Koszykówka. Jeden do dwóch. Zwycięstwo Grot TomiQ, porażki Widzewa i Basketu

Jedno zwycięstwo, dwie porażki w I lidze koszykarek. Wygrała drużyna Grot TomiQ Pabianice, przegrały: AZS Umed Widzew Łódź i UKS Basket SMS Aleksandrów

Grot Tomiq Pabianice

Koszykarki Grot TomiQ Pabianice pewnie pokonały Wisłę Kraków 80:62. Punkty dla pabianiczanek: Danych 21, Grzelak 20, Kirsz 13, Lorenz 12, Dziwińska 10, Rosińska 2, Dżochowska 2

AZS Umed Widzew

Koszykarki AZS Umed Widzewa nie dały rady liderowi. Przegrały w Krakowie z AZS Politechniką Koroną 66:85. Łodzianki wygrały tylko jedną - drugą kwartę 30:24. To było za mało, żeby myśleć o sukcesie.
Punkty dla łodzianek zdobyły: Stępień 20, Gziinka 13, Kudelska 13, Bandoch 9, Rzeźnik 4, Ozga 2.

UKS Basket SMS Aleksandrów

Tylko w drugiej kwarcie koszykarki UKS Basket SMS Aleksandrów toczyły wyrównaną walkę z liderkami - Polonią Warszawa. Przegrały ją tylko 15:16. W pozostałych dominacja stołecznej drużyny nie podlegała dyskusji. Ostatecznie Basket przegrał 50:78
Punkty dla Basketu: Dżochowska 8, Kaźmirczak 8, Rok 7, Jarząb 7, Bołbot 6, Nawrocka 5, Trzynkowska 4, Makowska 3, Hnida 2

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani