Krzysztof Piątek zobacz 2 gole Milan Napoli YOUTUBE. Piątek strzela bramki dla Milanu! Zobacz powtórki z polskiej telewizji [FILMY]

(ww)
MILAN PIĄTEK BRAMKI. Krzysztof Piątek strzela bramki dla Milanu w Pucharze Włoch. Zobacz bramki Krzysztofa Piątka. Dziś jest dzień Krzysztofa Piątka. Polak gra znakomite spotkanie. Zobacz bramki Piątka dla Milanu!

MILAN NAPOLI GOLE KRZYSZTOFA PIĄTKA

Krzysztof Piątek nowy napastnik Milanu w meczu na San Siro po pierwszej połowie ma na swoim koncie dwie bramki. Udane pierwsze 45 minut reprezentanta Polski Krzysztofa Piątka! Polak strzelił dwie piękne bramki! Zobacz gole Krzysztofa Piątka.
Milan ostatecznie dzięki bramkom Piątka wygrywa 2:0 z Napoli i awansuje do półfinału pucharu Włoch.