KORONA KIELCE - ŁKS ŁÓDŹ RELACJA NA ŻYWO. Śledź wynik meczu ONLINE. Dziś mecz Korona vs. ŁKS

(pas, ww)
Dziś mecz I ligi Korona Kielce ŁKS Łódź. Początek spotkania o 12:40. Zapraszamy na relację LIVE

KORONA KIELCE ŁKS ŁÓDŹ RELACJKA NA ŻYWO

strona wymaga odświeżania

ŁKS ŁÓDŹ2
KORONA KIELCE1

94 min koniec meczu, zwycięstwo ŁKS, po dobrych 30 minutach gry w drugiej połowie
94 min Sekulski wyiągnął Zapytowskiego z bramki, ale nie potrafił przerzucić nad nim piłki
87 min gol dla Korony!! Najpierw piłka odbiła się od słupka, ale przy dobitc**e Łukowski się nie pomylił 86 min Zapytowski obronił strzał Klimczaka, Rygaard niee zdążył do dobitki 85 min Malarz dobrze interweniuje po główce Szpakowskiego 83 min niecelny strzał Łukowskiego z dystansu po stracie Domingueza w środku pola 81 min Klimczak za Pirulo 78 min po dobrym podaniu Rygaarda Pirulo t 12 metrów posłał piłkę nad poprzeczkę 76 min Łysiak strzela obok słupka 73 min Sekulski za Ricardinho 70 min gra toczy się głównie w środku pola 65 min Dąbrowski ujrzał żółtą kartkę 57 min drugi gol dla ŁKS!!!! Dominguez wykorzystuje jedenastkę 57 min rzut karny dla ŁKS. Lisowski sfaulował rozpędzonego Nawotkę 55 min zmiana w ŁKS Gryszkiewicz za Janczukowicza 51 min gol!!!!! dla ŁKS!!!!! Po sprytnym zagraniu Pirulo, Nawotka strzałem w długi róg daje prowadzenie łodzianom 48 min wreszcie składna akcja ŁKS. Po podaniu Ricardinho, Janczukowicz z ostrego kąta z 7 metrów posłał piłkę panu Bogu w okno 47 min cud ratuje ŁKS po rzucie wolnym Gąsior trafił w boczną siatkę 46 min zmiany w ŁKS Dominguez za Trąbkę, Rozwandowicz za Tosika 45 min ŁKS musi jak najszybiej zapomnieć o pierwszej połowie 43 min Malarz w ciągu minuty dobrze broni dwa groźne strzały rywali 41 min żółtą kartkę ujrzał Trąbka 35 min więcej strat niż gry 30 min po faulu żółtą kartkę ujrzał Tosik. Kartka eliminuje pomocnika z udziału w kolejnym meczu 28 min Pirulo ujrzał żółtą kartkę, który krytykował sędziego, że ten nie podyktował rzutu karnego po faulu (?) na Hiszpanie 26 min piłkarze Korony szybsi, bardziej zdeydowani 22 min po rzucie rożnym z 10 metrów Dąbrowski główkował wprost w ręce Zapytowskiego 19 min ŁKS chaotyczny i kompletnie pogubiony 15 min po dziecinnej stacie Tosika z trzynastego metra Marcel Gąsior. Piłka po rykoszecie i interwnencji Malarza poszybowała niewiele obok słupka 14 min po stracie jak zwykle wolnego Rygaarda Podgórski minął trzech ełkesiaków, ale jego strzał z ostrego kąta obronił Malarz 12 min Długie podanie Dąbrowskiego są wyjątkowo niecelne 7 min na razie ełkaesiacy więcej się kłócą niż grają 3 min ŁKS zazcął w swoim stylu. Rozgrywał piłkę tak, jak wzykle zyli ją stracił na własnym przedpolu. Thiakane w sytuaji sam na sam po prostu oddał piłkę Malarzowi 1 min Zaczynamy mecz. ŁKS na czarno Godz. 12.38 Na listę strzelców w ligowych meczach z Koroną wpisało się jedenastu piłkarzy ŁKS. Najskuteczniejsi są Rafałowie Niżnik i Kujawa (hat-trick), którzy w starciach z kielczanami zdobyli po trzy gole Godz. 12.35** W poprzedniej kolejce Korona, już pod wodzą nowego trenera Dominika Nowaka, który jest wychowankiem... ŁKS, przegrała w Opolu z Odrą 0:1, a ŁKS uległ Are Gdynia 1:2

Godz. 12.32 Dzisiejszy mecz będzie trzynastym ligowym starciem ŁKS z Koroną. Ełkaesiacy wygrali cztery mecze (w tym jeden w Kielcach), dwa spotkania zakończyły się podziałem punktów, a sześciokrotnie ze zwycięstwa cieszyli się kielczanie. Jesienią ubiegłego roku łodzianie pokonali w al. Unii 2 Koronę 2:0 po golach Pirulo i Samuela Corrala.
Godz. 11:50 - Skład ŁKS:
Skład ŁKS: Malarz - Marciniak, Dąbrowski, Tosik, Moros, Nawotka - Janczukowicz, Trąbka, Rygaard Pirulo - Ricardinho

Godz. 11:20 - Dziś piłkarze ŁKS zagrają na wyjeździe z Koroną Kielce. Początek spotkania o 12:40. Poniżej aktualna tabela I ligi.