 cm. Ruszyły. Walka błyskawicznie przenosi się do parteru. Lipski zdominowała przeciwniczkę w kilkanaście sekund. Nokaut spektakularny. Lipski wygrywa w pierwszej rundzie.

  MACIEJ JEWTUSZKO vs DAWID ZAWADA KSW 40 ZA DARMO ONLINE KSW 40 DUBLIN TRANSMISJA NA ŻYWO
  Walkę wygrywa Dawid Zawada.
  RUNDA III
  Irokez ma ostatnią szansę wygrać. Chyba do niego też to dotarło.Zaczął wykorzystywac swoje atuty. Latające kolano poszło w ruch. Zawada traci pozycję dominującą. Jewtuszce wypadła szczęka, ale sędzia nie przerywa walki. Ostatnie sekundy. Koniec walki. Kapitalna końcówka.

  RUNDA II
  Ruszyli. Zawada trafia. Jest szybszy. Znów walka w parterze. Jewtuszko domaga się dopingu. Życzenie wy
  pełnia publiczność. Walka toczyła się w stójce. Koniec II rundy.
  RUNDA I
  Ruszyli i od razu atak. Kolano a za nim cios. Zawada młodszy jest od przeciwnika. M 27 lat. Zawada trafił. Chyba zaraz koniec walki. Ostry początek i chyba koniec pojedynku. Wstają i cios z półobrotu. Zawada nie traci czasu. Irokez się broni. Znów rzut na parter. Są przy siatce. Wstają. Zawada przyciska przeciwnika do siatki. Seria ciosów zaserwowanych od Zawady. Irokez traci siły, ale nie poddaje się. Pray, lewy cios i rzut i na parter.

  MICHAŁ FIJAŁKA vs CHRIS FIELDS KSW 40 ZA DARMO ONLINE KSW 40 DUBLIN TRANSMISJA NA ŻYWO

  Walkę wygrywa Chris Fields. Polak zaliczył porażkę.

  RUNDA III
  Podobna sytuacja jak w drugiej rundzie. Przewaga Irlandczyka. Byli przy siatce i znów na środku maty. Poszła seria ciosów w kierunku Sztanga. Irlandczyk stosuje kolejną dźwignię... koniec rundy.

  RUNDA II
  Ruszyli. Walka przebiega w parterze. Polak leży na klacie. Nie chce poddać się technice przeciwnika. Przełożył się na plecy. Ciągle lezy pod rywalem. Obraca się, ale nie może się uwolnić z "uścisku" Irlandczyka. Wstali - walka prowadzona jest w półprzysiadzie. Znów na parterze. Runda pod dyktando Irlandczyka. Polak się zagubił.

  RUNDA I
  Początek walki. Od razu znaleźli się w parterze. "Sztanga" na dole. Rywal jakby rozkłada Polaka na macie. Skręcił się Fijałka. Jest bezradny. Dobra kontrola Fields'a. Wszelkie próby wyjścia kończą się obroną skuteczną Irlandczyka. Udało się. Sztanga wyszedł spod obławy przeciwnika. I znowu na dole. Walczą przy siatce. Koniec rundy I.

  93 KG- tyle pokazała waga podczas ważenia Fields'a.
  Fields jest o 10 cm wyższy o rok starszy i bardziej smukły. Czy wykorzysta te atuty przeciwnik "Sztangi". Polak ma na koncie 13 zwycięstw.

  ŁUKASZ CHLEWICKI vs PAUL REDMOND KSW 40 ZA DARMO ONLINE KSW 40 DUBLIN TRANSMISJA NA ŻYWO

  Walkę wygrywa Paul Redmond. znów przegrana Polaka w starciu polsko-irlandzkim.
  RUNDA III

  Po emocjonującej II rundzie, kibice oczekują jeszcze więcej wrażeń w kolejnej odsłonie MMA. Kto wygra pojedynek, Chlewicki czy Redmond? Zaczęli. W stójce. Obaj atakują. Każdy z nich ce wygrać. Lądują przy siatce. Wracają na środek maty. Celny cios Polaka. Irlandczyk próbuje wykorzystać przewagę długich rąk. Chlewicki trafia przeciwnika. Publiczność szaleje. Zostało 90 sekund. Ale sporo może się jeszcze wydarzyć... Kto wygra? Zawodnicy walczą przy siatce. Wracają na środek. Chlewicki próbował obalić Irlandczyka.

