Krzysztof Biegun wygrał konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Klingenthal

(bbb)

ŁKS - Widok Skierniewice 1:1. Pierwszy remis łodzian w IV lidze - FILM

Wprawdzie zawody w Kliegenthal zostały przerwane już po pierwszej serii z powodu fatalnych warunków atmosferycznych, ale Biegun i tak przejdzie do historii. Nasz reprezentant uzyskał aż 142,5 metra, wykorzystując pomyślny wiatr.

Na podium wyprzedził Niemca Andreasa Wellingera (132 m) i Słoweńca Jurija Tepesa (134,5 m).
Piąte miejsce zajął Piotr Żyła (136 m), szósty był Maciej Kot (132 m), a dziewiąty Jan Ziobro (134,5 m). Na 22. pozycji sklasyfikowany został Dawid Kubacki (125,5 m), a 37. był Kamil Stoch (117 m). Stefan Hula został zdyskwalifikowany.

Krzysztof Biegun wygrał w Pucharze Świata! W Klingenthal odbył się pierwszy w sezonie 2013/2014 indywidualny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich, w których startował Krzysztof Biegun. Polscy kibice mają powody do radości. Zwyciężył bowiem Krzysztof Biegun!
Krzysztof Biegun wygrał w Pucharze Świata. Wprawdzie zawody w Kliegenthal zostały przerwane już po pierwszej serii z powodu fatalnych warunków atmosferycznych, ale Krzysztof Biegun i tak przejdzie do historii. Nasz reprezentant uzyskał aż 142,5 metra, wykorzystując pomyślny wiatr. Na podium Krzysztof Biegun wyprzedził Niemca Andreasa Wellingera (132 m) i Słoweńca Jurija Tepesa (134,5 m).

Krzysztof Biegun wygrał w Pucharze Świata. Polscy kibice mogą być dumni.