Kosta Runjaic, trener Legii, jest zdania, że ŁKS zagrał bardzo dobry mecz

Pierwszy raz, od dawien dawna, kibice piłkarskiej drużyny ŁKS wychodzili po meczu łodzian zadowoleni.

To nie dziwi, bowiem ełkaesiacy w meczu osiemnastej kolejki piłkarskiej ekstraklasy zremisowali w Łodzi 1:1 z Legią Warszawa.
To bez wątpienia wielka niespodzianka tej serii mistrzowskiej, bowiem przed meczem większość fachowców zastanawiała się, nie kto wygra ten mecz, a ile goli Legia zaaplikuje łódzkiej drużynie.

Rzeczywiście wicemistrzowie Polski mieli olbrzymią szansę rozgromić ŁKS, lecz zaprezentowali fatalną skuteczność w ofensywie, dlatego do domu wracali tylko z jednym punktem. Jeśli remis dla legionistów był porażką, to dla ełkaesiaków victorią, długo oczekiwanym sukcesem, dającym drużynie, ale i kibicom, nadzieję, że jeszcze nie wszystko stracone.

Kosta Runjaic, trener Legii, powiedział po tym meczu:: - W pierwszej połowie graliśmy bardzo słaby mecz. Mieliśmy jedynie dobre momenty, a do tego łatwo straciliśmy gola. Cześć zawodników była zupełnie niewidoczna, nie grała na poziomie Legii. Byłem bardzo rozczarowany postawą swoich piłkarzy. Tym bardziej, że przed meczem jasno mówiłem, że nie ma opcji zremisować lub przegrać tego spotkania. Druga połowa okazała się lepsza, stworzyliśmy wiele szans bramkowych, ale ich nie wykorzystaliśmy i to jest problem. Dlatego rezultat jest, jaki jest. Remis jest bardzo rozczarowujący. ŁKS zagrał bardzo dobry mecz, ale i tak powinniśmy wygrać i zdobyć trzy punkty potrzebne w walce o mistrzostwo Polski. Łatwo jest zwalić winę na piłkarzy, ale jeżeli ktoś chce to zrobić, powinien kierować pretensje do mnie, bo ja ponoszę odpowiedzialność za ten wynik. Czekają nas poważne wewnętrzne rozmowy.