  RUNDA II
  Walka toczy się w stójce. Na razie nieśmiało atakuję. Widać chęci Polaka, ale wyraźnie brakuje mu sił. A jednak. Świetna akcja Polak- seria ciosów w kierunku Irlandczyka. Znowu go trafił. I na dokładkę kopnięcie. W końcu Polak rzuca się całym ciałem na przeciwnika. Irlandczyk obronił się. Kilka silnych ciosów na szczękę Polaka. Chlewicki przy siatce- przyjmuje kopnięcia rywala.

  RUNDA I
  Zaczęli walkę. Póki co bez ostrzejszych ciosów. Widać, że starają się wyczuć przeciwnika. Na ile mogą sobie pozwolić. Redmond próbuje kopnąć Polaka. Chlewicki z kolei zamierza pociągnąć rywala. Irlandczyk ma zdecydowanie dłuższe ręce od polskiego zawodnika. Polak położył Irlandczyka. Walczą w parterze. I nagle Redmond uderza Chlewickiego w głowę kolanem. Co za cios! Krwawi głowa Polaka. Ma rozciętą ranę.

  Przed nami kolejne polsko-irlandzkie starcie. Irlandczyk jest wyższy od Polaka o 8 cm. Mierzy 178 cm.

  KONRAD IWANOWSKI VS PAUL LAWRENCE KSW 40 ZA DARMO ONLINE KSW 40 DUBLIN TRANSMISJA NA ŻYWO
  Walkę zwyciężył Paul Lawrance. Polak przegrał walkę
  RUNDA III
  Ruszyli. Znów zawodnicy trzymają dystans. Po ciosie w krocze sędzia na chwilę przerywa walkę. Zawodnicy wracają do pojedynku. Słychać głosy polskiej publiczności. W ostatnich sekundach Iwanowski rzuca się na przeciwnika. Obaj upadają... Świetny finał Polaka. Jaki będzie wynik jurorów?

  RUNDA II
  Zaczęli. Słychać głosy trenerów obu dwóch zawodników. Polak został trafiony sierpem. Lawrence wydaje się, że znalazł luki Iwanowskiego. Ten drugi stara się trzymać dystans. Boi się lewej ręki Irlandczyka. Polak atakuje - wciska Lawrance'a w siatkę, podnosi jego nogę do góry jakby chciał go położyć. Irlandczyk broni su e.....ale udaje mu się lądują na macie.  I RUNDA
  Walka w parterze. W pierwszej rundzie obaj zawodnicy ostro walczyli o przewagę. Trudno stwierdzić, kto miał przewagę.
  Ależ rozbicie Iwanowski od góry Irlandczyk leży, ale to Lawrence zadał potężny cios w szczękę Polaka.
  Runda pierwsza. Obaj mają po 180 cm wzrostu.
  19.34 KSW 40 WALKA NR 2 KONRAD IWANOWSKI VS PAUL LAWRENCE KSW 40 NA ŻYWO

  19.30 I już po pierwszej walce.
  19.01 Przed nami pierwsze walki KSW 40. KSW 40 na żywo online stream
  19.05 Niebawem początku GALI KSW 40. KSW 40 ONLINE STREAM NA ŻYWO
  18.55 Hala 3Arena w Dublinie już zapełnia się kibicami KSW. KSW 40 NA ŻYWO ONLINE STREAM
  18.45 40zł - tyle trzeba zapłacić, by oglądać KSW 40 NA ŻYWO. My zapraszamy na darmo na relację LIVE ONLINE KSW 40

  Karta Walka KSW 40 prezentuje się imponująco - prezentujemy ją poniżej. Która walka Waszym zdaniem będzie najciekawsza - piszcie w komentarzach KSW 40 ONLINE STREAM NA ŻYWO
  18.39 Nie bez przyczyny GALA KSW 40 odbywa się dziś w Irlandii. Mnóstwo fanów mają walki KSW w tym państwie i wiadomo też, że mieszka tu i pracuje wielu Polaków. KSW 40 ONLINE STREAM NA ŻYWO
  18.21 Świetnie prezentuje się amfiteatralna hala 3arena, gdzie dziś odbędzie się KSW 40.

