Koszykówka Widzew. Tylko początek był udany

Koszykarki Cosinus Widzew nie miały wiele do powiedzenia w meczu z zespołem z czołówki.

Miłe złego początki. Pierwsze minuty należały do widzewianek. Prowadziły 2:0 po rzucie Drop. Później utrzymywały jednopunktową przewagę. Po trafieniu Beadle prowadziły 8:7 i stanęły. Przez 3 min. 42 s nie były w stanie trafić do kosza. Nic dziwnego, że rywalki wyszły na prowadzenie. Od drugiej kwarty pojedynek był meczem bez historii. Torunianki systematycznie powiększały przewagę

Energa Toruń - Cosinus Widzew Łódź 89:59
(18:12, 28:19, 23:15, 20:13)

Cosinus Widzew: Pawlak 17 (9 zbiórek), Beadle 14 (10), Drop 13 (5), Kruszyńska 6, Pisera 4, Gertchen i Rogers po 2. Najwięcej dla rywalek Morris 25 (7), Cain 16 (14)