Koszykówka. Bolesna porażka drużyny Widzewa, przegrały bardzo wysoko

Wysoka porażka koszykarek Widzewa

Mecz zaczął się bardzo źle dla drużyny Widzewa. Łodzianki w 3 minucie przegrywały już 0:8. Pierwsze punkty dla łodzianek, wykorzystując dwa rzuty wolne zdobyła Wilson. Potem było 16:3 dla rywalek i pierwsze punkty z gry na niecałe 5 minuty przed końcem kwarty zdobyła Vucković. W drugiej kwarcie ambitne łodzianki się odrodziły. Zdobyły 11 punktów. Było już tylko 31:26 dla rywalek i walczyły dalej, przegrywały 33:37, ale końcówka drugiej kwarty należała do gospodyń, które w trzeciej partii odzyskały pełną kontrolę nad meczem i utrzymały ją do końca. Z łodzianek zeszło powietrze Traciły kosz za koszem... W efekcie straciły ponad 100 punktów.

Enea Gorzów Wielkopolski - Widzew Łódź 108:6131:12)
(27:15, 19:20, 31:14, 31:12)
Punkty dla Widzewa: Ajemba 17, Wilson 12, Perisa 12, Gertchen 6, Pawlak 4, Bandoch 4, Vucković 2, Drop 2, Paźdierksa 2. Najwięcej dla rywalek: Juskaite 18, Linskens 18, Atkins 16