Koszykarki Widzewa walczyły ale nie dały rady Artego

Koszykarki Widzewa przegrały po zaciętej walce z jednym z czołowych zespołów ekstraklasy - Artego Bydgoszcz

Widzew wygrał pierwszą kwartę 17:16. Dobrze grała Tomiłowicz, która zdobyła 7 punktów i miała 2 zbiórki. Potem toczyła się wyrównana walka z przewagą Artego. Na początku trzeciej kwarty bydgoszczanki prowadziły różnicą 7 punktów, potem ta przewaga zmalała do 2 pkt, by na koniec kwarty znów zatrzymać się na 7 pkt. Rywalki kontrolowały przebieg wydarzeń i odniosły zwycięstwo.

Widzew - Artego Bydgoszcz 53:62
(17:16, 13:17, 13:19, 10:10)
Punkty dla Widzewa: Bednarek i Tomiłowicz po 12, Rozwadowska 9, Pawlak i Crook po 8, Booth 4. Najwięcej dla Artego: Metcalf 13, Lawson 11