  Szykują się nie lada emocje, zawodnicy, którzy będą dziś rozpoczynać galę KSW 40 są już na miejscu. Gwiazdy wieczoru, z tego co przynajmniej nam wiadomo, jeszcze nie dotarły na miejsce.
  Jesteśmy już w hali, gdzie odbędzie się dziś GALA KSW 40 - trybuny powoli zapełniają się kibicami.

  JAY SILVA BĘDZIE RYWALEM PUDZIANA NA KSW 40.  KSW 40 O KTÓREJ GODZINIE KSW 40 NA ŻYWO
  Transmisja z GALI KSW 40 rozpocznie się w niedzielę o godzinie 19. Walka Pudzianowskiego odbędzię się nieco później- ok. godz. 21, 22.

  PAMIĘTACIE MARIUSZA PUDZIANOWSKIEGO W DEBIUCIE KSW?  KSW 40 ONLINE, KSW 40 DARMOWA TRANSMISJA
  KSW 40 odbędzie się wyjątkowo w niedzielę, 22 października w 3Arenie w Dublinie . Ceny biletów na galę KSW 40, które zostały jeszcze w sprzedaży, zaczynają się od 40 euro, a dochodzą do 151 euro. Taniej będzie można obejrzeć galę online. Transmisja na żywo dostępna będzie na stronie kswtv.com. Usługa będzie także dostępna dla użytkowników Cyfrowego Polsatu. PPV w obu przypadkach kosztuje 40 zł. Niestety w internecie nie znajdziemy darmowych streamów z walk w Dublinie.

  KSW 40 ONLINE, KSW 40 DARMOWA TRANSMISJA


  W walce wieczoru zobaczymy Mariusza Pudzianowskiego i Jamesa McSweeneya. Na KSW 40 wystąpią także Michał Materla, Mateusz Gamrot i Ariane Lipski. Poniżej prezentujemy kartę walk na gali KSW 40:

  KSW 40 KARTA WALK

  KSW 40 KTO BĘDZIE WALCZYŁ

  Mariusz Pudzianowski Silva
  Mateusz Gamrot Norman Parke
  Michał Materla Paulo Thiago
  Ariane Lipski Mariana Morais
  Maciej Jewtuszko Dawid Zawada
  Michał Fijałka Chris Fields
  Anzor Azhiev Antun Racic
  Łukasz Chlewicki Paul Redmond
  Konrad Iwanowski Paul Lawrence


  KSW 40 TRANSMISJA ON LINE KSW 40 NA ŻYWO W INTERNECIE  KSW 40 JAK ZAMÓWIĆ DOSTĘP?
  - przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA (dla dekoderów satelitarnych) wysłany pod nr 7043,
  - w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
  - w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50, 222 127 255 (z tel. stacjonarnego), 699 44 50 50 (z tel. komórkowego).  KSW 40 DARMOWA TRANSMISJA, KSW 40 ONLINE

  KSW 40 GDZIE OBEJRZEĆ W TV?  - Jesteśmy przekonani, że McSweeney stanie w klatce naprzeciwko Pudzianowskiego w walce wie-czoru. Inny scenariusz nie wchodzi w grę, ale oczywiście na każdy jesteśmy przygotowani - twierdzi współwłaściciel KSW Martin Lewandowski. Wierzymy, że do kompromitacji poważnej organizacji, której wielkość budował Pudzian, nie dojdzie i obaj zawodnicy pojawią się w ringu.

  KSW 40 O KTÓREJ GODZINIE?KSW 40 DUBLIN NA ŻYWO  Największą atrakcją niedzielnej gali KSW 40 w Dublinie (początek o godz. 19, transmisja w systemie pay-per-view) ma być pojedynek Mariusza Pudzianowskiego.


  KSW 40 ONLINE KSW 40 NA ŻYWO, TRANSMISJA ZA DARMO  Mariusz Pudzianowski jest znakomicie przygotowany dowalki: - Nie zakładam, że wychodzę na ring i szybko znokautuję przeciwnika. Szykuję się, że to będzie długi pojedynek. Może uda mi się go zakończyć efektownym kopnięciem z wyskoku nad czym ostatnio dużo pracowałem. Potrafię też przyłożyć z garści, tak że głowę mogę urwać. Wydolnościowo też jest coraz lepiej. Kiedyś podwóch minutach walki nie było Pudziana w ringu, robiłem bokami, a teraz jestem przygotowany na najdłuższe starcie. Na pewno serce zostawię w klatce. Polski parowóz idzie do przodu.

