MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Ksiądz Łukasz Prausa stygmatyk, uzdrawia swoją modlitwą. Ojciec Prausa,były pallotyn z Łodzi dalej odprawia msze święte mimo zakazu!

Anna Gronczewska
Anna Gronczewska
Msze polowe łódzkiego księdza.
Msze polowe łódzkiego księdza. Facebook O. Łukasz modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie
Były pallotyn ojciec Łukasz Prausa, który kiedyś posługiwał w Łodzi , nadal odprawia mszę święte. Robi to mimo że został suspendowany. Wiele wskazuje, że modlitwy o uzdrowienie mają miejsce na terenie województwa łódzkiego.

Pallotyn z Łodzi uzdrawia swoją modlitwą?

Ojciec Łukasz Prausa był pallotynem. Ma 38 lat. Pochodzi z Poznania. W 2015 roku przyjął święcenia kapłańskie. Przez dwa lata był wikariuszem w parafii pallotynów w Łodzi, przy ul. Łagiewnickiej. Prowadził msze święte o uwolnienie i uzdrowienie. Wiele odbywało się w Łodzi, w Sanktuarium Świętości Życia, ale też taka msza św. miała miejsce w hali sportowej przy ul. Małachowskiego. Z czasem jego działalność zaczęła budzić coraz większe kontrowersje. Ks. Łukasz Prausa twierdzi, że ma stygmaty. Co piątek ma mu się ukazywać Pan Jezus i dawać wskazówki, Jest wielkim przeciwnikiem udzielania komunii św. na rękę, a także rozdawania jej przez nadzwyczajnych szafarzy;

Podczas Mszy Świętej, którą sprawował ojciec Łukasz nastąpił cud Eucharystyczny - na patenie widoczne jest odbicie żywego Ciała Jezusa będącego w puszce – napisano na Facebooku. Cud eucharystyczny nastąpił po zakończeniu udzielania Komunii Świętej (wyłącznie przez o. Łukasza dla kilkuset osób). Jezus w odbiciu na patenie ukazał swoje żywe i prawdziwe Ciało obecne w puszce z Najświętszym Sakramentem. Ojciec Łukasz podnosząc Ciało Jezusa wielokrotnie powtarza: oto żywy Jezus! Dziś możemy zobaczyć naocznie cud eucharystyczny, żywe Ciało Jezusa, które Jezus nam ukazał. Poprzez ten cud Jezus ukazał jak bardzo jest obecny w posłudze Ojca Łukasza i podczas Mszy Świętych, które ojciec Łukasz sprawuje. Już po raz drugi Jezus w sposób widoczny dla innych objawił się na Mszach Świętych, które sprawował ojciec Łukasz

.

Spotkania z Panem Jezusem

Ojciec Łukasz opisuje też swoje piątkowe spotkania z Panem Jezusem. Jedno z nich miało miejsce w lipcu tego roku.

- Dzisiaj ujrzałem Pana Jezusa w przepięknej jasności oraz w obecności aniołów chwalących przepięknym śpiewem Stwórcę Najwyższego – opisuje to spotkanie ojciec Łukasz. - Następnie Pan Jezus przemówił głosem miłości i łagodności: Drogi Mój synu. Musisz być odważny w wypełnianiu Mojej woli. To ona doprowadzi ciebie do zbawienia. Proszę zachowuj spokój w swoim sercu i nie lękaj się Mojego nieprzyjaciela. Jesteś w Moim sercu i w sercu Mojego Kościoła. Proszę dbaj o wszystkich, których posyłam do ciebie. Otaczaj tychże wiernych szczególną opieką, gdyż są to dusze, które w świecie nie otrzymują zrozumienia. Kochaj każdego, przebaczaj wszystkim i nieustannie bądź samą miłością i miłosierdziem. Błogosławię wszystkich, za których się modlisz i z łaską uzdrowienia przychodzę do tych, na których nakładasz swoje dłonie.

Ksiądz Łukasz Prausa został suspendowany

Przypomnijmy, że już 10 grudnia 2021 roku został suspendowany. Nie może wykonywać wszystkich aktów władzy święceń kapłańskich, a także nosić stroju duchownego. Odcięli się też od niego pallotyni.

- Ksiądz Łukasz Prausa SAC nie mieszka w domu pallotyńskim, do którego został skierowany – napisał w oświadczeniu ks. Przemysław Podlejski SAC, rzecznik prasowy Prowincji Zwiastowania Pańskiego. Przełożeni zakonni nie mają tym samym wpływu na jego działalność, której ślady można znaleźć w mediach społecznościowych. Ks. Łukasz Prausa SAC nie pełni obecnie żadnej funkcji, która by została mu wyznaczona przez przełożonego.

Dalej uzdrawia?

Mimo tego, że został suspendowany ma dalej duże grono zwolenników. By dostać się na spotkanie z księdzem Prausą trzeba się wcześniej zapisać e-mailowo. Podczas tych spotkań odprawia mszę św., a także prowadzi modlitwę o uzdrowienie i uwolnienie.

- Piszę, ponieważ doznałam cudu uzdrowienia, tj. pojechałam na modlitwę prowadzoną przez Ciebie Ojcze 13.05.2023 prosić i modlić się o łaskę uzdrowienia z białaczki – napisała Jolanta. - Moja chęć przyjazdu na modlitwę do Ojca Łukasza pojawiła się w czasie mojego pobytu w szpitalu. Po wyjściu robiłam wszystko, aby tam pojechać, 3.05.2023 rozlało mi się na dłoni prawej coś takiego jak uczulenie i całą dłoń od strony wewnętrznej miałam w mniejszych i większych pęcherzach. Lekarka stwierdziła, że trzeba zmienić termin separacji, a ja mam iść do dermatologa. Pojechałam na spotkanie prowadzone przez Ojca Łukasza z taką ręką w pęcherzach. Nie myśląc o dłoni prosiłam o uzdrowienie z białaczki. W trakcie modlitw o uzdrowienie i błogosławieństwa przez Ojca Łukasza, prawą dłonią ujęłam szaty Ojca Łukasza, aby je ucałować i móc dotknąć. Po około może 10 minutach zerknęłam na moją chorą dłoń i byłam w szoku, moje pęcherze znikały na moich oczach tak szybko jak wysycha woda na gorącym betonie. .Bardzo dziękuję Ojcze Łukaszu za łaskę uzdrowienia mojej ręki niech Cię Bóg prowadzi i strzeże w twojej tak ciężkiej misji tu na ziemi. Bóg zapłać. Dalej proszę łaskę uzdrowienia z białaczki.

Msze polowe łódzkiego księdza.

Ksiądz Łukasz Prausa stygmatyk, uzdrawia swoją modlitwą. Ojc...

Tekst pierwotnie został opublikowany 1 sierpnia 2023

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Szczyt NATO. Ogromne wsparcie dla Ukrainy

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany