Krzysztof Piątek ostro starł się z Mandzukiciem! Polak pokazał charakter. Interweniował też Szczęsny [WIDEO] Zobacz bramkę Krzysztofa Piątka

(ww)
We wczorajszym meczu Juventusu z AC Milan Krzysztof Piątek otworzył wynik meczu w 39. minucie. Polak w całym spotkaniu był jednym z wyróżniających się piłkarzy Rossonierich. Ostatecznie goście przegrali z Juve 2:1, jednak jak twierdzą włodarze klubu z Mediolanu duży udział miał w tym sędzia, który mimo systemu VAR nie podyktował ewidentnego karnego po zagraniu piłki ręka przez zawodnika starej damy. Pod koniec meczu bardzo brzydko zachował się Chorwacki napastnik Mandżukić. Podnosząc się z murawy, kopnął zawodnika Milanu Alessio Romangoliego. Wtedy to Krzysztof Piątek pokazał charakter i zdecydowanie ruszył do Chorwata. W całe zdarzenie musiał zainterweniować Wojtek Szczęsny, który rozdzielił piłkarzy. ZOBACZ WIDEO Z TEGO INCYDENTU, ZOBACZ TEŻ BRAMKĘ KRZYSZTOFA PIĄTKA - KLIKNIJ DALEJ>>>>>>>>
We wczorajszym meczu Juventusu z AC Milan Krzysztof Piątek otworzył wynik meczu w 39. minucie.

Polak w całym spotkaniu był jednym z wyróżniających się piłkarzy Rossonierich. Ostatecznie goście przegrali z Juve 2:1, jednak jak twierdzą włodarze klubu z Mediolanu duży udział miał w tym sędzia, który mimo systemu VAR nie podyktował ewidentnego karnego po zagraniu piłki ręka przez zawodnika starej damy.

Pod koniec meczu bardzo brzydko zachował się Chorwacki napastnik Mandżukić. Podnosząc się z murawy, kopnął zawodnika Milanu Alessio Romangoliego. Wtedy to Krzysztof Piątek pokazał charakter i zdecydowanie ruszył do Chorwata. W całe zdarzenie musiał zainterweniować Wojtek Szczęsny, który rozdzielił piłkarzy.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0