Krem szyty na miarę

Materiał informacyjny Delia Cosmetics Sp. z o.o.
Jak o cerę dbają gwiazdy? Naturalnie! Paulina Krupińska, prezenterka telewizyjna i Miss Polonia 2012 wybrała My Cream. Co jest w nim wyjątkowego? To nowa seria naturalnych kremów DIY, którą można zrobić samodzielnie w domu.

My Cream dla wielu osób może okazać się sporym zaskoczeniem, ponieważ takich rozwiązań na rynku kosmetycznym do tej pory nie było! Kupując ten zestaw nie tylko mamy pewność co do tego, jaki skład ma nasz krem, ale dodatkowo zapewniamy sobie zabawę poprzez domowe laboratorium kreowania własnego kosmetyku.

My Cream wybierają gwiazdy

Ambasadorką marki została Paulina Krupińska, dla której tematyka beauty to chleb powszedni. Dziennikarka prowadziła program „Klinika urody”, w którym testowała kosmetyki oraz przeróżne zabiegi pielęgnacyjne. Jakość jest dla niej priorytetem, dlatego z pełną odpowiedzialnością dobiera wszystkie swoje kosmetyki, szczególnie te do twarzy. Dziennikarka wybrała bazę medium z koenzymem Q10 i olejem konopnym oraz bazę strong – rekomendowaną np. po intensywnym dniu.

My Cream to na pewno innowacyjne rozwiązanie. Po pierwsze krem można zrobić samodzielnie w domu, a po drugie jest on totalnie spersonalizowany, dobrany idealnie pod aktualne potrzeby twojej skóry.

Obecnie panuje mocny trend na pielęgnację eko. Klientki coraz częściej zwracają uwagę na to, jakich kosmetyków używają, szczególnie, jeśli chodzi o tak newralgiczną część ciała jak twarz. Delia Cosmetics, czyli producent My Cream, wyszła naprzeciw oczekiwaniom współczesnych kobiet i zawarła w serii aż 97% składników naturalnych. W ampułkach z substancją aktywną można znaleźć m.in. witaminę c, kolagen, retinol czy kwas hialuronowy.

Tylko trzy kroki i… masz własny krem!

Jeśli myślisz, że wykonanie kosmetyku jest trudne – nic bardziej mylnego. Wybierasz bazę, składniki aktywne, mieszasz i… gotowe!

Tu podaj tekst alternatywny

Proces jest błyskawiczny i banalny. My Cream proponuje 3 podstawowe bazy: Ultra Light, Medium, Strong oraz całą gamę składników aktywnych. To Klient decyduje o tym jakie działanie będzie miał krem, ponieważ ma do wyboru 2 z 7 dostępnych substancji aktywnych. Wybór jest szeroki, ponieważ każda skóra ma własne preferencje i potrzeby. Istnieją aż 84 możliwe kombinacje, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotowany krem można stosować zarówno na dzień, jak i na noc – więc dodatkowo jest bardzo funkcjonalny. Właściwości każdego składnika oraz instrukcję znajdziesz na www.mycream.pl. My Cream można zakupić online na stronie: www.sklep.delia.pl oraz w drogeriach Hebe.

Tu podaj tekst alternatywny

Dodaj ogłoszenie