  KSW 40 DUBLIN ZA DARMO  Nie należę do ludzi, którzy sukces dostali w prezencie. Na wszystko musiałem ciężko zapracować. Powoli, systematycznie, krok po kroku rosnę w siłę. Wiem jednak, że to tylko sport. Może się zdarzyć chwila nieuwagi. To waga ciężka, jest czym przyłożyć. Dlatego staram się zabezpieczyć na każdą ewentualność. Moje przygotowania do tej walki trwają już od czerwca. Wypłata przyjdzie w niedzielę.

  Może James nie uważał na lekcjach historii i tego nie pamięta, ale ja mu w klatce przypomnę z czego zasłynęli Polacy - z waleczności! I ta lekcja będzie go bolała. Oj będzie go bolała.

  ZOBACZ FESTIWAL OGNIA W ŁODZI


  KSW 40 TRANSMISJA ONLINE, KSW 40 ZA DARMO, KSW 40 DARMOWY STREAM


  - MMA - to miała być przygoda, jakiś mały epizod. A ten epizod trwa już prawie dziewięć lat. Już nie jestem żółtodziobem. Z drugiej strony mam swoje lata. Nic już w tym sporcie nie muszę. Po prostu świetnie się nim bawię.


  KSW 40 TRANSMISJA ONLINE, KSW 40 ZA DARMO, KSW 40 DARMOWY STREAM  - Irlandia to drugi dom Polaków, którzy przywędrowali tu za chlebem. Liczę na ich doping. Startowałem w Irlandii jako strongman. Wygrałem zawody, ale... Takie ciężary były dołożone, że popękały mi białka w oczach i przez dwa tygodnie wyglądałem jak wampir. Teraz chcę zakończyć walkę w znacznie lepszej formie.  KSW 40 TRANSMISJA ONLINE, KSW 40 ZA DARMO, KSW 40 DARMOWY STREAM  Pierwsza gala KSW w Irlandii cieszy cię bardzo dużym zainteresowaniem kibiców. Podwzględem liczby sprzedanych biletów polska federacja wyprzedziła już wszystkie lokalne gale, które miały miejsce w hali The 3Arena.

  - Taki właśnie mamy cel - zdobywać Europę - mówi Maciej Kawulski, współwłaściciel federacji KSW.


  KSW 40 TRANSMISJA ONLINE, KSW 40 ZA DARMO, KSW 40 DARMOWY STREAM


  Natomiast już niebawem dojdzie do walki Popka Monstera (3-2, 3 KO) z Tomaszem Oświecińskim (0-0) w klatce KSW.


  KSW 40 ONLINE KSW 40 TRANSMISJA
  KSW 40 NA ŻYWO ONLINE STREAM
  KSW 40 ONLINE STREAM LIVE NA ŻYWO

  Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (77)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Na końcówkę dzisiejszej gali

  Wojtek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 5

  Polecam dobrego streama! Wysoka jakość, nie zacina się - [ksw 24 . pl]

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Debile podniecają się mordobiciem

  . (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 10 / 1

  Motłoch.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  OgladajOnline.prv.pl

  Wikary (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 7 / 1

  Materla Wygral!!

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  ks

  art (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 8

  oglądamy w apce, śmiga szybciej, łapcie:
  allsh.net/konfrontacja

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  aiuetbh

  oiue (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 1

  ogladamy
  https://www.youtube.com/channel/UCSn88UR_nr43aPVgjVWeNlA/live

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  mma

  trybson (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 1

  tu leci
  www.youtube.com/channel/UCSn88UR_nr43aPVgjVWeNlA/live

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  allsh.net/Ax2uL

  Witek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 6

  ^^^^ ^Transmisja Adres Wyzej

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  OgladajOnline.prv.pl

  Witek (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3 / 2

  Walka

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Popek

  Witeks (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

  Gdzie walka?

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  dqwq

  qwdqwd (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 2 / 2

  Oglądajcie Gale KSW 40 w internecie tu: http://allsh.net/z4wlo
  Legalana transmisja w dobrej jakości

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo