Koszykarki Widzewa nie dały cienia szans Wiśle Kraków. Efektowne zwycięstwo!

AZS Umed Widzew Łódź przerwał złą passę. Łódzkie koszykarki bez większych problemów wygrały szósty ligowy mecz

Koszykarki Widzewa świetnie zaczęły mecz z Wisłą. Po 12 minutach prowadziły... 21:2, a po 20 minutach - 35:10. Nic dziwnego, że wygrały pewnie mecz I ligi koszykarek Podopieczne Piotra Niewiadomskiego przegrały sześć meczów z rzędu i teraz odwróciły złą ligową passę. Oby teraz wkroczyły na ścieżkę ligowych zwycięstw. Kompletna sportowa degrengolada zasłużonego krakowskiego klubu

AZS Umed Widzew Łódź - Wisła CanPack Kraków 70:23

Widzew: Kudelska 21, Gzinka 15, Stępiń 12, Miśkiewicz 6, Stulebika 5, Rzeźnik 5, Bandoch 4, Matras 2