Koszykówka. Fatalna pierwsza kwarta Cosinus Widzew

Niestety, koszykarki Cosinus Widzew przegrały kolejny mecz.

Na razie mają na koncie jedno zwycięstwo i osiem porażek. Nic dziwnego, że są czerwoną latarnią.
Początek meczu to dwa niecelne rzuty Bujniak. Pierwsze punkty zdobyła Kaczmarczyk, za chwilę celnym rzutem odpowiedziała Drop. Potem jednak nastąpiła pierwsza zapaść widzewianek. Błędy się mnożyły. Dla przykładu Bedale popełniła błąd... kozłowania. Punktowały tylko gospodynie i powiększały przewagę do 21:2. Losy spotkania praktycznie rozstrzygnęły się po ośmiu minutach pojedynku. Dramat. Drugie punkty w kwarcie po bardzo długiej niemocy zdobyła Rogers.
Ślęza pewna swego zwolniła tempo akcji w drugiej kwarcie, dlatego łodzianki potrafiły walczyć jak równy z równym. Potem poczynały sobie coraz śmielej. Wygrały trzecią kwartę i czwartą. Jedyny, choć duży, plus, że walczyły do końca. Są jednak statystyki, które dowodzą słabości naszego teamu, choćby ta – punkty zdobyte po szybkim ataku: Ślęza – 23, Widzew – 2.
Ślęza Wrocław – Cosinus Widzew 76:58 (25:6, 19:13, 17:22, 15:17)
Punkty dla drużyny Widzewa: Drop 12 (4 zbiórki), Rogers 12 (9), Beadle 12 (4), Pawlak 10 (7), Zapart 6, Bujniak 2 (5 asyst), Kruszyńska 2, Gretchen 2.